Jump to content
FAS Goran
gorank82

Fiat Punto Michael Schumacher

Recommended Posts

Gledam neke sporting ili abarth ako bude para videcu da li sada ili posle zime.Sutra kuci nesto sam nazebo zapostavio i Šumija ova 3 dana plače za mnom.Vidoh ti Tipa ispred lipe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tipo je tu. Vecito parkiran ;) juce bio do Bg-a, sve proslo ok ;) skoro je neko kacio 14" abart al kume mlogooo pare 220 je trazio lik. Sad preko zime prati oglase pa ce natrci nesto valjda. Taman za prolece da ga sredis ;) a za sutra pitam ako si free i raspolozan za Kg da podjes sa nama na jesenji FLCs skup. Idemo nas sestorica sa dva auta pa ima jos mesta. Troskove delimo na ravne casti. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam video sam al zakova me temperatura 3 dana vec ne mrdam :( Ima zanimljivih pratim ih redovno i 14 i 15 inca videcu nesto ce da naleti,razmisljam se posto je vec dosta tvrdji i spusten da ne razbija kamen u bubregu :D

Lep provod tamo u KG neka Alfistkinja da natrci ha ha :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nesto sam se nalozio na 16" imam poooodosta mesta a i profil bi gume bio 45 sad je 50 i nije tolko strasno... ma i 17 bi ugurao al onda mi je zagarantovano da nikad kamenje necu da imam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moram i ja da kazem sve pohvale najboljem forumu u Srbiji, svim zaljubljenicima u pravi Italijanski šmek i Cuore Sportivo, svaka vam ljudi čast ovo mogu samo Fiatisti...

Sad ne znam dal je neko imao iskustva sa eyquem svecicama ja stavio, idu isto po katalogu i za sada se odlicno pokazuju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je sa oglasa na autoscout auto je na prodaju u Nemačkoj tu negde izmedju 16 i 17 al bas niskoprofilne izgleda brutalno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlican punto :D

Te su sigurno 17, vidio sam jednog punta uzivo sa 17 i ne mogu reci da izgleda lose, ali malo je ipak preveliko. Najvise mi se zapravo ne svidja sto se onda kroz felge vide diskovi koji naspram felge izgledaju minijaturno. Ako nadjem sliku okacim ju da vidis :)

Evo taj sa 17, malo djeluju mozda manje jer su crne

8e90ac80c94049f2d57aabf4114bc558.jpg

bee09e61ac30451dfd69130b4735582c.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

E sad da vam ispričam jednu anegdotu, kako sam došao do auta i šta ti je sudbina...Razmišljao ja šta da kupim prošlog Decembra pošto nisam imao auto, nisam dugo razmisljao izbor je pao na Punta Sporting 1.2 16v.Posle par dana cackanja po oglasima i samo jednog pogledanog primerka , nalazim jednog zutog na placu u NS u. Zakazujem gledanje sa vlasnicom placa, sedam na autobus i odlazim.Dolazim u NS, odlazim na plac, kad tamo neprijatno iznenadjenje, auto prodat pre sat vremena, dosao decko sa ocem iz Niša !!!! I odvezao auto, uh koje biiip.Imam kaze gazdarica tu jednog jos ni papiri nisu prosli za njega, a celo jutro razmisljam idem po žuti a pre toga imao dva auta crvene boje koju obozavam kod auta.Gazdarica me odvede, a u perionici me ceka Šumaher crveni.Ogreja me Sunce, to je bilo to, onaj trenutak kad se srodiš sa autom, još Šumaher nisam imao pojma da takav Punto postoji, nisam ga mnogo ni gledao, malo provozao, uzimam na sreću.Odma na autoputu video o kako dobrom primerku se radi, i dan danas me odusevljava i celu godinu sluzi bez greske.Nije kako je receno vec kako je sudjeno !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dajte neku donaciju ovde na sajtu pomognite drugara, ha ha salim se, dobih bebu i zapostavih auto, plačem za njima i on i ja :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...