Jump to content
FAS Goran
neshaoct

18. Zvanično FLCS Okupljanje & roštilj

Recommended Posts

Ne može da bude ''neki popust'', nego mora unapred da se zna i da piše ovde.

Ne može da se piše da će se prodavati majice, a ne piše ni ko će da prodaje, ni po kojoj ceni.

 

:thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja samo znam da ću morati da se makar na kratko spustim do centra i ponovo malo vidim Kragujevčanke

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spremi se ti Frančesko u nedelju da preuzmeš CD. Moraćemo u slici da zabeležimo predaju istog jer ima nešto veoma zanimljivo napisano na njemu. :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za Tottija:

Nekada u svakom drugom gradu, sam imao po jednu ljubav bar :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Totti pa ti u svakom gradu imas po neku ljubav... :laughing: :laughing: :laughing:

U exp Intese u Kralja Aleksandra I Karađorđevića je radila jedna preslatka Milica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne slusa totti njega. Nema ga za 8.mart ni ziv ni mrtav. Ne moz samo za ruze i parfeme da zaradi :) mnogo bankarki on ima :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahhahahah ova je prava tottijevka multizete. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo sam ja video da pise na FB:

Zvanicno skup pocinje 11:30-12:00(ko hoce moze slobodno pre da dodje) pa do...... Ulaz se ne naplaćuje ali.... cena za neograniceno piće i hranu(rostilj) je 600,00 dinara(devojke,zene,deca ne placaju) Ocekujte DJ ,stand sa majcama Spoter Sova (na licu mesta ce moci da se odrade majce,kacketi sa nekim od ponudjenih printova),stand sa stikerima(privesci,nalepnice....) Marko Šviković Švika Majstor sa svojom ponudom.......

Na skupu u nedelju moci ce da se kupe majce firme Spoter Sova(nije reklama), cene za taj dan ce se kretati od 500,00 do 1000,00 dinara u zavisnosti od printa,naravno niko nije u obavezi da kupi .....

Decko koji je radio velikom broju ljudi ovde sa foruma stakla i ostale delove auta folijom-Švika- na skupu ce se predstaviti i ponuditi svoje usluge naravno po veoma korektnim cenama ,zatamnjivanje automobila za limuzine 50e za karavane 70e

O decku koji ce pustati muziku ne moram puno toga reći,čućete 05.10.

Vidimo se ljudi,dobrodosli!

Share this post


Link to post
Share on other sites

JA vam javljam do petka naj kasnije da lidolazim i sa kim, za sada je u planu ja i brat

Share this post


Link to post
Share on other sites

LosMi pricali smo onaj dan na mercator, ti, bojans, becejac, saschicus, ja i Mica pod znakom ? ko ce jos ne znam. Za sad za ovu brojku dva auta idu jel da?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Totti pa ti u svakom gradu imas po neku ljubav... :laughing::laughing::laughing:

 

Pazi ko mu kaže :p:harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čisto jedna informacija,u slučaju kiše - kišetine ,skup se odlaže,ako bude promenjivog vremena-kišice sve ostaje kako smo se dogovorili

Share this post


Link to post
Share on other sites

nego,zena mi daje slobodno u nedelju ali ne i auto :ouch:   pa imali mesta od Intera do KG u nekom od Fiata........moze i peugeot .... :blushing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Zgorz 99% ja idem svojim autom, ako hoces mozes sa mnom, ali ja cu sutra uvece potvrditi da li idem Astrom..

1. SikterBre

2. neshaoct

3. Kolega.Jankovic

4. Buca_Tipo

5. Axic

6. Markobgd

7. Sedla

8. CileBGD

9. miske17

10. stefankmn

11. totti

12. beli_Punto

13. Matdjo

14. Brdaus

15. i 16. i 17. i 18. Milutin i kolega Axic, CileBGD i Milutinov brat

19. i 20. i 21. Lj_ubica ( + dva ortaka, da napomenem VW :smoke: ) ---- Užice, Požega, Čačak, GM, javite se da idemo zajedno, u koloni kao na svadbi...

22. i 23.RazoR+1

24. i 25. Vandi sa boljom polovinom

26. Multijet forever

27. Stiliša

28. Zemunac1993 + 2 slobodna mesta

29. Ivan BG (Imam tri mesta slobodna, kome treba prevoz neka se javi, troskove ravnopravno delimo)

30. bane 17 (1 slobodno mesto)

31. zoki.pet + sin

32. Pikibgd+supruga ima 3 slobodna mesta pa ko voli nek izvoli ja krecem od intera vidimo se u 9:45h

33. Fanste

34. casssper

35. paun ts

36.Rile_bg

37. majstormica + 1

38. Zrnkemiki (samo jos cu videti da li cu Astagonom ili cu se utrpati nekome :D)

Edited by zrnkemiki

Share this post


Link to post
Share on other sites

e, idem i ja :D

:blink: ako neko ima iz Po.ili blize okoline moze sa ja :blink::ph34r:

@Zgorz 99% ja idem svojim autom, ako hoces mozes sa mnom, ali ja cu sutra uvece potvrditi da li idem Astrom..

1. SikterBre

2. neshaoct

3. Kolega.Jankovic

4. Buca_Tipo

5. Axic

6. Markobgd

7. Sedla

8. CileBGD

9. miske17

10. stefankmn

11. totti

12. beli_Punto

13. Matdjo

14. Brdaus

15. i 16. i 17. i 18. Milutin i kolega Axic, CileBGD i Milutinov brat

19. i 20. i 21. Lj_ubica ( + dva ortaka, da napomenem VW :smoke: ) ---- Užice, Požega, Čačak, GM, javite se da idemo zajedno, u koloni kao na svadbi...

22. i 23.RazoR+1

24. i 25. Vandi sa boljom polovinom

26. Multijet forever

27. Stiliša

28. Zemunac1993 + 2 slobodna mesta

29. Ivan BG (Imam tri mesta slobodna, kome treba prevoz neka se javi, troskove ravnopravno delimo)

30. bane 17 (1 slobodno mesto)

31. zoki.pet + sin

32. Pikibgd+supruga ima 3 slobodna mesta pa ko voli nek izvoli ja krecem od intera vidimo se u 9:45h

33. Fanste

34. casssper

35. paun ts

36.Rile_bg

37. majstormica + 1

38. Zrnkemiki (samo jos cu videti da li cu Astagonom ili cu se utrpati nekome )

39. Mirče Miki :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Molba za Nišlije koji dolaze na skup u nedelju. Može li mi neko kupiti 4komada mikro tastera sa slike na link-u

http://www.proelectronic.rs/MINI-TASTER-SMD-3X6-X2-5mm-KFC-003A-TAST-KFC003A-11184.htm

 

Evo i njihova lokacija.

http://www.proelectronic.rs/contact.htm

 

Plaćam uredno i častim piće na skupu :p:cheers:

 

Našao sam ih i ovde u BG ali su po 21,00 dinar pa reko da uštedim ako mogu :rofl: :rofl: :rofl:

Šalim se naravno nema ni za lek ovako malih. :wallbash:

Edited by Markobgd

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...