Jump to content
FAS Goran
cileee

Da li je zabranjeno u kolima imati palicu i slična sredstva za odbranu?

Recommended Posts

Obrisao sam post, prebacio sam ga u drugu temu u offtopic, da ilustrujem kako je prošao jedan g-din čiji je stilo 1.8 16v sa fenom za kosu išao 250km/h i slično:

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/59230-kuda-ide-ovaj-svet/?p=1110084

Edited by marko.jovanovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni u Tipu recimo pored vozačevog sjedišta, do centralne stoji "pendrek", u suštini gumena cijev filovana raznim žicama, olovom, itd. Kućna radinost, ali to je to. Prilikom pregleda jednom prilikom policajac je vidio, jedno 4-5 puta je gledao lampom direkt u njega, i ništa nije rekao. Što bi rekao jedan moj prijatelj, staviš čekić. I kad ti nađu, šta, radio nešto na vikendici, ostalo mi u autu, ili gedoru veliku staviš, i lagano.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne nosim nista jer bih na.ebao i ja i taj neko ko bi me isprovocirao, a i pristalica sam starog dobrog pesnicenja i vatanja za gusu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iako sam ranije nosio svasta, nikad nisam imao pravu priliku da upotrebim ... sad kad gledam neke stvari iz drugog ugla, vidim da je tako bolje, pa i ako me biju ili ubiju, bar neka me ubiju zato sto su pi#ke, a ne zato sto sam imao noz ili sipku kod sebe :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Doblu zbog ćaletovog posla ima raznog alata koji može da postane i sredstvo za zastrašivanje ili eventualno prevaspitanje  :laughing: U moj laguni petozilni kabal dužine 50 cm ne može ništa da polomi ali zato  :whip: jednom upotrebljen protiv novopečenog vozača Audija koji tek uči školu mafijaša pa je imao i praktičan ispit :D maloooo se počešao i shvatio da ne treba da se zaleće  :harhar: onda sam tu ja  :laughing: nećkaju se da izađu kad vide lika od 1.90 ošišanog na opsano koji posećuje teretanu  :laughing: a naravno i ker je često na prednjem sedištu tako da i od Cane Corsa prezaju  :smoke:

 

Mada jednom naletiš na veću budalu od sebe i gotovo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nd ložim tako je :D mladost ludost uz to ima i nekih privatnih problema,ćale drži i menjačnicu koja je dva puta pljačkana tako da se ništa ne prepušta slučaju u ova luda vremena  :ouch: previše zavisnih i ljubomornih ljudi,imao sam i odobrenje da nabavim dozvolu za nošenje oružija ali ne  :geek: Tako je kad živiš u malom gradu gde te svi znaju i šta imaš,kad ti dva puta pljačakju menjačnicu pa je zatvoriš,kreneš drugi biznis oni ti dva puta obiju kuću itd no nije ovde to tema,ja to nosim zbog lične bezbednosti ne da bih nekog bio na putu ili glumio mangupa ako ste to tako razumeli  :no

Share this post


Link to post
Share on other sites

odobrenje da nabavim dozvolu za nošenje oružija ali ne  

:rofl:

 

Ko izdaje takva odobrenja :D

 

Nisam znao da su vlasnici menjacnica najbogatiji u svom gradu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niko pa ni vlasnici menjacnica ne mogu da dobiju dozvole za nosenje oruzja,za posedovanje da,ali za nosenje,samo u snovima

Ne treba tu nikakvo odobrenje da bi podneo zahtev...na koji ce naravno da te odbiju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim gde ovo ide,aj zdravo  :clap: Nemam ni vremena ni volje da se ubeđujem sa nekime  :o a za bogatstvo  :question: pa nije uljudno pričati o tome jer svako ima onoliko koliko stekne tako da  :sorcerer: Sve u svemu kratko i tužnu druženje,kao što to i ide preko interneta,svako ima duži jezik nego inače,no nebitno gasite ovaj nalog,banujte ga okačite ga na net šta ja znam  :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene zanima samo ako hoces da mi objasnis od koga trazis odobrenje za dobijanje dozvole za nosenje. Ko to treba da ti da odobrenje za podnosenje zahteva za dobijanje dozvole za nosenje,koju nema sanse da dobijes a mozes da drzis 14 menjacnica????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...