Jump to content
FAS Goran
grandisa

Grande Punto Sporting

Recommended Posts

Od pre nekoliko dana vlasnik sam Grande Punta 1.3 mjet od 90 ks sa 6 brzina sa Sport opremom, uradjen odmah veliki i mali servis  i kupljen nov akumulator jer je stari riknuo , sve u svemu prezadovoljan sam , lepo vuce , potrosnja se u gradu krece do 6 l , a na otvorenom oko 4,od opreme standardno iz sport paketa, felne 17 ice , jedino sto nema je digitalna klima ali nije mi to ni bitno , najvise mi se svidja sto izgleda mnogo dobro haha , bice slika

20141004_153256.jpg?noCache=1413298585

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije ni 90 konjića malo za GP ;)

Merii se ovaj auto baš sviđa, pogotovu u nekoj lepoj boji. U zdravlju da te služi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala puno , dovoljan je meni i 1,3 , ne ide lose uopste verujte mi , imao je probnu voznju od pozege do Obrenovca preko Divcibara, pravi je !  :laughing: http://s21.postimg.org/9wap5bhqe/20141005_174428.jpg  http://s30.postimg.org/j864ln9cx/Screenshot_2014_09_17_10_10_57.png  ova druga slika je iz oglasa kad sam ga kupovao , u planu su zimske gume i jos neke sitnice da se odrade :)

Edited by grandisa

Share this post


Link to post
Share on other sites

super izgleda grande punto,a siguran sam da lepo poteze i ide,nije malo 90 konja,sa srecom da ga vozis i stavi jos neku sliku

Share this post


Link to post
Share on other sites

za mene je dovoljno sasvim , hvala na lepim zeljama :) bice slika , mrak je pa ne mogu da slikam sad 

Share this post


Link to post
Share on other sites

za mene je dovoljno sasvim , hvala na lepim zeljama :) bice slika , mrak je pa ne mogu da slikam sad 

Komsija,da castis :) jos,dodatno pice,ako hoces da ti ispricam istoriju tog auta :):p dobrodosao ti nama i da te dobro sluzi,taj 1.3 90ks ,je dobar,jedina mana ,da kazem jeste plivajuci sto ima,ali ako je dobar ,nemas zime :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto kazu ljudi snage nikada dosta ali...

1.3 MJET je moderniji motor od starog neponovljivog 1.9JTD.

Samim time i troskovi registracije su mnogo manji. 

Sport oprema! Sve je receno! Fenomenalna kombinacija po meni!

Godiste, kilometraza... Nemoj da si skrt.Pisi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

godiste : 8 mesec 2008 godine, na satu pise 117 000 koliko je to tacno ne znam niti mogu da proverim , samo mogu da kazem da mi lici da je zaista presao toliko jer je ocuvan i u dobrom stanju , sto se tice zamajca dobar je , koliko ce da traje  videcemo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlicno! Ako je ta kilometraza i ako se netko pre nije nitko izivljavao sa njim onda ne bi trebao imati problema sa autom.

 

Inace po mom misljenju najbolja moguca kombinacija za GP! Sport oprema 90Ks i 6 brzina. Retki su. 

Gde si ga kupio? plac ili si ga sam pronasao negde vani?

Share this post


Link to post
Share on other sites

danas sam planirao da ga isfotkam ali jbg pade kisa, ma sav je utegnut, cini mi se da je to ta km, i meni se cini da je prava kombinacija, mada bih voleo da sednem u taj cuveni 1.9 , jurio sam grande punta dugo u italiji preko nekog coveka ali nikako da naleti nesto zanimljivo i ovog sam nasao kod nas na oglasima , nazvao otisao , pogledao i zaljubio se hahah, kupio sam ga od auto kuce Confido koja se nalazi u Uzicima(5-6 km od Pozege prema Uzicama) i mogu vam reci hvale imam samo reci hvale za tu auto kucu, kod njih sam odmah uradio veliki i mali servis, dobio garanciju godinu dana ma motori i menjac pisanu,ljudi su sve odradili sto sam ih pitao (tipa nabavili razne poklopce patosnice antenu itd itd ) pogledao sam i jos nekoliko automobila tamo i cini mi se da su svi u odlicnom stanju , medjutim posle 3,4 dana riknuo mi je akumulator ( verovatno zbog toga sto na plus klemi imam malo lufta izmedju stipaljke i kleme , to sam resio zaglavljivanjem parceta metala mada sam cuo da ima specijalan nastavak za to ako neko zna gde ima da se kupi neka kaze ) nazvao ovog coveka iz confida on se izvinjavao cak se i ponudio da regulise to itd...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lep autić, svaka cast na kupovini...  :thumbup:   Pošto sam i ja tu relativno blizu, za taj plac sam takođe čuo reči hvale...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...