Jump to content
FAS Goran
neshaoct

18. Zvanično FLCS Okupljanje & roštilj

Recommended Posts

Ispričavam se što samo ovako upadam, ali prelistao sam malo temu i pogledao slike i moram vam svima reči SVAKA ČAST!!! :unworthy: Ovakav skup organizirati je stvarno hvale vrijedan potez :) Ako sljedeći puta bude malo bliže probati ću doći kako god uspijem :scooter:

Hvala DinoG

Inace aj da kazem Neshi "report"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jankovicu,kad cemo na rebarca,cevape,belo...zeljan sam toga. Pre neki dan jeo cevape posle 3 meseca i jace...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cao svima. Zao mi je sto nisam mogao da dodjem na skup da bude bar jedan novi bravo, a i da vidimo kako podnosi jurnjavu po auto - putu  :D . Sledeci put moze negde dalje, pa da malo produvamo egr ventile i izduvne sisteme :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zbog obaveza nasao sam vremena samo da svratim na kratko, ali i to je bilo super...sledeci put nezurim nigde nadam se

20141005_134608_bravo.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Morao sam da odmorim, da se naspavam, od petka do nedelje uveče nisam spavao duže od po par sati. :) :)

 

Organizacija je bila odlična, bilo je svega, i svega je bilo dovoljno. :thumbsup: Ljudi, zanimljivih automobila, a bio je i Janković sa svojim autom.   :D :D

 

Ono sto sam hteo reci, meni nije fora (nije ni nista strasno) da sad neko (nesa ;) ) izadje na a.p. i vozi 200 a zna da vodi sa sobom ljude koji ne zele da voze tako, ne moze auto da ide tako..... sta sad, ja ako imam 1.2 8v treba da me sramota ili da krenem pola sata pre :D :D :D

Tako gledano, moze da se kaze da je skup na naplatnoj rampi Batocina u toliko i toliko pa nek vozi ko kako hoce, ali da odatle bude kolona....

Autoputem je 95% vremena voženo u rasponu 140-160...i 100% vremena su iza mene bila Delta, i Opel i...i....i...i ono veliko sivo. :D :D

Uostalom, Piki je čekan kod Batočine na pumpi jedno 2 minuta....eto koliko se jurilo. ;) Kako nam onda put traje 90 minuta ako se već navodno vozi 200 stalno... :)

E, sad...to što si ti u povratku postao samo bela tačka u retrovizoru...šta da radimo... :D :D :D

ha ha ha ni sam cekan duze od 30 sec da ste me cegali 2 min pezo ne bi imao goriva da se vrati za bg :harhar: :harhar: :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kanta od 20l = 10l infuzije, 5l insulina, 5l krvi 0+ :)

Da se nadje.

Preko granice ne ide, jednom mu nasli kutiju sa lekovima-zalihe lekova jednake zalihama prosecne zemlje srednjeg istoka sa dodatkom viagre. Oni na srednjem istoku koriste zive bele bubrege od jarca (nisam probao-gledao na tv :) ), ali tottijev zeludac to ne bi izdrzao :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bolje nego kantu ulja da vucara sa sobom. Bar se rešio vagena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi svaka cast na organizaciji ! Zao mi je samo sto sam malo kasnije dosao :( inace sam u 1 planirao da dodjem ::) Drugi put.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...