Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Stvarno, koja je ovo pesma u pozadini? Tera da se vozi brze, jos krivine i jao miline.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da da to je ta pesma :) kao sto kaze kolega Ivan tera te da vozis brze ali morao sam da pazim nisam sam na putu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reci mi odakle si uzimao struju za napred u hladnjalku ? a nazad pretpostavljam da si uzeo od sijalice? ja pozadi imam sijalici i pored nje ima mala kukica da okacis nesto predpostavljam da nju mogu da skinem i nabuzim uticnicu ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odgovorice ti kolega za svoj izbor - u mom slucaju, uzeo sam struju sa sijalice iz donje kasete. Zgodno je posto napon na njoj postoji pod kontaktom i cini mi se 15 min posle gasenja kontakta ili otkljucavanja auta (nisam hteo zivu struju iz vise razloga).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vuki kao sto je kolega Ivan objasnio tako sam i ja uradio sve potpuno isto, ako hocete mogu da slikam ako treba pomoc pitajte. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sta znam,ne znam kako su se pokazali ti fabricki vuferi,ja zaista ne znam nikoga ko ima.

Ali neka kutija i pojacalo bi tu resilo sve.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako povoljno ako je i dalje aktuelno.

Ali sam siguran da to ne moze raditi kao neka kutija i pojacalo. Ali sve to ima svoju cenu,gubi se gepek. Ja sam zbog muzike na proslom autu vozio stvari na krovu kada sam isao na more. Verujte mi da mi je bilo lakse da stavljam pak treger nego da vadim muziku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije ni to problem. Odvoji se dan za to i polako,bar bi ja tako. Jer ne zelim da radim nista na brzaka da ne bi neku plastiku polomio. A to mi je gore nego ne znam ni ja sta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste muzika dobra,nema sta. Ali fali samo malo basa a da ne trpe ostali zvucnici...

I to zvuci jako dobro.

Kod mene je visok ton pojacan do kraja,kada bi imao vufer i pojacalo,bas na kasetofonu smanjen do kraja a pojacan na pojacalu. Onda mozes pojacati prilicno radio,a da ne trpe zvocnici i sve to lepo radi

Izvinjavam se kolegi na off-u.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da da kao da fali bas pozadi, ja sam namestio bas na +3 i nista vise nisam dirao ali uvek imam osecaj kao da zadnji zvucnici trpe vise... Ma nije problem ako treba ima da vucem kablove vukao sam i na prethodna dva auta nije mi tesko. :) Sinoc mi crkla sijalica za oboreno svetlo u suvozacevom faru i sto je najgore nisam ni primetio i nije mi ni iskocio simbol na tabli da je crkla sijalica, tek kad me saobracajci zaustavili onda sam ukapirao dobro pa smo se dogovorili...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa fali basa malo,bar meni...

Da bi iole dobio neki zvok,mora bas da se pojaca a onda klaparaju zvucnici i nije to to.

Kao sto rece Jankovic,lampa je samo za pozicije i to kada crknu obe u faru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam znao hvala. :) I ja isto mislim da fali bas, drugar ima fabricki bas u gepeku, isto stilo ali karavan i drugaciji je zvuk..

Edited by Lazoramix

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad dok sam menjao sijalicu u faru primetim u coskovima ispod krila, kao neke 'paketice' i pomislim da nije mozda neka roba :D hahahah jel zna neko sta je ovo i cemu sluzi... :)9e4d4509e66a08014287d21b86d285f8.jpg3d62ba5b606c2995af47c9f97c96155f.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...