Jump to content
FAS Goran
dachisss

Pozdrav s mora

Recommended Posts

Ne razumem te. Mislio sam na neki full tipa da imam osnovne stvari tipa svoju terasu, wifi, kuhinju, frizider, tv, klimu, svoje kupatilo, svoj parking i sl. Djakuzi i masazere naravno da nemam, onda i nije u full-u. 24e dnevno placam, ili 12e po osobi

Share this post


Link to post
Share on other sites

I sadržaj iz svog kupatila u moru.  :thumbdown:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verovatno negde tamo jeste, blizu sigurno nije, jer da je tako bilo bi ko u septickoj jami..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne razumem te. Mislio sam na neki full tipa da imam osnovne stvari tipa svoju terasu, wifi, kuhinju, frizider, tv, klimu, svoje kupatilo, svoj parking i sl. Djakuzi i masazere naravno da nemam, onda i nije u full-u. 24e dnevno placam, ili 12e po osobi

Ma nisam mislio nista lose.Ok je sve to.Samo mi malo jeftino s obzirom na ponude koje sam ja zvao nalazeci na netu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na netu su meni za dvokrevetnu u Petrovcu pre deset dana trazili 42e!

Ovo je od rodjene sestre od prijatelja kod kog sam bio.predprosle godine pa sada nije imao smestaj i izasao mi u susret po ovoj ceni, inace bi bilo 30e

Share this post


Link to post
Share on other sites

U grčkoj bez agencija su nalazili apartmane za 25 e / dan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo.je to sirok pojam... i ovde po selima imas i od 4e dnevno, ali koje mesto, sta imas, sta imas u mestu u kojem si, kakva je klijentela...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uz more / jako blizu. A ovo planinarenje po Crnog Gori neću da komentarišem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uz more je i neko seoce i neki grad i tamo i ovamo. Uz vodu su i Bg i npr.Kladovo, ista voda pa nije isto,slozices se. A planine su planine, neko ih voli, neko ne, ako mislis na put. Smestaj mi je uvek bio na ravnom gde god da sam letovao iako sam brdjanin :D ali mnogo cirkulisem pa ne mogu da se pentram :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne4emamy.jpg

Samo da se javim, ne mogu nigde da upecam wifi

Inače taj smeštaj od 7€ je bio na kilometar nadmorske visine i jedva sam prvom izašao, tako da sam otkazao to i našao za 26€ za jas dvoje, ogromna terasa sa pogledom na more, naše kupatilo, ekstra je, mada skuplje malo, ali ne žalim se..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovde se porede babe i zabe :D

Lux apartmani u CG i neke grcke verzije Sutomora i Canja :laughing:

Koliko je smestaj na Kritu,Krfu,Mikonosu,Rodosu,koliko su tamo lezaljke i sl...?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazite, ukusi su razliciti i apsolutno ne mora da znaci da se nekome uopste mora svideti Grcka.

Inace su ostrva uvek skuplja.

Sve ovo ostalo je "moj je veci-ne moj je veci..."

Svako od nas sedne pred odmor i sabere se, vidi koliko para moze da "baci" i za te novce bira najbolje sto mu se pruza. Moze se i u CG i u GR letovati za 1500-2000€ po osobi, pa opet da nekome nesto smeta.

Kad bih mogao da "bacim" 3-4000€ svake godine na odmor, ne bi me ni CG ni GR videle u zivotu :)) :)) :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nista nije bilo " moj je veci" , nego caskamo onako :) Za sve ostalo se potpuno slazem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grčki hoteli sa 4 i 5 zvezdica su preskupi za naše uslove dok studija i apartmani mogu da se nađu za jako male pare. Još bolja varijanta ko stupi u kontakt i uplati unapred. Cifre su smešne.

Radije bi da me tuku nego da se kupam u fekalijama. 

Jedne godine me ortak zeznuo i posle Tunisa odem za MNE. To je bila agonija,  smeštaj haos (još sam ja i najbolje prošao) , deca povraćaju ma pakao. Dva dana na moru posle toga kupanje na bazenu. Platiš ležaljke i banja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Au u sta se pretvori moj pozz sa mora i Alfinog okruzenja...bas se razvila diskusija.

Shodno tome,ja kao neko ko je 5 god za redom letovao u GR pozivam sve da slobodno i bez uztezanja letuju u Susnju kod Bara ovog ili nekog sledeceg leta jer nece pogresiti,eto mog skromnog doprinosa CG turizmu iz oblacnog BG

A da,bas lepo sto temu zaciniste ovim tetama iz prethodnih postova,nekako mi...toplo oko srca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš je bilo more Šušanjsko sa izlivima kanalizacije na svakih 50-100 m i to (da bi uštedeli cevke) 20 cm u more. Užas kako sve smrdi i koliko su deca povraćala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto vidis,mozda su nesto promenili,voda je bila extra,cista,providna,nista 9 dana nije smrdelo...

Ni ovo nije moglo da mi pokvari odmor,kupali smo se 2h posle:

ja3abehu.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ona je tada delila plažu sa nama. Za copyright niko ne podnosi prava, ja i ortak se pravimo ludi.

 

DSCF1674.jpg


Samo pazi da ti morska voda ne uđe u usta, onda kreću problemi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...