Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Raspitao se već, ne može se sad osigurati jer se fotografiše šofrka i napravi se neki zapisnik itd....

Kontam da ću da furam šoferku staru dok ne platim prvu kaznu i nateram se. Ja mislim da nemogu biti više bačene pare od ovih na ou glupost.

Za te novce mogu da uradim morimoto i ksendžu prva liga ili sredim komplet trap..popizdio sam.

:realmad:

Edited by Bumblebee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadji neku cromu i slikaj tu soferku sa tvojim tablicama, kroz 5 dana se pojavi sa tvojim autom, moglo bi da se resi ;) castis coveka sa ruckom i cao djaci ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo ovako kako kaze mudri Buca.

Imas kombinacija koliko hoces.

Ipak je ovo banana drzava,tako da moze sta god hoces.

Ck i tvoju mogu da slikaju pod uglom da se ne vidi pukotina.

Radio sam,znam.

Ali ima fora da ako opet posle zamene pukne,placas i ti deo.

Znaci drugo menjanje nije o trosku osiguranja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa Mislim da malko gresis kolega, placa, ali deo,.tj sve zavisi na koliko mu je stepenska premija (ili kako se vec kaze) tj koliko su mu osigurana stakla.

Tipa osigurana na 90.000 sva stakla, soferka u ovlascenom ili sa kim oni saradjuju je 50.000(lupam cifru) ostaju jos 40.000. Posle za tih 40.000 moze jos neko staklo da zameni do te cene ili ako je vise da doplati razliku... bar je tako bilo ovde u Nis kad su radili sluzbeni auto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Buco tačno.

Pa opet Buco, Asterix-u i Beli tačno ali da ima nekoga za tu šemu verujem da bi to već odradio i ne bi se nama žalio...

I ako mu neko izađe u susret po tom pitanju ne može baš za 5 dana jer taj neko lako može da ostane bez posla iiii......

Znači strpljivo....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bumblebee, lepo zameniš šoferku i uplatiš osiguranje i za sledeću put da ne misliš. Ja ne bih muljao...a procenitelji ne kontrolišu auto samo na osnovu tablica, već i na osnovu broja šasjije. Bar je moje iskustvo takvo bilo sa Takovo osiguranjem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve sam pokušao živo.

Imam prijatelja u osiguravajućoj kući DDOR i rekao je da se do pre tri godine moglo nekako smuvati i da je sada nemoguće zbog navedenih procedura.

Ja bih najviše voleo kada bi auto kuća gde sam osigurao zažmurila na oba oka i odradio ovu kombinaciju pa bih se javio i posle dva meseca nije mi problem.

Videću šta ću, valjda me neće policija-milicija nafatati da vozam sa puknutom :)

Moram i markicu da zamenim, jesus..... Skontao sam da ako hoćete da se osvetite nekom vozaču samo mu malo kvrcnite šoferku i gotov je :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

-ne moras nalepnicu da menjas, ko menja soferku zna kako da prebaci nalepnicu

-ako te ikad zaustavi policija odmah odlucno kazi-"sad me puce kamen i razbi je, a koga da zovem, koga da jurim, da stanem, da se okrenem i jurim budalu, kako da dokazem da je bas od njega kamen..."

Prolazi prica provereno, naravno uz packu pandura "a bas sad te pukao kamen" :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema sad kad je pukla. Sad za osiguranje slika onaj ko ti osigurava....

Ako ti tako kazes, ja se ne secam da sam u septembru istresao 20000din, a na autu stoji nova soferka ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuvalja dodjem za BG da sredimo posao ako može već sutra.

Ja nemam nikog ko bi zažmurio na ovu šoferku jer je izbubecana kao guzica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ti tako kazes, ja se ne secam da sam u septembru istresao 20000din, a na autu stoji nova soferka ;)

Mora da si bio tih u komunikaciji sa njima. I meni kad bi se tako drao, sve bih prihvatio, samo da te više ne slušam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imas pm.

Edit: vidi ova dva ludaka :)

Za takve stvari budes fin i dobar :p

Edited by Kuvalja

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://setkvacila.rs/ ima li ko iskustva sa ovim sajtom i dobavljačem kvačila i zamajca pošto je ubedljivo najjeftiniji?

 

Inače upravo sam odvalio najnoviju octaviju u full verziji, samo nisam skontao koji je motor u pitanju.

Idem ja vozim laganini, na ulasku u NS obilaznom trakom 100ka obilazim....kada se velikom brzinom zaleti crna oktavia, direktno mi se u guzicu zalepio.

Ja se posle par metara pomerim u desnu traku, kada sam i završio obilaženje.... i on krene gassss, kad ja isto gasssss......Sekund i po je trajala njeova muka kada je video da se "polako" moja prednost povećava.Mučio se do 180km/h da mi pridje ali uzalud, ko iz šale i to petom od 100km/h :)

Škoda...pfff :harhar:

Edited by Bumblebee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa bio je sav zatamljen, tonirani farovi sa ksenonima u projektorima, dnevna led svetla, kada sam ga pustio posle 180, dosta mi je bilo i prošao je pored mene sijao mu je srednji panel i vidi se :=) neka elegant verzija i kontam da ne ide neki slab motor u ovakav paket opreme :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

setkvacila.rs Ovo je bio poenta posta..

Ima neko iskustva, tržaio sam po forumu par njih je preporučilo ali niko i da je ostavio utiske.

Našao sam na alfistima forumu i tako su poitivne kritike...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolega, nemam pojma o kvacilima :D

 

Nego sam skontao da ti nisam jos pohvalio novu limuzinu. Inace, mislim da sam te video na Novom naselju kad sam isao kod ove moje. Video sam par puta, nisam bio siguran da je tvoja, nisam ni sad :D a nikad da ti se javim, da te pitam, pa da iskoristim sad :D

 

A Croma je za :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala, eto planiramo skup za nedelju pa dodji ako budeš mogao da čuješ kako se čuje zamajac kad je hladan aftić :)

 

A Milutin će tek sad da vidi kako radi dizelajka u odnosu na benzinčića :)

Edited by Bumblebee

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...