Jump to content
FAS Goran
dachisss

Pozdrav s mora

Recommended Posts

Sa devojkom,ako hoce nesto da vidi,nikako Becici,Rafailovici,Petrovac(skup do bola),Sutomore(ciganija).Boka otpada,sam si rekao.

Ostaje samo Budva i krkljanac.

Npr.Becici su sirok pojam,preko magistrale.Ima da se nasetas kao lud,sto do plaze,sto do Budve.LAko izgleda setnja iz sobe sa kompom.U praksi,na +35 i nije zanimljivo.

Sav dogadjaj u Budvi je na skroz suprotnoj strani od Becica.Tj oko tvrdjave.Ako krenes peske,stici ces mokar i znojav za jedno sat vremena.

Ako krenes autom,stici ces opet za sat vremena,jer su guzve strasne u spicu izmedju Budve i Becica.

Elem,moj savet za CG,ako si momak.Samo BUdva ili Herceg NOvi.

Kad se ozenis,onda neki hotelcic u manjem mestu,all inclusiv,bazen,palme,tisina i ne zanima te nista.

Jedini problem sa GRckom je sto je daleko u PM,za sve nas koji nismo iz Bg.Beogradjani sednu u auto i vec su na autoputu.Nama ostalima treba 2-3 sata do Beograda prvo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma mi smo vise u nekom penzionerskom fazonu, odmaranje, malo setnje, nikako guzva, buka, kafici... Gledao sam malo po netu, Budva, par smestaja sto sam nasao, su skupi, a Becici ima jeftinijih, a blizu je plaze, cak i sa pogledom na more.

 

Ahahahahah, beli, u pravu si ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma mi smo vise u nekom penzionerskom fazonu, odmaranje, malo setnje, nikako guzva, buka, kafici...

 

Onda si pogresio sa drzavom koju gledas. Olympic beach kao sto neku spomenu, Leptokaria mozda, Polihrono, Nei Pori...ne znam ko bi me naterao da pored ovih mesta (da ne spominjem Thassos, Lafkadu, Krf i ostala po meni lako dostupna mesta) odem kod "brace" Crnogoraca...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedino od Grcke sto me odvraca jeste zeleni karton i medjunarodna vozacka. Ovako za CG to ne treba, a i manje vise znam put.

 

Mada, opet, ako bih se uklopio u nekih 25-30e apartman po danu, otisao bih i u Grcku, sto da ne. Ako imas neki provereno dobar smestaj, mozes slobodno da napises ovde ili u inbox.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma mi smo vise u nekom penzionerskom fazonu, odmaranje, malo setnje, nikako guzva, buka, kafici...

Onda si pogresio sa drzavom koju gledas. Olympic beach kao sto neku spomenu, Leptokaria mozda, Polihrono, Nei Pori...ne znam ko bi me naterao da pored ovih mesta (da ne spominjem Thassos, Lafkadu, Krf i ostala po meni lako dostupna mesta) odem kod "brace" Crnogoraca...

+1

Raspitaj se za zeleni karton, bilo je price od 1.1.2015 da nece da treba za MKD zeleni karton, ali opet kazem, raspitaj se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E beli, prosle godine smo isli busom, ozloglasenim Bozurom, em nam je skuplje izaslo nego da smo kolima, em smo se iznervirali za celu godinu, a jos su bili i izrazito neudobni! Zbog toga bih sad svojim kolima, bar da imam komociju, a jos i jeftinije izadje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj da ne odes u Grcku zbog 2000 zelenog kartona. Medjunarodna dozvola ti ne treba, sta god ko rekao, 5 puta sam isao u kolima u Grcku i mislim da nisu ni pomisljali da mi nesto drugo sem pasosa i traze (i zelenog i Makedoniji).

 

Nemam konkretno sta da ti predlozim jer svake godine idem negde drugde...booking.com i napred. Nadjes, odaberes sta ti odgovara i uglavnom mozes i da menjas svoju rezervaciju, otkazujes i slicno...ja sam prosle godine u martu krenuo da trazim, nadjem nesto - rezervisem, trazim i dalje, ako izgleda bolje - odnos cena/kvalitet, ja otkazem proslu pa ponovo rezervisem i tako...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, ja svakako ne idem na more, pa ne znam sta je bolje, inace iz nekog iskustva voznje autobusom na duzim relacijama, svaki auto pa i fica je bolja solucija :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma mi smo vise u nekom penzionerskom fazonu, odmaranje, malo setnje, nikako guzva, buka, kafici... Gledao sam malo po netu, Budva, par smestaja sto sam nasao, su skupi, a Becici ima jeftinijih, a blizu je plaze, cak i sa pogledom na more.

Ahahahahah, beli, u pravu si ;)

Onda ti Budva ne odgovara. Velika je guzva i sve dreci i radi po celu noc, tako da bi samo vise placao za nesto sto ti ne odgovara. Ili neka manja mesta ili Grcka taj gornji deo, koliko sam ja ukapirao tu sve neka takva mala mirna mesta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Već sad imaš u ponudi aranžmane za Grčku - napominjem da je septembar već 70% rasprodat!

Paralija ti je otprilike kao Budva-Sutomore...Olimpik Bič ti je već ono "penzos" varijanta - koja i meni prija. Jedino ima mnogo dece, eto čisto da napomenem.  Možda Sitonija, Sarti - malo su jače cene, skuplja je za oko 30 % u odnosu na Olimpijsku regiju (Paralija, OB, Leptokarija, Nei pori), ali zato imaš gomilu divljih plaža, uvala...raj na zemlji.  :unworthy:  :unworthy:  :unworthy:  :unworthy:


Nije cilj slike da se pokažem kako poziram, nego da pokažem kakvo more se može naći na samo 800 km od Beograda - Sitonija, Kalamitsi plaža.  :cheers:

P9150005.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam nešto puno vremena za slikanje jer obično uživam na moru....

Delakroa, imaš u "putopisima" dosta tema o Grčkom primorju koje su propraćene sa dosta kvalitetnih slika. Koje uglavnom nisu pozerske.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je put kolima veca avantura od mora kad stignemo  :laughing:  More je za zenu, put je moj deo uzivanja :)

Ovo kao  da sam ja rekao!  :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da malo podignemo temu iz mrtvih :D posto vec pocinje (pred)sezona, gde planirate, ako planirate uopste, na more? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Psakoudia-u, na Sitoniji, od, bem li ga, 25. juna, hotel Philoxenia. Ovaj put će biti više penzos varijanta, hotel - plaža. Verovatno ćemo obići neke plaže osim gradske, ali iskreno nemam želje da se mnogo cimam. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

30.Jul vrasna. Penzos varijanta zbog sitne dece.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 23.5.2016. at 9:04 PM, maxi13 said:

30.Jul vrasna. Penzos varijanta zbog sitne dece.

U komsiluku ste nam...Stavros, od 25. jula...Sitna deca, too. :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...