Jump to content
FAS Goran
cileee

Da li je zabranjeno u kolima imati palicu i slična sredstva za odbranu?

Recommended Posts

Adrenalin je mnogo moćna stvar.

Bila je odavno priča o onoj bakuti koja je sama pomerila kamion( u smislu gurnula, ne preparkirala) kada je priklještio njenog unuka.

Ko zna šta je čovek sve u stanju da uradi kada se tako overklokuje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adrenalin je cudo, koliko moze da ti pomogne poliko moze da te i ubije...ali neodoljiv osecaj kada na dizelu stisnes gas sa 3000 uzbrdo :rambo:  nemojte me ubiti sada benzinmenovi :laughing: ....

 

Stvarno adrenalin moze da te spasi. :turned:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Cile

A jesi li ti neki doktor ili nešto tako? 

Nisam video ovo, nisam, imao sam neki sudar tamo pa zato :smoke:  (zenski sudar) :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imas tako te mangupe...evo sta mi se desilo pre 2 godine, ja krenuo na drugov rodjendan i posto nisam hteo da idem Fiatom uzeo sam dedinog GOlfa 1, Bo tablice i posto sam isao nesto do VMV...uglavnom ne bitno ja krenem ka Trosarini iz pravca BMV i skretanje kod 5 solitera u desno takodje ka Trosarini i taj lik je imao USLOVNU strelicu, Megan bio i ja kako sam ga video da nece stati samo vratim GOlfana brzinu nize i po gasu, zaleteo sam se bog me jedno 70 i kad je video batica da necu da stanem nego sma prosisao on za mnom i na semaforu njih dvoica staju i kao jesi li normalan majmune hoces da izginemo, ja reko batuska imao si uslovnu i on tu nesto prica i od jednom izlaze, ja imao ovaj kljuc ispod sedista i stavim iza ledja i krenuo vozac da me klepi ja se izmaknem izvucem i po nogama, ovaj drugi isto da skoci za ledja, kako je skocio ja ga lupim u glavu i padose oboica, reko brisite dok vas nisam pobio majku li vam je**** vi cete meni nesto...pokupise se i pobegose NA CRVENO! Od tada hvala bogu nikakve intervencije nisam imao (takve) inace psovanje je redovno po srpskim putevima :laughing:

ygynysa9.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 


i na semaforu njih dvoica staju i kao jesi li normalan majmune hoces da izginemo, ja reko batuska imao si uslovnu i on tu nesto prica i od jednom izlaze, ja imao ovaj kljuc ispod sedista i stavim iza ledja i krenuo vozac da me klepi ja se izmaknem izvucem i po nogama, ovaj drugi isto da skoci za ledja, kako je skocio ja ga lupim u glavu i padose oboica, reko brisite dok vas nisam pobio majku li vam je**** vi cete meni nesto...pokupise se i pobegose


1338496653_stickmenfight.gif

 


 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad opet citam temu, vidim neki nose kljuc za tockove na razvlacenje, drugi cevke ... koliko ja znam to sto je namenjeno necemu, treba da stoji u gepeku sa ostatkom onoga sto je potrebno za skidanje tocka, i kad bi to policija cesce kontrolisala, ne bi bilo nekih neprijatnih situacija.

Ali ovo je vrh :D

i ja ga lupim u glavu i padose oboica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad opet citam temu, vidim neki nose kljuc za tockove na razvlacenje, drugi cevke ... koliko ja znam to sto je namenjeno necemu, treba da stoji u gepeku sa ostatkom onoga sto je potrebno za skidanje tocka, i kad bi to policija cesce kontrolisala, ne bi bilo nekih neprijatnih situacija.

Ali ovo je vrh :D

 

i ja ga lupim u glavu i padose oboica

 

 

 

 

Meni je jace :

 

pokupise se i pobegose

 

:hrhr:

 

 

 

Hahahahahahaahaha  :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bežaće Cile samo da se Igor Li vrati sa test vožnje Fiat-a 500 L-ovac-a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bezi Dante .. ide cile s' interventnom :D

 

I u gepeku:

 

u kolima imaju 2 heklera, pumpu i 4 pancira (to je sto sam uspeo da vidim u gepeku.

 

+ poneo Cile iz Uliza one njegove sipcice :laughing: :laughing: :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...