Jump to content
FAS Goran
gorank82

Fiat Punto Michael Schumacher

Recommended Posts

zza1001.jpgzza1002.jpgzza1003.jpg

 

Legla nova Abarth rucna, lep detalj, morao sam da isecem staru, ali nije mi zao, lepo izgleda...

Share this post


Link to post
Share on other sites

To tako treba to su Rekardo sedišta

Nadji nekog za to a ja ti pozajmim alfina prednja da moz se vozis dok ti radi

Dacu ti bre da ga provozas ako ti merak, da ga okreneš pod rucnom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svetle lepo...samo nocu :D

U kit komercu, 150 dinara su dve... Obicna sijalica samo je staklo plavo. I to baš plavo, tamno plavo, ide ka ljubicastom.

Axic uzeo neke sto imaju svetlije plavo staklo pa svetle zeleno xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Axic uzeo neke sto imaju svetlije plavo staklo pa svetle zeleno xD

A meni se smejali kad sam to rekao. Koristio te sto je kupio Axic i posle 3 nedelje se farba sa sijalice ogulila od toplote. Kad sam ih skidao sve mi po prstima ostalo😃

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imao sam sliku sijalice, ono je tamno plava a sija zeleno. Nju sam imao u tablici.

Cinimi se da se malko vise greje od obicne sijalice. Secam se da kad sam skidao pozicije da sam ostavio prste na njoj.

Glupo je sto mi je vise trajale te sijalice od 90din koliko su kostale nego lepe bele pozicije od 800din. Kupio 2 para i ukapirao da od njih nema nista. Ne palim kola sa svetlima, sve je normalno...ne znam.😃

Share this post


Link to post
Share on other sites

860c87945b1d0d1a662631f498d93c7b.jpg9fa98fbcab0e389b59f533d7b3f677b3.jpg65b92b1e8d1d6c684d38e354b1bfe037.jpg

Danas bio na tretmanu zamene kočione tečnosti, posto sam prezadovoljan Nisotec uljem , uzeo i Dot 4 takodje, 379 din, zamena 800 din, odma zavrsio, preporucujem svima zamenu istog, veoma , veoma bitna stavka a jedna od najjeftinijih....Elem, zamenu obavio u Foka auto servisu, sve pohvale, mrzelo me da idem u Euro 018, a u jednom od vidjenijih servisa u Nišu za Fiata, kad sam se raspitivao ovih dana oko zamene, rekose mi da ne preporucuju zamenu kocione tecnosti kod starijih vozila ??? Sta reci, koju posluku porati ? Necu da ih imenujem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izjava bas nije na mestu, ali usustini znam tacno zasto su to rekli. Razlog je sto ako se kociona tecnost ne menja dovoljno cesto (a budimo realni u Srbiji se kociona tecnost i ulje u menjacu samo dolivaju), zna da se desi da gumice u kocionom sistemu izgube osobine u skladu sa starom kocionom tecnoscu i kad se sipa nova, zna momentalno ili u kratkom roku da dodje do problema sa recmo glavnim kocionim ili klestima da procure. A naravno kod nas ce vecina ljudi da krivca trazi u majstoru... Tako da, sta god da urade bice na losem glasu, ovako su barem pare i trud ustedeli...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...