Jump to content
FAS Goran
Macvanin

Patike/Garancija na patike? - / Kupovina u Srbiji

Recommended Posts

Dva para Nike sam bacio posle 7 god i posle ko zna koliko miliona pređenih koraka. Nije bilo više ni staro zakonskih 1 mm šare. Gornji kožni deo savršeno očuvan.

Uzeo 2 para Adidas i nikako mi ne odgovaraju tako da sam se expresno vratio na Nike.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja preferiram Lacoste i sve su mi jako dugo trajale - bez problema po 4, 5 godina... I tad se čak ne raspadnu, već ispuca koža od savijanja, pa estetski više nisu lepe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio sam danas u radnji i devojka koja radi je rekla da donesem patike sa racunom, i da ih posalje za Beograd, jer je njoj tako receno da radi. Takodje je rekla da imam garanciju od 6 meseci kao sto ste i ovde spominjali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reebook Classic je po meni neprevazidjena patika. Nosim ih godinama i nemam nameru da ih menjam, jer sam prezadovoljan sa njima...

 

Sto se tice same garancije, skoro sam citao neki tekst u kome je bilo reci bas o reklamaciji. Naime, covek je kupio sinu neke brendirane patike samo za treninge (decko trenira kosarku) i desilo se da su valjda pukle, ili su se djonovi bas bas izlizali posle 2 meseca koriscenja. Znam da mu nisu prihvbatili reklamaciju i da se jos uvek tera sa njima iz principa....

Edited by Dusan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj recept za obuću je više komada čega god.... Tada traju isuviše....

Ako nosim nešto svaki dan, max 5 meseci je zadovoljavajući rezultat....

Edited by TheCityAndTheStars

Share this post


Link to post
Share on other sites

150.000 koraka HAHAHAHAHAHAHAHA, pa jel su ti zakacili neki prijemnik na patike pa su ti to rekli, zapalio bih im radnju.

Edited by CileBGD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa 4, ali ja nosim patike svaki dan i uvek na godinu dana kupujem nove. Stare posle nosim kada radim nesto po dvoristu, oko kola, kuce i sl.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako bre uspete nosite jedne iste patike i par godina neko rece, ja izakam i nike i lacoste koje kupujem najcesce za par meseci buvalno...

Nosio sam na reklamaciju 3-4 puta i svaki put je bilo ili da mi vrate pare ili da uzmem neke nove...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opusteno nosim air max preko 2 godine i jos uvek su u ok stanju, a usput pocepam jos 2 para "za svaki dan" :D

Burazer kupio u junu neke adidas i deluju jako dobro i kvalitetno, kad ih uporedim sa mojim patikama izgledaju starije :D

Mnogo zavisi i kako nosis i kako hodas ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako bre uspete nosite jedne iste patike i par godina neko rece, ja izakam i nike i lacoste koje kupujem najcesce za par meseci buvalno...

Pa ne znam šta da ti kažem... Evo oboje ovih belih su stare oko 4-5 godina, a crne imaju 7. I samo je problem što koža ispuca, pa deluju staro

cxcb103006.jpg  cxcb103007.jpg  cxcb103008.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Garancija za obucu je neki odredjeni broj koraka sto svaki covek odprilike ispuni za petnaest dana..Preko sigurno nece uvaziti..Imate na you tubu snimak emisije o tome,zastita potrosaca kucajte i nacicete..

 

Kao po običaju, ekipa iz Potrošačkog savetnika preteruje u plašenju ljudi.

Sve patike mogu da se menjaju uz račun do 6 meseci starosti. Nosio, menjao...uzeo iste takve. One opet pokazale isti problem posle par meseci, opet nosio...i opet zamenio, tj. uzeo drugi model istog proizvođača u približno toj vrednosti. Kakvih crnih 15 dana, kakvi bakrači. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja stalno kupujem ribok klasik, trenutno imam bele stare cetiri god u kolima radim, i crne stare godinu dana koje su za svadbe i ostale svecanosti :lol:

Takodje potvrdjujem da je garancija 6 meseci uz fiskalni racun.

Edited by majstormica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije on Totti....

Sad mi je jasno što su tottijeve onako pohabane....

Za te situacije nosim one koje koriste sprinteri

Share this post


Link to post
Share on other sites

U sport visionu sam reklamirao Sergio Tacchini patike koje su mi se bukvalno raspale posle samo 25 dana nosenja...slali su u BG i nazvali me posle jedno 10-ak dana, dosao sam u radnju i rekli mi da ili biram neke nove kod njih ili mogu da mi vrate pare, naravno uzeo pare...

 

Identicno iskustvo, samo bez slanja za BG, posto su kupljene u Uscu. Odlepio se djon, reklamirao, odobrili reklamaciju. Ja uzeo drugi model i nisam vise imao problema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...