Jump to content
FAS Goran
Dule 021

P: Audi A6 2.0 TDI limuzina 2007

Recommended Posts

Mozda nije bas najbolje mesto za prodaju  ovog tipa automobila jer ipak je ovo FiatLancia forum ali mozda neko od vas cuje da neko i ovakav auto trazi a okacio sam ga iz prostog razloga sto je auto u jako dobrom stanju sto cete i videti sa slika.

Radi se o Audi A6 2.0 TDI  koji ima 140 ks  i koji je proizveden 2007 godine i ima na svim staklima sedmice. Presao je pravih 243k km  sto za ovaj auto ne predstavlja nikakav problem jer ipak je premium klasa  a kao dokaz imam kompletnu dokumentaciju i servisnu knjizicu gde se vidi da je odrzavan u ovlascenon Audi servisu pa se po broju sasije moze proveriti  tacnost kilometraze i svi radovi koji su radjeni na njemu. Auto je i carinjen na tu kilometrazu.

Za divno cudo pogledajte i ostale kako uglavnom imaju manje od 200k km ali kad nazovete nemaju servisnu knjizicu.Moja prodaja zato trpi jer je ljudima velika ova kilometraza  ali ja cekam razumnog kupca koji je svestan da kod mene nece biti prevaren.

U voznji je savrsen  i bez i najmanjeg lufta i jednostavno ne mozete mu naci zamerku.

Od opreme ima automatsku klimu,centralnu bravu,el podizace stakala,kozni servo volan i rucicu menjaca,ABS,ESP,alu felne16",fabricku muziku,navigaciju,maglenke,cd šaržer,el sklopive retrovizore sa grejacima...

Uz auto se dobijaju tri kljuca.

Sto se tice velikog servisa  on je uradjen na 221k km a tad je verovatno zamenjen i plivajuci zamajac jer je apsolutno perfektan kao i da je trap pretresen jer luftova nema a stavljeni su novi diskovi i plocice.

Jednostavno ne vidim sta bi to trebalo uloziti u ovaj auto sem jedne promene ulja i filtera cisto reda radi.

Sto se tice cene  ona je 10500 bez cenjkanja  jer ja na forumima obicno stavim najnizu cenu dok je na oglasima 11000.

Kontakt telefon je 063-10-20-110.

Evo i slika.

 

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg

5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg

9.jpg10.jpg11.jpg12.jpg

17.jpg18.jpg19.jpg20.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i dodatnih slika enterijera gde se vidi da je maksimalno sacuvan.

120.jpg130.jpg140.jpg

150.jpg160.jpg170.jpg

180.jpg190.jpg200.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad cu da napravim jednu AKCIJU jer nemam nameru da mi kola dugo stoje.

Ko donese 10000 neka tera Audi ali ispod ko misli da moze da ga uzme neka bolje ode i sam ga uveze.

Imam 4 skuplja auta i jednostavno mi duze stoje  i sad mi je cilj da ih rasprodam.                                                                                 

http://www.polovniautomobili.com/dule021

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cetvorka je razbijena i ostala su dva auta koji duze stoje a medju njima i ovaj Audi.

Navali narode.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pare su male za ovakvu limuzinu koja je nova kostala 50k eura a pogledaj koliko ljudi kupuje 159-ke i daje po 9-10k eura a realno ovo je bolji auto i mislim da tu nema polemike.

Ajd da ja nemam Alfu na prodaju pa da hvalim svog konja ali je imam i to iz 2009-te i kad sednem u jedan i drugi auto tacno se vidi  razlika  u kvalitetu.O ugodjaju u voznji da ne pricam jer na A6 je sve mekse i ugladjenije a o udobnosti da ne pricam.

Na kraj krajeva jel pametnije kupiti neki Sandero ili Hyundai i30 ili tako neku konfekciju ili ovakav auto koji ce da ih nadzivi samo tako?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tu ti je najveći problem što je relativno siromašan sa opremom i što je u teget boji, zato i nije već otišao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije tu problem nego u svesti kupaca koji za ove pare hoce da dobiju sve i prave se blesavi kad zovu ili dodju  ne zeleci da priznaju da ovakav model u jakoj opremi  kosta oko 11500-12500€ a mene jasu za 10400 sto je jedna od nizih cena. Inace uzivo ovaj auto izgleda fantasticno i kad vidim crni  znam da je moj lepsi jer je onaj grobarski i nije tako lep kao ovaj koji je skoro pa crn kad nema sunca ali lepse zraci.

No samo jos da prodam Alfu i jedan Golf pa cu ja najverovatnije sebi da registrujem ovaj Audi jer nemam ulaganja sem registracije i zedera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Srpska posla, kad prodajes 3.0 onda je skupa registracija, mnogo trosi itd. A kad imas 2.0 onda se taj motor nije bas pokazao, skupi kvarovi itd, bolje bi bilo da je 3.0.

 

Da je cuveni 1.9 tdi koji naravno ne postoji u ovom modelu, prodao bi ga prvi dan kad si ga stavio u oglase, svi bi da se j..., a da im ne udje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na kraj krajeva jel pametnije kupiti neki Sandero ili Hyundai i30 ili tako neku konfekciju ili ovakav auto koji ce da ih nadzivi samo tako?

Ne treba mesati babe i zabe.

Sandero i hyundai i30 nisu u istoj kateogriji.Cak nisu ni ista klasa vozila.Hyundai je 4 proizvodjac automobila na svetu.

I naravno da ce "obican covek" pre kupiti nov hyundai nego direktorsku limuzinu.

Zna se ko kupuje takva polovna vozila,a ko nova na kredit.

Izgleda samo da je bara mala,a krokodili ostali bez zuba,a zaba mnogo,pa prodaja polovnih lux limzina  ne ide.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pravi obožavaoci nemačkih automobila znaju da je motor 2.0 tdi do 2008. godine, nešto najgore što je izašlo iz nemačke avlije, bez obzir na mesto ugradnje, u ovom slučaju gospodar prstenova.

Primerak iz ponude izgleda dosta dobro i cena je prihvatljiva. Međutim ostaje priča sa skupim održavanjem, a ko pomisli kako je mnogo pametan ili je imao sreće u nabavci taj ostane u nekoj nedođiji sa podignutom haubom i upitnim pogledom u daljinu, tipa: Šta sam ja Bogu zgrešio da mi se ovo desi?

Obzirom da se na ovom forumu trguje kolima do 1500 eura (obavezno u fulu) teško da će ovde naći kupca.

Mada, nikad se ne zna. Srećno sa prodajom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pare su male za ovakvu limuzinu koja je nova kostala 50k eura a pogledaj koliko ljudi kupuje 159-ke i daje po 9-10k eura a realno ovo je bolji auto i mislim da tu nema polemike.

Ajd da ja nemam Alfu na prodaju pa da hvalim svog konja ali je imam i to iz 2009-te i kad sednem u jedan i drugi auto tacno se vidi  razlika  u kvalitetu.O ugodjaju u voznji da ne pricam jer na A6 je sve mekse i ugladjenije a o udobnosti da ne pricam.

Na kraj krajeva jel pametnije kupiti neki Sandero ili Hyundai i30 ili tako neku konfekciju ili ovakav auto koji ce da ih nadzivi samo tako?

Porediš 2 različte klase automobila pa je stoga poređenje potpuno besmisleno. Alfu 159 možeš da porediš sa Audijem A4 pa i tad samo ako imaju sličan paket opreme a ne da jedan od dva auta klot a drugi krcat opremom. Alfa je uvek pravila automobile koji imaju sportsku notu pa još kad porediš klasu iznad onda ne može da bude udobnost 159 ni blizu kao u A6. Neko voli da uživa u limuzini dok lagano kruzira i da ne oseti ni jednu neravninu na putu a neko voli da je auto nizak i tvrd i da oseća svaki kamenčić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pare su male za ovakvu limuzinu koja je nova kostala 50k eura a pogledaj koliko ljudi kupuje 159-ke i daje po 9-10k eura a realno ovo je bolji auto i mislim da tu nema polemike.

Ajd da ja nemam Alfu na prodaju pa da hvalim svog konja ali je imam i to iz 2009-te i kad sednem u jedan i drugi auto tacno se vidi razlika u kvalitetu.O ugodjaju u voznji da ne pricam jer na A6 je sve mekse i ugladjenije a o udobnosti da ne pricam.

Na kraj krajeva jel pametnije kupiti neki Sandero ili Hyundai i30 ili tako neku konfekciju ili ovakav auto koji ce da ih nadzivi samo tako?

Porediš 2 različte klase automobila pa je stoga poređenje potpuno besmisleno. Alfu 159 možeš da porediš sa Audijem A4 pa i tad samo ako imaju sličan paket opreme a ne da jedan od dva auta klot a drugi krcat opremom. Alfa je uvek pravila automobile koji imaju sportsku notu pa još kad porediš klasu iznad onda ne može da bude udobnost 159 ni blizu kao u A6. Neko voli da uživa u limuzini dok lagano kruzira i da ne oseti ni jednu neravninu na putu a neko voli da je auto nizak i tvrd i da oseća svaki kamenčić.Bravo za komentar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paaaaa... komentar i nije baš potkovan ;) Kada je Alfa 159 tek izašla, iz Italije je lokalnim prodavcima stigla instrukcija da cenu prilagode modelu A6 tj. A6 su smatrali za glavnog konkurenta i želeli su da se izravnaju sa njim ;) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Na kraj krajeva jel pametnije kupiti neki Sandero ili Hyundai i30 ili tako neku konfekciju ili ovakav auto koji ce da ih nadzivi samo tako?

Ne treba mesati babe i zabe.

Sandero i hyundai i30 nisu u istoj kateogriji.Cak nisu ni ista klasa vozila.Hyundai je 4 proizvodjac automobila na svetu.

I naravno da ce "obican covek" pre kupiti nov hyundai nego direktorsku limuzinu.

Zna se ko kupuje takva polovna vozila,a ko nova na kredit.

Izgleda samo da je bara mala,a krokodili ostali bez zuba,a zaba mnogo,pa prodaja polovnih lux limzina  ne ide.

 

slažem se od reči do reči sa ovim postom..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paaaaa... komentar i nije baš potkovan ;) Kada je Alfa 159 tek izašla, iz Italije je lokalnim prodavcima stigla instrukcija da cenu prilagode modelu A6 tj. A6 su smatrali za glavnog konkurenta i želeli su da se izravnaju sa njim ;)

Valjda je relevantnije kojoj klasi zaista pripada auto nego šta je stiglo onomad lokalnim prodavcima. Međuosovnisko rastojanje i gabariti vozila bi trebalo da više govore od nekakvih instrukcija. Ne može se 159 nikako porediti sa A6 i tu je kraj svake priče.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svako od nas zeli da kupi nesto sto vredi i verujem da bi svako od nas kupio novi Audi A4 ili A6 kad bi za to imao uslova i posto uslova nema onda se kupuju jeftinija kola i logikom da je najbolji auto novi auto dolazi se do Hyundai,Kia,Dacia i ostalih jeftinijih automobila koji kostaju oko10k eura. Nemojte mi samo jos reci da neko bas hoce  takav auto jer bas bih se zapitao sta bi se kupovalo kad bi Audi kostao isto.

@sasha015

I polovan auto moze da se uzme na kredit.

@sErGiO-AR

Eto ja zaista ne znam sta je to sportsko u Alfi 159 a pogotovo u dizel varijanti. Evo bas vozim Golf V koji je ozbilniji u voznji od 159-ke,konkretniji na volanu,bolje i lezi i zapamti da sam rekao da imam odlicnu 159-ku a stize mi jos jedna. Dovoljno je da uhvatis za kvaku vrata na jednom i drugom i da zatvoris vrata i vec tu ti je jasno gde ko stoji.

Nazalost u ovoj Srbiji je svako pristrasan ka onom sto trenutno vozi i nece da se prizna sta je u realnosti bolje dok je meni tako svejedno jer ih menjam  poprilicno i bitno mi je samo da je dobar.

@BaneJ

Mozda to i jeste tako ali otkud onda primerci sa 500k km koji dolaze u Srbiju i lepo rade? Problem je sto kod nas kupis auto sa 500k km koji na satu ima 150k km i onda ti otkaze dizna  i ne valja ti motor. Posebno se  pokazao lose taj motor u Pasatu ali koji je imao Siemens dizne medjutim ovo je Audi i on nije imao izrazene probleme kao VW Pasat.

Ovo bi se sve moglo prebaciti u neku temu "Italijani vs Nemci".

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za ovo vezano za kvake se 100% slažem... Lično mi je to prvi utisak o automobilu i kvalitetu materijala koji je u njemu

Možda će mi i biti neki od sledećih, ali ubedljivo najjadnije po tom pitanju deluje Megane 3.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To i onaj zvuk kad se zatvore vrata :) Od italijana lybra recimo ima odlicne kvake i zvuk zatvaranja, odaje utisak kvaliteta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel mogu ja nešto da kažem? Inače vozim socijalnog matorog brava, i nemam često dodira sa boljim kolima. Jedan naš porodični prijatelj ima AR159 i GVI. Kada sedneš u Golfa kažeš sebi to je to, mislim na položaj za volanom. U AR159 ne mogu da se namestim kao i u mom Bravu. To je moj prvi utisak. I naravno osećaj kada se uvatiš za kvaku.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...