Jump to content
FAS Goran
dachisss

Pozdrav s mora

Recommended Posts

Hahahahaha radi se Mitjo, vidis da je stomak ravan. :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha izgoreo odmah prvi dan. Sad sam ujednačen sa bojom. :D

Hrana im je super. Reče mi buca da ce zbog nekog začina da bude mozda losa hrana ali je meni extra. Pivo u limenci 1.20 leva sto mu dodje nekih 70 dinara. Onom čime sam pre 7 godina bio razočaran u Nesebru oduševilo me je u S. Bregu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja svastika i badza dosli pre par dana iz Nesebra. Hteli prvo u Suncev Breg ali od jutra do 7 uvece nisu mogli da nadju smestaj nikako, ni u hotelima ni privatno, nista, i odu u Nesebar i ubodu hotel na plazi full sve. Odlicno prosli, cene super, kazu da je dosta jeftinije nego u S.bregu ali da je zato u S.Bregu u odnosu na Nesebar kao u Las Vegasu :)

Lep provod i uzivaj!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Budva je mala maca za s. Breg. A jesam jeo kartof Buco, odlican je a jos samo Zagorku nisam probao ali cu i nju ovih dana i spremaj ono za posle 20-og. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Axic

Pre par strana sam ti rekao da je S.Breg ludilo. Nisi pogresio sto se tice izbora destinacije. Lep provod ti zelim do kraja letovanja.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Axic za tebe jedna od tvojih zemljaka, a tagovao sam te i na Youtube muzici sa jos jednom njihovom

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala Dule ispostavilo se kao odličan izbor.

Sikter poslusacu je kad se vratim pa natenane.

Nego evo i bugarske frizure koju forsiraju stariji. ea088dd8896bdad480dd13d57f19791f.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima tih frizura i kod nas. Kada god to vidim poželim da imam neke makaze u ruci :) Kako si zadovoljan Bugarskom?

Evo nešto i od mene. Šteta što je kratko trajalo. 

 

SAM_0106.jpg  SAM_0159.jpg

 

SAM_0273.jpg   SAM_0291.jpg

 

Razlog zašto imam ove lude naočare je jer nisam imao svoje, a nije dozovoljeno voziti bez njih zbog peska pa su mi da liprve koje su našli :) Inače, ovo sokoćalo ide kao ludo. Par puta je malo falilo da uhvatim 90km/h kroz pustinju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod njih sve zavisi od pregovaračkih sposobnosti :)

Uglavnom bude ~30e po osobi ceo izlet sa jahanjem kamila, pićem i hranom u Beduinskom selu, posetom terarijumu, uslugama vodiča i prevozom do pustinje u nazad i tu prelaziš oko 70km ukupno na bagiju.

Mi smo dobili dosta nižu cenu jer smo devojka i ja bili na jednom bagiju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tamo je kao u Euro tripu kada daju 25c konobaru i on otvori svoj hotel.

 

Njima je prosečna plata 80-100$(što mu dođe ispod 70e) tako da je i ovo za njih velika zarada.  A sve što ti se ne sviđa u odmaralištu rešavaš za 2-3e. 

Npr da lismo 10 funti(1.2e) čoveku koji oprema sobu i svaki dan smo umesto flaše vode i 2 kafe dobijali po 3 flaše vode i 6 kafa. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...