Jump to content
FAS Goran
Milutinac

Gti vs Gsi vs Crx

Gti vs Gsi vs Crx  

60 members have voted

  1. 1. Koju od ovih nekada vrlo popularnih gradskih trkalica kod nas biste najradije posedovali?

    • Golf II Gti
      20
    • Kadett Gsi
      9
    • Honda Crx
      25
    • Swift Gti
      4


Recommended Posts

G2 je odlican ali nesto mi vise srcu lezi Gsi

 

Ja sam glasao za gsi, mada bih najradije neku Delticu turbo vozio :)

 

+1 :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa realno, ko nije voleo neki od ova tri auta? Ja kad bih mogao i sada bih uzeo neki Gsi -Gti za neku vikend varijantu. Nije da ne mogu da se kupe, cene su im smesne sada nego obaveze sa strane pritiskaju, jbg. Zato moj imenjak ima pravi auto!

Inace, jos jedna neostvarena zelja mi je bila i kalibra :) I dan danas ih volim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takođe i Calibre :) Voleo bih jednom da uzmem 5000e "na bacanje" i izmenjam u 4-5 meseci sve te automobile, čisto da kažem da sam ih vozio.

Takođe bih i Fiat Coupe baš voleo da isprobam na par nedelja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kadet ima loš lim, ali je generalno lagan i može dosta dobro da povuče.. Brat od tetke je imao G2 GTI, ali ga nije ganjao preterano brzo, samo je eto voleo da ga ima. Jednom prilikom sa 435 hiljada na satu smo išli u Zaječar, četvorica u autu, uspone opušteno četvrtom i petom savladava, ja nisam mogao da verujem kako ide taj auto. Azijske automobile ne volim, imao sam jedan i nešto sam ih omrzeo..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato je rent a car na zapadu zakon! Odvojis pare i isteras cef i nema da te boli glava :)

Kadet ima los lim da, ali u ovim verzijama nijedan od ovih nabrojanih nema dobar lim ako se vozi kako treba :D

Na mom Gsi-u sam odkidao viljusku od patosa :D Komsija na Gti-u isto.. i tako.. srecna vremena :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mora samo na zapadu, može to bilo gde sa rent-a-carom :)
Ja sam i onaj kvad na moru pošteno izgustirao. Verovatno bih ga i još više ganjao, ali zajedno smo se devojka i ja vozili i njoj nije bilo zanimljivo kao meni dok ona nije probala da vozi  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikad necu shvatiti sto li mastate o tim autima...

Nikad me nisu interesovali ti gti,gsi itd, cak ne znam ni dal su turbo ili atno benz, ni koliko konja imaju.

Radije bih uzeo neku Mecku E 290,300,320 td..., i jednog Brava jtd, cipovanog...

Edited by Marko-Topola

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidiš ja npr Mečke ne bih nikako. Nikad me nisu nešto privlačile osim možda B klase neko vreme i to je to. 
Sa druge strane npr crna Delta, crvena Barchetta i žuti Coupe mi tako dobro deluju da mislim da bih ih 2 dana samo gledao u dvorištu. Čudni su ukusi :) Da nije zbog ukusa verovatno bih uzeo neki drugi atuo, a ne Stila, verovatno Clia ili Megana pošto sam u to vreme imao po jednu dobru ponudu za oba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da su cesci 205gti i clio 16v od swifta i crx-a. Bilo kako bilo na ovoj listi g2, ostali mi se ne svidjaju iako su mozda brzi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vozio nekada crx vtec tako da je izbor jasan... Nazalost nije bio moj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bih najradije uzeo Yuga 1.4EFI, 120ks, 7.2s do 100 i 200km/h maksimalna brzina :D Steta sto je samo prototip bio :turned:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mare ti si rodjen u vreme kad se pojavila trojka VR6 zato te i ne privlace starije masine. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikad necu shvatiti sto li mastate o tim autima...

Nikad me nisu interesovali ti gti,gsi itd, cak ne znam ni dal su turbo ili atno benz, ni koliko konja imaju.

Radije bih uzeo neku Mecku E 290,300,320 td..., i jednog Brava jtd, cipovanog...

Zato sto u tebi nema trunke zivota covece :D

Trebas da probas kako to ide kad predje 4500rpm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma gde bi on smeo tolko da ga uvrti! Inace glas ide za G2 GTI. Nekad se vozio i vozio isti i ono nije humano bilo. A i imao prilike u 190 2.5 da se vozim i ona je bolesno isla. :) a stooo baca dupe :) uhhh

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato sto u tebi nema trunke zivota covece :D

Trebas da probas kako to ide kad predje 4500rpm

Nikad se nisam lozio na brzu voznju, na trkanja itd...

Za moju voznju dovoljan je ovaj jtd...

Share this post


Link to post
Share on other sites

G 60 ide jako slično GTI 16V,a troši bar 2lit. više.

Marko, zamisli sledeću situaciju: krstariš auto putem 120kmh u V-oj, a onda,da bi se razbudio,zabodeš ga u III,dobiješ udarac u ledja, i tako do 170, a imaš još IV i V brz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...