Jump to content
FAS Goran
Mi An

K: čepovi za alu felne Fiat Stilo Abarth 17"

Recommended Posts

Pozdrav svima.Nov sam ovde, pa ne zamerite ako nesto nije kako treba :p
Potrebna su mi 3 cepa za abarthove blade felne.Moze i na komad, nema veze, samo da su u dobrom stanju.
Mogu pozivi a moze i preko sms-a
064/3863-144
12-22h

Kolega me pitao pre neki dan gde ima da se kupe cepovi,skunuli mu klincu sa felni,kaze da je gledao kod Bajlonove pijace u ap sportu valjda,1800 din komad...ako on mene laze,lazem i ja vas...

4 komada je toliko?

4 novih je 5000, ima 2 vrste, na jednim ima 5 malih kosih linija, a ovi drugi samo stiker, ima i neke polovne, oni su manje i njih moze i na komad da kupi

hvala vam ljudi na informacijama.Desilo mi se da sam narucio kod nekog lika iz NS-a a on mi je poslao neke totalno leve fiatove cepove.

Mud@ mi se otegla dok ih nisam prodao po duplo jeftinijoj ceni.Kupio sam ih za 40 a prodao za 20 evra.Tako mi i treba kad narucujem od nesigurnih ljudi i prihvatam brzom postom.

Meni su neki sitni glodari skinuli 3 komada na parkingu,4. nisu, valjda mi ostavili za uspomenu -.-

Strasno...

jesam video,ali vidim i da je neki lik narucio za sutra, pa cu videti.Nazvacu Nemanju sutra i videcu sta je uradio.

Prodato :(

Nema veze, idemo dalje :)

Fiat me do sad nije izdao, pa necu ni ja njega :)

Taj iz NS je 99% lopov

Baci pogled:http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/62265-fiat-500l-kra%C4%91a-ratkapni/

Ako ti auto stoji na parkingu u toku noci,ti cepovi su kao da si zaturio par crvenih za retrovizor...

Ma druze, parkirao sam auto samo na par sati i to preko dana, cisto dok sam bio u kupovini, do grada.Sad ne mogu nigde da nadjem takve poklopce.Zvao sam dvojcu, jednog iz obrenovca i trazio mi je 6000, a drugi 5000, sto mi se cinilo mnogo za 3 cepa koji mi fale.Samo vidim da cu morati da ih uzmem za te pare pa nekako da ih zalepim ili zasrafim necim,da se osiguram.

Koji iz NS ?

sad sam video da je Mi An pomenuo nekog iz NS ... :)

Mislim da je Dejan...Imam kuci jos uvek racun koji sam dobio od kurirske sluzbe, pise njegovo ime...

Ljudi, ako neko ima cepove 17ice za stila abartha, a hteo bi da ih proda,bilo da je jedan, dva, tri komada ili sva cetiri, neka mi javi, dogovoricemo se oko cene.Ili ako znate nekoga ko bi ih prodao,javite.Ako ne nadjem nigde do vikenda, moracu na bubanj potok :/

U pitanju su ovi cepovi i ove felne

d383f15730e6a33ab6e88a30d9e49862.jpg

Hvala :)

Edited by Mi An

Ajde pogledacu u gepeku ,mislim da imam 2komada,ako me pamcenje dobro sluzi :D ako I to nisam podelio . :)

Kolega, jesi li pogledao, da li ti je ostao neki komad? :)