Jump to content
FAS Goran
Djulijano

K: Fiat Stilo, Punto

Recommended Posts

Na tog sam i mislio vido ga na fb u oglasu,nije los vredi da se vidi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa da..i ja sad videh...okacio na kupujem prodajem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dečku treba neki Punto od 1600 evra da bi se uklopio, što po meni uopšte nije nedostizno ja sam moj pre 11 meseci platio toliko i auto je izuzetan , da ne nabrajam reci cu da je odradjen veliki servis, registracija i zadnji lonac, sve ostalo u odlicnom stanju, ne slazem se da dobar auto mora mnogo da košta uz malo sreće moze da se nadje extra auto.

 bas tako 1600-1800e u startu,i da ga registrujem i odradim neki servis,pa ce mo lagano jedno po jedno,ne treba biti bas toliko u detalje,nece bas sve te turbine pocrkati,i pući svi zupcasti kaiševi,i pući ćelave gume,mozda imam i ja nekog u društvu i porodici sto ima auto servis i neku svoju varijantu za gume i turbinu,mozda i besplatne ruke za usluge,tako da mislim da je sve jasno ,e sad ako se zeznem sta je tu je,...

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.polovniautomobili.com/oglas5563698/fiat_punto_jtd_19reg_1015/

Evo imas ovog, nije usminkan deluje mi dosta korektno za te pare, koliko vidim hlx oprema to je super.

video sam ovog,on je u mom kraju,i radi se o nakupcu,cesto se prodaju kola na tom parkingu uslikana,nije los za te para svakako ali sto kaze kolega ima mozda i 500 000km,tako da bi njega preskocio...

Nešto što je vredno da se pogleda, ukoliko te zanima HGT

 

http://www.polovniautomobili.com/oglas5565624/fiat_punto_abart_kao_nov/

 

8adb619e4daa_800x600.jpg 2379a49aec53_800x600.jpg 12347cc1fd8c_800x600.jpg f5d720503c21_800x600.jpg

ovaj me svakako zanima,ali nemam nazalost vremena da putujem van BG-a ,jer trenutno radim na Televiziji seriju i nemam slobodnog vremena ,tek posle 19g a to mi je kasno,pa cu pratiti ove u BG i okolini,,,,, :cry:

a ovaj plavi je nazalost prodat,obrisao je oglas upravo,ja taman da ga nazovem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo ga preterujete pa to je gradski auto nije to limuzina nece neko da ga kupi preko pa da ne izlazi iz njega nije Punto za te egzibicije odakle Puntu 500 000.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo ga preterujete pa to je gradski auto nije to limuzina nece neko da ga kupi preko pa da ne izlazi iz njega nije Punto za te egzibicije odakle Puntu 500 000.

Odatle sto ima 14god u pedu :D

Nije to nista nemoguce, pogotovo ako je dizel, onda ladno.. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Benzinac, 1.2, 8v. ovde kupljen nov (poznajem prvog vlasnika), kod mene oko 2 god, 300 000 presao od 2001.god. Probio dihtung glave pa sam, kad se vec skida glava, uradio i osvezavanje motora. Hilzne su kao nove, nema riseva, nisu postale ovalne. Karike su bile na 60 ili 70 %, zaboravio sam, ali kaze majstor da je auto mogao jos da ide na njima. Kakav je enterijer i eksterijer auta koji je presao 300.000 km, moze da kaze Bokaco. Moze da kaze i kako radi i kako ide  :D
Onaj sa linka par postova iznad je presao mnogo vise nego sto je navedeno u oglasu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foto, imas deo foruma predvidjen za prodaju automobila ... u gornjem desnom uglu otvoris novu temu i napises sta zelis i okacis slike ... 

ne mozes da ides po forumu i da nudis svoj auto, to nema ni na pijaci i tamo platis mesto, pa ko dodje da pogleda ...

 

ovde otvaras oglas

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/forum/26-automobili/

 

ovako kacis slike

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showtopic=54045

Edited by beli_Punto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok nemoj te da se odma ujedate...

A i svako moze da nudi svoga konja... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...