Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

metalik siva, mesec dana ga ne operem i opet se skoro nista ne primecuje

 

...dok se ne pridje :)

Znam iz iskustva :D

 

Inace, tu svracam bar jednom nedeljno, jer kuci ga losije operem nego tamo pod pritiskom.

Mada opet, posle 3 sata se vec isprlja, jbna boja %29.gif

 

Ti ces bre farbu da mu skines :D

 

Salim se, lepo izgleda Stilo.

I od mene glas za skidanje navlake sa volana :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

5d61b76b8b2ab2e094ecea30d56a4b06.jpg

:)

Sutra zvanicno skidanje navlake sa volana! :D

Edited by baron21

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti bre ko da otvaras neki most ili slicno.

Da dodjemo svi na to i da povedemo Bogisu,on ce jedini da place.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma najavili su ovih dana, a i zahladnelo je dosta.. inace, ne bih jos uvek menjao :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

neeeeeeeeee, rulet se ne igra! nikako ljudi da shvate, poker je kao sah, a ne kao rulet :D igras protiv drugih igraca, ne protiv kuce, na duze staze znanje dolazi do izrazaja, a ne sreca.. razmisli samo da l bi u sahu pre pobedio mene ili kasparova :D

 

http://www.imdb.com/title/tt0128442/      evo film gde je met dejmon izveo par finih zakljucaka sto se tice pokera :)

 

uzgred, zaboravio sam na temu skroz, odradicu neki update kroz par dana, kad i napravim par slika sta sam sve isplanirao da odradim pred leto :)

Edited by baron21

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moras da okacis jos nek sliku, cisto kao dokaz da nema vise navlake :D

 

Odlcan auto, neko ga je bas 'max outovao' sa tim sredjivanjem, vidim ima i izmenjene farove, unutra jaka oprema (nav, digi klima), sve diode bele, stakla, felne boli glava, cak i jedne od rektih ofarbanih a da su super. Inace sam protiv farbanja, al brateee, stoji mu. Jedino bih mu zgulio onu traku sa soferke (pored navlake naravno)  :guitar:

 

Bas me interesuje da li su pragovi dodavani ili je to tako fabricki?

Mislim da imas ovde negde da potrazis presvlacenje volana, vrh ispadne, al mora malo da se ispruzis za lovu. Naravno ako ista vise planiras da mu radis. Odlicno sredjen auto  :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlican auto,jako lep..

Gledah ga ono vece onako u prolazu, ma vrh a felne su za posebnu pricu.

Steta sto je bio mrak,pa ga i ne videh dobro...ali ono sto sam video,me odusevilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moras da okacis jos nek sliku, cisto kao dokaz da nema vise navlake :D

 

Odlcan auto, neko ga je bas 'max outovao' sa tim sredjivanjem, vidim ima i izmenjene farove, unutra jaka oprema (nav, digi klima), sve diode bele, stakla, felne boli glava, cak i jedne od rektih ofarbanih a da su super. Inace sam protiv farbanja, al brateee, stoji mu. Jedino bih mu zgulio onu traku sa soferke (pored navlake naravno)  :guitar:

 

Bas me interesuje da li su pragovi dodavani ili je to tako fabricki?

Mislim da imas ovde negde da potrazis presvlacenje volana, vrh ispadne, al mora malo da se ispruzis za lovu. Naravno ako ista vise planiras da mu radis. Odlicno sredjen auto  :unworthy:

bice slika, eto obecavam kroz par dana (sta sve treba da odradim), volan je u losem stanju, al sredice se sve, posto ove godine ne idem na more, ulozicu novac u auto :)

farovi su posebna prica, mnogo su lepsi ovako zatamnjeni,

mislim da se na ovoj slici najbolje vidi (slika je od prethodnog vlasnika)

1471970_10204470855520165_94986388581904

ali brate nista ne vidim uvece, kao i da su ugaseni, dzaba sto je bi xenon.. mozda je i do xenona, ne znam, videcu kad ih "otamnim"

Sto se tice opreme, stila sam gledao samo sa ovom opremom i jacom, posto mi se ni malo ne svidja onaj fabricki cd, a jos manje digitalna klima, zato mi je i trebalo vise od pola godine da nadjem pravog, pa ga na kraju kupih od drugara :)

Za pragove ne znam da li su fabricki ili dodavani

Odlican auto,jako lep..

Gledah ga ono vece onako u prolazu, ma vrh a felne su za posebnu pricu.

Steta sto je bio mrak,pa ga i ne videh dobro...ali ono sto sam video,me odusevilo.

Pa uglavnom mi ljudi to i govore kad vide stila, al ja trenutno i nisam zadovoljan jer moram svasta nesto da odradim (uglavnom sitnice, koje odlazem vec ihaha... mada kad se sad to sve skupilo, bice dosta posla oko tih "sitnica"), ali bice on tip top u julu!! :)

Edited by baron21

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nakanio sam se da napisem par recenica :)

Pre par dana sam zamenio remenicu, posto je bila u katastrofalnom stanju. Sledi

- "odtamnjivanje" farova,

- presvalcenje volana, evo kakvo je stanje 20150711181708.jpg 20150711181717.jpg 20150711181752.jpg

- onda  :whip:  20150711183106.jpg ne vidi se bas lepo na slici, slikacu opet

- lepljenje praga, posto jos uvek nisam to odradio, ko se seca.. pitao sam cime da zalepim, pre par meseci jos :D

- i ono sto ne znam kako da resim, sitnica ali hocu da ga dovedem u top stanje, da nema ni jednu tackicu :)20150711182014.jpg 20150711182020.jpg


 

 

 

 

I sta mislite o kombinaciji beli krov, bele felne, beli retrovizori? :D Gledam stare slike, i sneg mi dao strasnu ideju! :D

20150106101507.jpg 2342.jpg

Edited by baron21

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda je nesto palo na nju dok je bio parkiran a da ti to nisi primetio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

burazer je vozio jutros oko 9 sa upaljenom klimom, dosao kuci i parkirao. ja sam mozda oko 2h otvorio prozore (na daljinac), nisam prilazio kolima pa ne znam tacno kada je naprslo, a ne verujem da je ptica ispustila neki kamen, orah i sl, valjda bi cuo iz kuce..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...