Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Evo konacno, posle deset dana cekanja, ali isplatilo se cekati! Stigao mi Dacijas :)

 

Malo osnovnih podataka: Dacija Sandero Stepway, godiste 2010, motor 1.6 sa sekvent plinom, oprema najosnovnija, ali sasvim dovoljno jer obuhvata sve sto vozacu treba, po meni. Manuelna klima, elektronski podizaci napred, daljinsko zakljucavanje, alu felne i to je sve. Auto je u odlicnom stanju, naravno, treba odraditi mali servis, mozda bi i balans ili optiku trebalo (na autoputu mi je na 140 malo poceo vibrirati volan) i ima dve tackice i jednu ogrebotinu, sto planiram da ispoliram.

 

Sto se osecaja u voznji tice, fenomenalno! Naravno, oni koji voze 2.0 i jace motore reci ce slabo, ali meni je posle 1.1 ovo avion! Zaista startan, cak i od 100 do 120 veoma brzo dostize. Sad, potrosnja, jos nisam dovoljno presao da analiziram, ali verujem da nije veliki potrosac, jer, jelte ide na plin. Ali videcemo jos.

 

I par slicica, bice sutra, prekosutra jos koja.

 

IMG_20141124_133711.jpg  IMG_20141124_133800.jpg  IMG_20141124_133749.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo predstavljanje novog auta i prvo na meniju Manuelna klima koju nisi imao u Getzu. :p Šalim se  naravno, odličan primerak. Da te služi još puno kilometara i naravno da što pre udomiš Getza. :):cheers:

 

P.S. Promeni sliku na avataru i dodaj Daciu u garaži. :)

Edited by Axic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas sam juce gledao kod mog drugara ovakvu daciu. On je uzeo onu 900kubika turbo 90ks. Lepa je i fina za voznju jedino sto se meni ne svidja je enterijer. Sve je plasticno inace spolja je stvarno extra a i fina je za voznju. Nek ti je sa srecom :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala i po treci put. :)

 

Pa skroz je jednostavna iznutra, nista nacickano, nista preterano, neki bi rekli i siromasno, ali ja vise volim tu jednostavnost.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U zdravlju da se sluzis dokle god ti je merak :)

Moji prijatelji su uzeli novu bas takvu, fabricki plin,, ista boja, sve, tako da cu ti preneti njihove utiske realne jer su je prodali skoro.

Meni licno se kao auto ne svidja i bas mi je bila troma, mozda sto je nova bila ne znam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Au, ali mi je merak ovaj, odavno, valjda otkad se pojavio :)

Fino ide, startan je dosta, mada to je relativno, rekoh, da se ne ponavljam, meni jeste kad sednem iz hjua...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako lepo izgleda Sandero, pogotovu što je Stepway. U zdravlju da te služi!.

 

Što se startnosti tiče sve je relativno. Bitno je da si ti zadovoljan. Menie pre godinu i nešto pita  jedan ćaletov drugar šta vozim i kada je čuo da je jtd kaže "Fina je to zujalica za po gradu"  :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svako dana u svakom......................

Čestitke na novoj đunti.  :guitar: 

Najzad i ti jajca da ladiš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nek je sa srecom kolega :)

Moj drig ima istog takvog, i boja i motor i sveeee...Osim plina :)

Kupljen je nov, pa ako te nesto zanima, mogu da se raspitam :)

Fin auyic i nek te sluzi mnogo godina :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svako dana u svakom......................

Čestitke na novoj đunti.  :guitar: 

Najzad i ti jajca da ladiš.

 

 :D hahahahah, tako je kolega! :D

 

Hvala vam svima na lepim zeljama, ima oko dacijasa malo da se radi, pre svega jedno poliranje, posto ima, prebrojao sam ih (!!!) tri ogrebotine na njemu. Mozda cu pokusati sam to da odradim ili cu kontaktirati kolegu francuza iz Subaje, za kojeg sam video da veoma dobro radi, tamo u temi uradi sam.

 

Uglavnom, ja zadovoljan! :unworthy:

Hahahahha, sad videh i ovo :D

 

:D :D

Sad moze i u Gecu da ih ladi :D

Super je auto samo da je zavrsna obrada malko bolja :D

Nije tako lose, sam sam isto bio skeptican prema toj plastici enterijera, ali je ok, jedino sto nema toliko mesta i pregrada za odlaganje sitnica, samo u vratima i fioka ispred suvozaca. Ima tamo dole ispod klime, ali mi je nezgodno tamo ostavljati mob jer se moram sagnuti da dohvatim. To mi je za sada kao neka mala zamerka.

Nek je sa srecom kolega :)

Moj drig ima istog takvog, i boja i motor i sveeee...Osim plina :)

Kupljen je nov, pa ako te nesto zanima, mogu da se raspitam :)

Fin auyic i nek te sluzi mnogo godina :)

 

Hvala kolega, ako zapne negde, daleko bilo, pituvam te :) i btw, hju te cekaaa :D ili tvoju sestru, zaboravih vec ko kupuje :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo izgleda, da se ladis dugo sa osmehom na licu ... nego zanima me u kakvom je stanju enterijer, plastike i ostalo, jer video sam jednog kupljenog novog, vozio ga jedan covek samo, posle 5 godina je poprilicno popustio enterijer...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahhahahah, Francuz :lol:

 

Vazi kolega, javicu ti se ja, a da znas i o hjuu se brinem podjednako kao i o dacijasu :whistle:  :thumbsup:

 

Beli, ma enterijerom sam prezadovoljan, super je, cak nema ni skriputanja tu po ovim mojim seoskim putevima neasfaltiranim. Exterijer zahteva malo paznje, kao sto rekoh ima tri ogrebotine na sebi... i da, umalo azboravih, ne rade zvucnici u zadnjim vratima, to cu morati da otvorim i vidim, da li su se samo otkacili ili sta se desilo.

Ali generalno, enterijerom sam zadovoljan! Sasvim jednostavan, cak su i podizaci pri ruci, iako na centralnoj konzoli.

 

Moracu da doletim na jedan skup sad sa Dacijasom, valjda cete me prihvatiti :question:  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neka je sa srecom, u zdravlju da ga vozis !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moracu da doletim na jedan skup sad sa Dacijasom, valjda cete me prihvatiti :question:  :D

 

Svi su uvek dobrodošli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moracu danas da se malo jos pozabavim sa njim, sad je palo samo spremanje, detaljno ribanje enterijera i dezinfekcija :D

 

Otvoricu, tj skinucu te poklopce da vidim ima li sta ispod, ako su tamo zice samo, onda mi nije problem, jer imam jedan par zvucnika da ubacim.

 

@MS, somborske su tablice bile, firmin je bio, zato ima malo tih sitnica da se porade na njemu :thumbdown:

 

Ali dobro, sredicu ga polako, za sebe, kao i sto sam Fiata, iako je i on bio sluzbeni (van), ali me je sluzio odlicne 4 godine, neka i Dacijas tako izgura, bicu zadovoljan :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...