Jump to content
FAS Goran
gorank82

Fiat Punto Michael Schumacher

Recommended Posts

2 hours ago, Lj_ubica said:

Meni su Starfire gume, dobio ih uz auto. Do sad sam terao Winteru i Eskimo S3...

Videcemo sta kazu zimus, inace su dot 4516 ili tu negde, nove ovaj kupio prosle god. emoji3.png Letos sam vozio druge (letnje) a ove cuvao.

I ja sam malo skeptik, al ajde da ne tupim unapred.

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka
 

Poklonu se u zube ne gleda :D

Ili šaru 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas produžena registracija, već peta kod mene a četiri pune godine kako je Šumi u mom vlasništvu, naravno kao i prethodnih godina radio u Dunavu, suma sumarum 15640 dinara, dobio sam poklon u vrednosti od 250 dinara :D i akcija neka produženi tehnički pregled, mere tačku smrzavanja antifriza kao i punjenje alternatora :D Vozimo se i dalje, ne planiram da ga menjam u nekom narednom periodu, jer su pripreme u toku za odlazak za Nemačku.Generalno sam zadovoljan kako me je služio i kako služi i dalje uz neke sitne bubice koje Punto ima, druge stavke su uglavnom normalne za auto te starosti i ulaganja logična u eksploataciji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po ovom Micinom - Gorance sa srednjoskolskim, a ja sa studentskim ocenama :lol: , 'leb te mazo.

Zelim ti da te Schumi i dalje lepo sluzi, dok ne resis da ga menjas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala uvaženi kolega Ivane :) Ti si svojevrsni rekorder ovde na forumu i skidam ti kapu što si tako dugo ostao veran jednom autu, ali mislim da nimalo nisi pogrešio jer se po meni jedan dobar dizel kupuje tako mlad.Samim tim si sebe nagradio da te taj auto i dan danas perfektno služi naravno uz svu tvoju pažnju i ulaganja i da uživaš u vožnji i posle toliko godina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prošle nedelje išao do Leskovca po jakom nevremenu i termostat zaglavio, ostao otvoren i nikako da postigne radnu temperaturu...Generalno ove zime je cini mi se muku mucio da podigne brzo radnu temperaturu.Bacio se na zamenu uzeo Vernet 745 dinara u Delmaxu i danas kao preporodjen auto skoro sam i zaboravio kako moze brzo da se dize :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

890 din par H1, narucio na sajtu Silver auto, odlicne su imam ih od Novembra...Lepa boja i lepo sijaju...Farovi su mi stvarno dobri sto je retkost za dvojku...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...