Jump to content
FAS Goran
dachisss

Pozdrav s mora

Recommended Posts

Ljudi, nesto ste zacutali ove godine, kakva je situacija za letovanje? 

I btw, ide li neko (ili da li je isao) u Bugarsku, Nesebar, Suncev Breg? Kakvi su utisci za Crno more? Gledam nesto polako, pa sam se setio i istocnih komsija koji imaju bas, bas popularne cene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio sam ja prošle godine u Sunčevom Bregu i bilo mi je super, voda nije kao u Grčkoj i Crnoj Gori, malo je tamnija i nije tako bistra... i to je jedini minus ( nije prljava i nije bara, jednostavno je boja drugačija).

Sve ostalo je super i za svaku preporuku! 

Ako je nekom prioritet samo kristalno provirdna voda i plava kao u Grčkoj onda ne treba da ide u Bugarsku.

Sunčev Breg me je oduševio kao grad , lepo je sređen  sve blješti i svetli kao u Las Vegasu, šetalište je dugačko oko 5 km,a i sam centar je prelep,puno je kafića,restorana,diskoteka, kazina, luna parkova i raznoraznih zanimacija, bukvalno šta god ti padne na pamet tamo se nalazi :)

 

 

 

Plaža je ogromna oko 8 km i široka 40-50m sa sitnim peskom i mesta ima koliko hoćeš, Ležaljke su bezobrazno skupe 16 evra su 2  ležalje i suncobran, ali imaš slobodnu zonu svuda pa ne moraš da plaćaš ležaljke.

Cena su kao i kod nas , mažda malo skuplje, ali dosta jeftinije od Grčke.U manjim mestima je dosta jeftinije,nego u Sunčevom Bregu, Zlatnim Pjascima pa i Nesebaru...

Ja sam bio u hotelu Marvel all inclusive i 7 dana je koštalo 500e za dvoje odraslih i dete 10 god.

Ove godine idem ponovo u Sunčev Breg hotel Kuban 10 dana 700e za nas troje (ovog puta imam i akva park u hotelu :) ).

Ja nisam neki veliki ljubitelj plivanja pa mi je Su;ev Breg idealan, jet tamo nikad ne može da ti bude dosadno, ni danju ni noću.

Sa uslugom u hotelu sam bio zadovoljan, hrana, piće,osoblje sve je bilo ok.

Edited by Miloš Brkić

Share this post


Link to post
Share on other sites
8 hours ago, delakroa said:

Ljudi, nesto ste zacutali ove godine, kakva je situacija za letovanje? 

I btw, ide li neko (ili da li je isao) u Bugarsku, Nesebar, Suncev Breg? Kakvi su utisci za Crno more? Gledam nesto polako, pa sam se setio i istocnih komsija koji imaju bas, bas popularne cene.

Sto nisi drugu stranu otvorio, nasao bi post. :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav sa Filipina!

Obišao dosta toga ali to je teško opisati! Treba doživeti!

Glavno prevozno sredstvo je džipini, zatim moto tricikli kojih ima u verzijama po potrebi!, motocikli i naravno automobili.

U principu loš auto nisam video jer sirotinja ako nešto vozi onda je to motocikl kojih ima na milione! To su sve zapremine 125 ili 150 ccm kineske proizvodnje a šta sve podnose to treba videti!!!

Automobili i kamioni su uglavnom Japanci.

Gorivo je za naše pojmove džaba! Dizel oko 60 din a benzin oko 70 din grubo preračunato..

 

image-0-02-06-73f21ff965bc26a54b791bc77e877c6d6f5d62385da03725b8618dc7f7c4c20f-V.jpgimage-0-02-06-2673f57d0d81400a3e93832d58d4679c80ff9ef4e284dd0ffe3a7551a743ce6f-V.jpgimage-0-02-06-95cec7c44f6b8852871a27d687fac7af57dc0d172df344e17e9dd1f42ef5819e-V.jpg

image-0-02-06-c3552f1c4eca229b837774f4ade1e605b6f03256385154f4670d6a3a43815dcc-V.jpgimage-0-02-06-fa3a2dcf2b56f2cd95a461310915914732c7ad1d8b6cc80be38e80d4c270423b-V.jpgimage-0-02-06-6df5d1ef4327a7c7c30b5f9551892326b45d18c38572671755d8ef37b96bc6fe-V.jpgimage-0-02-06-bb0835c1f34c638277d872392fd93b885d6f28e15b4ac1ea2bd0ff78bd92c31e-V.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Još uvek sam.

Odseo u Manili a bio do Baguio city... obišao okolinu u dva dana.

 

Toti ne smem da slikam jer će mi ova moja odseći reproduktivne  organe! Ali nisam nešto preterano impresioniran ponudom za naše godine!

Ali žene su im čista suprotnost naspram naših! Ono ..porodično orjentisane!

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Zvezdo

Aham taj Baguio je severno od Manile. Ja sam na tu stranu išao na plažu kod San Antonia, Anawangin Cowe. 

 

Ako budeš ostajao još neko vreme, preporuka da odeš do Puerto Galera - White Beach. Mnoooooogooooo bolje nego sever. Bolja plaža, zaštićene zone za ronjenje sa puno više riba i korala. Ima i onih sa silikonima i viisuljcima, ali njih izbegavaš.

 

A u Manili, poseti Intramuros (stari grad iz vremena Španaca) i Makati City (poslovni centar sa dosta zelenila). U Makatiju imaš Balkan, jugoslovenski restoran, ako ti dosadi riža da pojedeš juneću čorbu. 

Nemoj da te nagovore da ideš u SeaWorld, teško sra#e a košta prilično ulaz. 

I diskoteka, ako radi, mislim da se zove 72, jer je na 72. spratu. Kad sam ja išao, renovirali su je, ali ako radi čuo sam od kolega da je dobra. I nemoj pre 2-3 da izlaziš, mi došli u pola 1 zagrejani, prazna diskoteka, mi za sat ipo patos a tad se napunila :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma mator sam ja za diskoteke!

Ocean park sam mislio posetiti ali cifre su bezobrazne!  

U Makartiju sam u hotelu i obišao sam dosta plan mi je još jedino obići južni deo grada, Paranque city da vidim i taj siromašniji deo.

Baguio je mnogo daleko vozio sam se pola noći busom i smrzao se u njemu! Mi mnogo bolje podnosimo vrućinu nego Filipinci!!! Napolju ugodnih 35 stepeni a oni nose kišobrane i hlade se lepezama! U hotelima da se smrzneš!

Share this post


Link to post
Share on other sites

U siromašnom delu nema šta da se vidi. Barange i opasno je, primetio si obezbeđenje svuda kakvo je. U tržni centar ne možeš da uđeš bez pretresa. 

Imaš i kod Intramurosa takva naselja, a ovde imaš utiske iz SeaWorlda 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...