Jump to content
FAS Goran
Dule 021

P: Audi A6 2.0 TDI limuzina 2007

Recommended Posts

A debljina tog tepiha utiče i na zvučnu izolaciju kabine, a samim tim i na kvalitet vožnje. E sad, ti možda voliš da ti se dernja unutra, pa ti to nije bitno

S obzirom da je u audiju tdi i moraju da stave dobru izolaciju (pa cak i asfalt), inace bi kao kod neshe u stilu morali da daju ovu dodatnu opremu :D

antifon_SEPANG.jpg

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za početak kožna/polukožna sedišta i DSG su must have za ovakav auto. Osim toga postoji tona opreme koja može da ide i priliči ovakvom autu, na primer parktronic, praćenje bele linije, držanje odstojanja, farovi koji prate volan...

I sve to da kosta ove pare?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to si u pravu ali kad se kupuje ovakav auto onda se gleda da ima vrhunsku opremu jer to mu je poenta. Onaj ko mora da se nateze da kupi ovo on će pre da uzme auto iz niže klase sa više opreme koji je pritom najverovatnije i jeftiniji za održavanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a znate li koliko ima kupaca koji se apsolutno ne razumeju u opremu niti ih interesuje, a i da je ima ne bi znali da je koriste... tako da ce ovaj audi kao i svaka druga roba da nadje svog kupca!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice opreme ovaj Audi spada u kategoriju "ima sve nema nista".

Ima farove koji odlicno sijaju ali za neseg kupca mora da ima ksenone  a posle kuka kad treba za originalnu sijalicu da da 100€, nema prking senzore koji za danasnjeg kupca obavezno moraju da su tu iako je daleko cesci slucaj da je branik ostecen upravo na tom automobilu sa senzorima jer se vozac u potpunosti osloni na njih,nema veliku navigaciju nego malu  i nasem kupcu je neophodna velika jer je u tri boje  a pritom i ne radi u Srbiji, nema klimu sa displejom gde pise tempratura mada ima tockice oko kojih pisu stepeni ali nasem kupcu mora da sija sto vise toga iako ova klima potpuno isto radi i kao ta sa displejom......

I tako  u beskraj jer poenta je sto hoce ljudi da kupe ovaj auto  ali hoce da ga plate malo  jer nema opremu a onda im ja kazem da odu da kupe te sa opremom ali da moraju da daju 1500-2000€ vise a vecina nece  da da tu razliku.

Filozofija danasnjeg kupca a sve nabrojano mu nista vise ne donosi i samo su vece sanse da to pocne da crkava a tad ce da se hvata za glavu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mlatite praznu slamu. Svako ima svoju filozofiju i nje se drži. 

Tema polako klizi u benzinci vs dizeli.

Stilo je zakon.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dodao bih :) 

 

Što se tiče 2,0TDI motora postoje brojevi šasije sa problematičnim diznama i moguće je zameniti ih potpuno besplatno u ovl. servisu ukoliko to neko do sada nije već uradio. 

 

Takođe, motori sa problematičnim diznama izdržavaju oko 150kkm i tada pucaju...

 

Priča o usisavanju je potpuna istina. Neverovatno, kad ubaciš žeton za usisavanje na samouslužnoj možeš usisati još 2 auta :D 

 

Što se tiče navigacije, postoje mape za Srbiju, Dule ako ti trebaju ti se javi... mislim da imam neku 2014. verziju baš za MMI ;) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj auto je ta mene pravljen ... el. podizaci, daljinsko zakljucavanje, neka muzika da se cuje, volan i rucica menjaca ... nista vise mi ne treba :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kaparisan Audi. :smoke:

U zamenu zalegao prelep i bukvalno kao nov Fiat 500L 1,4 16V  2013 (tempomat,touch screen muzika,kozni volan i rucica menjaca,komplet zimskih tockova,komplet letnjih tockova,registrovan,crvene boje...)  a koji ce se verovatno takodje prodavati po veoma lepoj ceni.

Sutra ga preuzimam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

500l  je iz Indjije tj. Jarkovaca pa sad da lije od nekog clana foruma ili nije ne znam.

Rekao sam vlasniku da sam clan FLCS foruma i on nije odregovao tako da verovatno nije neko sa foruma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kaparisan Audi. :smoke:

U zamenu zalegao prelep i bukvalno kao nov Fiat 500L 1,4 16V  2013 (tempomat,touch screen muzika,kozni volan i rucica menjaca,komplet zimskih tockova,komplet letnjih tockova,registrovan,crvene boje...)  a koji ce se verovatno takodje prodavati po veoma lepoj ceni.

Sutra ga preuzimam.

Odlican Audi.....mene interesuje 500l p0a se mozemo cuti i preko pm.....prodajem Dustera sa tng , 31000 km....ili te interesuje zamena uz moju doplatu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze lock. :smoke:

Preuzet 500L i odusevljen sam makinom jer je drugacija od drugih.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...