Jump to content
FAS Goran
kaboom

Fiat nuova Croma 1.9 150 ks

Recommended Posts

Posle Punta 2 - 1.9 jtd 2002. godiste i Grande Punta - 1.3 mtj 2008. godiste na red je dosao jos jedan Fiat. Ovaj put Fiat Croma 1.9 2009.godiste. Pre pet dana sam ga uzeo i za sada sam prezadovoljan. Auto je velik, prostran, jak...

Od opreme ima svasta (mnoge stvari tek treba da otkrijem). :laughing: Jedino sto mi za sada fali su parking senzori, mada mozda se i priviknem na ovoliki auto. Za sada toliko, javljam ostale utiske kada malu udjem u stos. Evo i par slika za pocetak.

 

image.jpg  image.jpg

image.jpg  image.jpg

 

image.jpg  image.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlicna. Posto samo Fiate vozis, pretpostavljam da su te i prethodni dobro sluzili, neka tako bude i sa ovom Cromom. U zdravlje ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uuuu,odlicna croma,bas dobar primerak,definitivno moj sledeci auto...

Da te sluzi,dugo i dobro...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala. Ja sam ustvari samo prvog punta hteo da kupim. Kada sam kupovao drugi auto hteo sam Megan 1.5 ali mi je izleteo Grande Punto. Sada sam hteo Senika ali mi je iskocila Croma. I nisam se pokajao. Izgleda da su mi FIAT sudjen. :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgleda da ti je sudjeno,i croma je pravi izbor,odlican auto. Veliki,udoban,puna opreme koliko vidim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se ova restajling jako dopada, pored Alfe 159 i 156 restajling, meni najlepši karavani današnjice.. Daj neku sliku i sa prednje strane :thumbup:

 

Boja je odlična, jednostavna za održavanje, a odlično mu stoji..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala. Ja sam ustvari samo prvog punta hteo da kupim. Kada sam kupovao drugi auto hteo sam Megan 1.5 ali mi je izleteo Grande Punto. Sada sam hteo Senika ali mi je iskocila Croma. I nisam se pokajao. Izgleda da su mi FIAT sudjen. :laughing:

Cuva te Bog :)

Prelepa, u zdravlju da se sluzis!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo auto je san...stvarno je prelijepa i jos uz sve to pouzdana i ekonomicna(za toliki auto te snage)...nek je srecna i da te dobro sluzi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jednom rečju - PRELEPA!!!!!  :unworthy:  :unworthy:  :unworthy:

U zdravlju da se navozaš sa njom!  :cheers:

Kad budeš imao vremena, ubaci još koju sliku i iznesi još neki podatak (potrošnja, rezervni delovi i slično...).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala svima na lepim zeljama.

 

Evo i novosti. Juce uradio veliki servis (ulje, filteri, vodena pumpa, set zupcastog, PK, spaner, roleri), remenica radilice, antifriz, krajeve letve volana i centriranje trapa. Cena 450e. Danas bio u AK Kompresor (imaju akciju besplatnog pregleda vozila u 11 tacaka), kazu da planiram za par meseci prednje diskove i plocice i to je sve. Auto je u perfektnom stanju (sreca moja). :thumbup:  Za potrosnju jos ne znam, kazu da ne bi trebala da prelazi 9l po gradu...videcemo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Druze ugradi joj sam senzore ako ti fale. Jeftini su a dobro sluze kinezi. Imas obično sa unutrasnje strane branika naznacenk gde ide senzori. Ako imas I malo smisla, smesan posao :D

Inace Croma je sjajna, u zdravlju da te sluzi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juce sam se vratio sa puta, voznja magistralom, ogranicenje brzine od 50- 80. Voznja nesto brza od dozvoljene. :laughing: Nisam pokusavao da dobijem najmanju potrosnju, nego sam vozio kako inace vozim (penzionerski). Prosecna brzina 50 kms, potrosnja 5.7 l.  Mislim da je to odlicna potrosnja za ovoliki auto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Croma i po! :) Sve je super, i imaš sreće što nije automatik. Potrošnja strogo po gradu sa klimom može da te iznenadi.

Kada ju je ćale kupio, baš sam mislio da je uopšte neću voziti jer mi je nekako ogromna. Kako vreme prolazi sve mu je češće "kradem" i sve ih više gledam po gradu! :D

Dugo da te služi!  :cheers: 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Croma i po! :) Sve je super, i imaš sreće što nije automatik. Potrošnja strogo po gradu sa klimom može da te iznenadi.

Одличан ауто ! Пошто и ја планирам куповину исте, занима што рече ово за аутоматски мењач. Потрошња или нешто друго. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...