Jump to content
FAS Goran
hamas

Fiat Punto 1.9 JTD 132ks

Recommended Posts

Vratio se sime.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iako menjaju nickove bivaju ufaceni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi, počelo je loženjem o imaginarnim konjima, što nisam hteo da komentarišem, a onda veza BG-UB, posumnjao, proverio, busted  :police:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E koji sam ja baksuz. Neće tel da mi otvori sliku iz imenika i sada ja jedini ne znam ko je beogradski fantom sa uba

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka tebi Sikter cast! Uzmimo jedan momenat da se zahvalimo nasem drugu Sikteru... :thumbup:

Meni odmah na pocetku konji bili naravno, ne sumnjivi nego...al rekoh ajd da ne trolujem na svakoj temi bas o tome, reko` ajd mozda. Od sada papir, pecat, i snimak merenja na youtube i vimeo okacen (mora oba!) ili brisemo temu :D stvarnoooo...jos ja naivan. I to sve ovi vasi, kako se bre ne pojavi niko benzinac kaze glava sa alfe, turpijano buseno, nego sve ovi vasi dimnicari c c c :D

PS - od tada ovaj vrlo precizni podatak o brojkama u garage:

Edited by milutin-NS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislis da treba lock Milutine ili da napise sta je i ko je zapravo pa da mu se oprosti ? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

E koji sam ja baksuz. Neće tel da mi otvori sliku iz imenika i sada ja jedini ne znam ko je beogradski fantom sa uba

Postimage zeza. Ista situacija kod mene

Mislis da treba lock Milutine ili da napise sta je i ko je zapravo pa da mu se oprosti ? :)

Na razmatranju :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nista ne razumem ali nije ni bitno .Jel u pitanju prevarant koga ste verovatno izbacili sa foruma ili se zezate sa nekim koga poznajete licno?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazite koje slike kacite ovi zeleni izgleda sve drze u nekoj bazi. :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos uvek nisam ukačio o kome se radi. Da nije onaj lik što je prodavao Stila sa original,limited,kožom koju je deda naručio i dao pravo bogatstvo? Zar onaj nije bio iz Leskovca ili Niša ili nešto sl? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svi smo u bubnju Axicu

Ne bre Dejica je original i on je nas...volimo ga na neki cudan nacin :)

Ovo je Bimax iz Uba

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos uvek nisam ukačio o kome se radi. Da nije onaj lik što je prodavao Stila sa original,limited,kožom koju je deda naručio i dao pravo bogatstvo? Zar onaj nije bio iz Leskovca ili Niša ili nešto sl?

Ne diraj mi bre Nis :)

Ovo je bimax, i pazi sta pises, mnogo je zaheban :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Buco, bio sam ubeđen da je južna pruga :D. Nego ja nažalost propustio Bimax sagu. Vidim da o tome nema ništa na forumu. Nema ni tog člana a pominje se samo u dve teme od strane drugih članova. Svejedno, izgleda da je već mazao ljude okolo za neki chip tuning :D i da se sad povampirio :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...