Jump to content
FAS Goran
Macvanin

Patike/Garancija na patike? - / Kupovina u Srbiji

Recommended Posts

Kako bre uspete nosite jedne iste patike i par godina neko rece, ja izakam i nike i lacoste koje kupujem najcesce za par meseci buvalno...

Nosio sam na reklamaciju 3-4 puta i svaki put je bilo ili da mi vrate pare ili da uzmem neke nove...

Imas vrljave noge, nema drugo. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo podrske za druga.....kako bese......Milutin? Novi Sad? :D

Ako nosim jedne patike, nema sanse duze od godine da izguram. Jedino ako imam neki krs za svaki dan + da leti gazim papuce, a zimi cokule........

Ali to onda znaci da nosim patike samo par meseci godisnje.

Jbg valjda i ja imam vrljave noge :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ooooooooo drago mi je kolega Jankovicu upoznati vas :)

Vrljave noge...hahaha! Ma nije to nego mal` mal` pa sa klincima ispred zgrade opicim fudbalicu :) salim se, do posla, grad, cipele ne nosim...i obicno imam dvoje pa menjam, i stvarno svaki put par meseci i to je to... Totti onda kanda nema vrljave noge, ja ne mogu da se setim koje sam imao prosle godine tikepa - onih 7 godina je - ju!

@Milan-jtd - isto djon, jednostavno se odlepio, a bas su bile neke slabe, ali 25 dana da su izdrzale...bruka...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja isto imam druga kome ne mogu ni najace da izguraju vise od 2-3meseca i pritom je u autu kad god moze. Samo su vrljave noge u pitanju :D

Evo ti moje Adidas, sigurno 4-5godina stare. Prvih godinu dana nosene svaki dan ko nove a posle po basti, pecanju, trnju, kamionima, rizli, sumi.. vide se i sada koliko su blatnjave..pa kada bi ih oprao bile bi skoro ko nove. Naravno da se se deformisale i to ali zdrave!

8utady2y.jpg

A mogu i da ti slikam druge, isto Adidas, stare sigurno godinu dana, kao nove i jos ih i nosim kao takve i ne planiram da kupujem druge. Imam za zimu ( ali bas kada je sneg neke cipele i par belih Puma starih 4god koje bas slabo nosim i to je to.) Imao sam jedne Kappa koje su mi trajale svega dva meseca i pukle i to nisu bile za sv.dan nego samo za uz jednu trenerku ( crveno-sive) Znaci nista ih nisam nosio, djubre tesko!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tacno je ovo za 6 meseci. Relativno skoro sam reklamirao neke patikice, slali su direkt u Jugoinspekt...

Inace, sto se robusnosti tice, posto sam se aktivno bavio sportom, a i dan danas treniram - poluduboke Asics ili Mizuno sa djonom od kuvane gume, traju godinama. Naravno, mislim iskljucivo na sportsku obucu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Setih se da imam ovde jednu forumasku - Stilove zice i Mizuno u akciji :) :

 

010520141649.jpg

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

01bd95e58666a8326df8e9fa5577a22b.jpg

Eto moje, igrao jednom fudbal sa mladjim burazerom i evo, i dalje ih nosim. Kupio sam ih pre godinu ipo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre 5 minuta stigla mi je poruka-  Stigla je odluka komisije za reklamacije. Reklamacija se ne uvazava. Dodjite po vase patike.

 

Sutra cu videti koja je to komisija donela ovu odluku i na osnovu cega. Jos vise su se oljustile, djon poceo da se odlepljuje, pa stvarno ne znam sta vise treba da se desi da bi se reklamacija uvazila.

Edited by Macvanin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadji zakon o zastiti potrosaca, na stampac pa sa hard kopijom kod njih. Onda nemaju izbora i nema sanse da se vade na gluposti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nosim jedne Nike vec 1.5god, ali uporedo cepam "nike" od 1500-2000din. Greota s nove nike na skuter :)

Skuter cepa patike pa razbija. Svako malo zakacis negde, ogrebes......

Isto takodje. Par koji nosim imam od februara prosle godine. Doduse, sluze uglavnom samo za rekreaciju i setnju, a za svaki dan su tu druge, malo robusnije Skechers. Kakve su kisurine trenutno, bolje da nabavim jedne gumenjace Tigrushe. :laughing:

air_solstice.jpg ove za svaku preporuku

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...