Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pa tako treba i tvoj komsija ako mu nisi simpatican da ti podmetne živu u nesto i jedno par meseci da se razdvajas sa dusom u najgorim mukama. Isto mu dodje, tj.tako bi bilo da smo svi na istom nivou.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupi psa.

Resices problem macaka i svi srecni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koje trovanje bre. :( Volim zivotinje i sama pomisao da ih neko namerno otruje mi je uzasna. Ajde razumem svi volimo aute ali ipak je to samo gomila gvozdja. Nego, mozda postoji bezbolniji nacin. Ne znam da li bi ultrazvucni rasterivac pomogao. Ti ga ne cujes, ali macke da. I lepo se udalje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Makar ih potrpaj u kola pa odvezi negde u pustaru... Gde bre da trujete životinje

 

I vozi daleeeekoooo, nadju put, ne bi verovao. I naravno ako te neko vidi da izbacujes macke i zapise ti registraciju, pozeleces da si se sam otrovao kad vidis kaznu xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, stvarno se vrate, znam jednog koji je to pokusao :) u sumu ih odneo i one se vratile :)

Brat je komunalac, al nije sinter :D Ljudi, nece sigurno zbog moje prijave da dodje 12 specijalaca koji ce cekati 2 dana u mom dvoristu, na sva 4 coska po dvojica, na ulazima po 1, pa kako se koja pojavi oni u dzak! Samo razmislite malo, da li je tako nesto moguce?

I kad bi neko uopste izasao na teren, dosli bi, zadrzali se pola minuta, do 45s i rekli da nisu videli nista, cao, poz, ne bih te vise zadrzavao.

Ultrazvucni rasterivac? koliko bi mi trebalo, 4-5? :) kako to funkcionise?

Jednostavno, ljudi su stoka, ja nisam nikad kupio kera samo zato nemam nesto specificno ogradjeno dvoriste (za macke realno nije ni bitno, opet bi se negde provukle, preskocile itd), pa ne bih da ga drzim na lancu po citav dan, to je mucenje. A ne bih da se zameram nekom sto je otisao kod njega u dvoriste, NE DAJ BOZE 'VRSIO NUZDU, i ako niko drugi tako ne razmislja, pa ja ispadam budala...........

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Nacionalizam je tema do 300 evra prihoda mesečno. Njima se servira ta priča. Kad plata pređe 500 evra, onda počinje razgovor o garderobi i kafićima. Kad pređe hiljadu, onda je top tema zdrava hrana, letovanja i zimovanja, a kad se popne na više od tri hiljade, onda prestaje svako palamuđenje. Ljudi onda pričaju o vremenskoj prognozi i ljubavi"

Antonije Pušić aka Rambo Amadeus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma.. do skoro sam bio u fazonu da 17ice ostavim za zimu, a da uzmem 18ice za leto jer mi je ovo postalo malo :)

Al vise mi i auto dosadio, sad sam u fazonu da uzmem neko motorce :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice motora, jedino mi zdrav razum govori da to ne radim, svaki drugi atom mene govori suprotno.

 

Pre 3 dana mi nalete na stila sa ledja, ne tako sporo, sta da sam bio na motoru tada?  :thumbdown:

Nemoj brate, veruj mi na rec, govori ti oprobani padač  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napisah duzi post, al sam ipak obrisao.. Sve si lepo rekao u prvoj recenici :)

I ja razmisljam dooosta, videcemo posle zime :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

uhh braco, slucajno vidim na mejlu i setim se foruma

stilo u dosta losijem stanju nego pre (estetski), ali u planu je sredjivanje, mora branik, ona plastika kao podbranik, farovi, hauba, tapacir vozacevih vrata, krovne lajsne, cak i vrata ne mogu vise da otkljucam na daljincu, odjednom prestao sa radom, sta mi je tu ciniti?
ma idiiii begaj prijatelju, previse, al resavacemo jedno po jedno kad se bude imalo vremena i viska para posto mi je auto trenutno na cetvrtom, petom mestu.. :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...