Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Jeb.s trkanje sa dizelasima.......Kako sam video AR 4C na sajmu sad u NS zaljubio sam se :)

Pa ako ne mogu nju da teram mogu bar srodnu benzinjaru :) Taman izgovor da zeni kupim auto koji ja hocu x)

Ima i jedan seat 1,8 TB na oglasima ali jbs seata x=)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako sad trke? Pa zar ti nisi porodičan i smiren čovek koji čipuje kola zbog potrošnje?  :rofl:

Nema ga vise Lauda, ne javlja se za Miseluk - moram priznati...pre ono bio cesce od mene gore  :laughing: 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ides putem kolege Jankovica, kupio zeni auto i ne izlazi iz njega ... sad kad smo krenuli na skup zacudio sam se kad je dosao stilom :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Milutine verovatno žuri da pokupi ženu sa posla pa cepa auto tu gde je otvoreno  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lako je njemu kad ima "veze" pa mu ne stizu prijave za prekoracenje brzine. Ja moju cekam sada da stigne, proslo cetiri meseca od kada su me navatali x)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo utisaka posle 5k km predjenih.

Potrošnja je po gradu oko 7.5l u proseku oko 7 - još ga nisam čipovao :)

 

Samo pri jutarnjem paljenju se čuje malo zamajac kako trese pa će se verovatno menjati sledeće godine na leto.

Osim kvake i vozačevog suncobrana i malog servisa nema dinara ulaganja.

Leti kao zmaj :)

 


DSC_6942.jpg  DSC_6964.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kakvih 9, da trosli toliko otisla bi na dobos iz odmah i otkupio bih od kolege svog stila nazad.

I to vam mogu reci malo ostrije voznje, tih 7.5l

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zavisi gde si u NS, u pravoj voznji gradom, kreni stani, tesko da moze 7.5L, mozda da je vozis ko penzioner i da board jos laze i eto

Edited by zrnkemiki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesi ti siguran da troši 7,5? Nije da ti neverujem, ali, imam taj auto i ... nema šanse!

EDIT:
A sad vidim da si iz NS. Pa dobro, nemam pojma, možda je tamo malo drugačije, ali u Beogradu jako, jako teško. :)

Edited by Bogisha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa i u NS moze da de napravi guzva, jedino ako zivi negde da na posao pici bulevarom nekim i onda je i moguce..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Između 9 i 10 litara. Ali, to je strogo gradska, poprilično oštra vožnja. I to je ta potrošnja, kolege sa kojima je razgovarao imaju ista iskustva... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zivim na detelinari i vozim tako da menjam brzine na 2200obrtaja bez punog gasa slajfovanja itd.... Stvarno ne znam otkud vam tolika potrosnja. Evo bas sam dve nedelje bio na godisnjem i vozio samo po gradu i bila je 7.5 i po satu i po punjenju. Ne moze se bg porediti sa ns,ono je tamo ludnica i znam po sebi kada odem tamo ono je silovanje auta. Samo gas stani rucna gas, gledas da nekog saseces da mu sviras...U NS je druga prica ako preskocis Partizansku u kojoj sam ja stalno kao da ni nema guzve.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kroma je keva,samo sto ja vise volim stariji model,sa manjim farovima,a da ne pricam o restajlingu prve generacije,mmm :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, ja svaki put kada udjem u cromu i krenem da vozim - UZIVAM.

Toliko udobno, lepo na oko, prostrano, jeftino za održavanje i jeftina kupovina....

Samo gledam, šta sve može da se uzme za te novce na oglasima i jednostavno nema ni blizu ponude kao one što nudi croma.

Na oglasima postoje i sa još više opreme 2009.godišta za male pare.

Stvarno svim kolegama sa foruma sve preporuke za ovaj autic.

Edited by Bumblebee

Share this post


Link to post
Share on other sites

20141125_070244.jpg

 

Evo stoka mi udarila branik na parkingu i pobegla naravno....

Video tek ujutru kada sma krenuo na posao. Mislio sam samo da je malo izgrebano, to belo, medjutim ispod fara se vidi da je popucao lak od krivljenja tj. udarca.

Za sad se ne vide veća oštećenja i branik stoji na mestu.

Kako sam ljut....

To je kad nemaš alarm na autu pa da izletim ko praćka kada čujem da se upali.

Neverovatno, kako sam na stilu imao alarm i ni jednom se nije desilo ovako nešto, sad na ovom nemam alarm imam ga svega dva tri meseca i eto belaja.

Mrtva detelinara, puu kada sam i došao u ovo prkno od naselja.

Edited by Bumblebee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato ja kada parkiram na toj tvojoj detelini uvek gledam da budem izmedju dva drveta da nema ko ni da me pipne :laughing: Bas sam pitao majstora oko takvog udarca kaze kada je branik original fabricki on ublazi taj udarac i stvori se kao paukova mreza a da ti je bila zamenska varijanta branika pukao bi sigurno

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...