Jump to content
FAS Goran
dachisss

Pozdrav s mora

Recommended Posts

Slažem se, za HR sam to onako reda radi rekao. Neće me videti. Slažem se za Egipat takodje (vredi videti i uraditi to što si rekao), ko želi avanturu treba da ode pa i da potom razmotri odlazak na odmor u Ukrajinu, Siriju, Libiju, Pojas Gaze.

Oni fazoni idem tamo, potpuno je bezbedno, pa ne izlazim iz all-inklusive hotela i žderem uložene pare do zadnjeg dinara, nije moj vid dobrog odmora...

Edited by TheCityAndTheStars

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako vam nedostaje jadransko more, a necete u HR/CG, pravac Jonsko more u GR. Mnogo je vise morsko nego Egejsko. A ranije nije bilo popularno zbog nedostatka autobana. Pre 3/4/5 god je zavrsen autoput, savrsen, do luke Igumenica. Blizu je parga, krf... Jedino mu fali (putu) prateca infrastruktura, za pumpe i odmorista mora da se iskljuci...

Elem, jonsko more je za egejsko jadransko :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mićo, kasno je bilo, na net sam banuo na minut samo pre nego što smo se videli, jbg, skupo sam platio školu, videću u VIPu da se žalim malo, da zabeđujem, mada ne verujem da će da mi pomogne, ali da je preterano, baš jeste, ispada mi 1mb 780 dinara  :thumbdown:

WiFi sam tek sinoć upecao po prvi put, pa sad, ali je očajan, ne mogu da uploadujem sliku od sinoć...

 

Ujutru mi se boravak ovde završava, pa ću do Sutomora, a ako tamo ispadne nešto povoljno, verovatno ostanem još koji dan tamo..

 

IMG_9304.jpg IMG_9375.jpg IMG_9376.jpg  IMG_9403.jpg IMG_9442.jpg IMG_9504.jpg SAM_1325.jpg 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eve jedna moja iz Leptokariye.Jutarnje razgibavanje.

Slika0886.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolko je ovo sati kad je ovoliko prazno?

Silkter, nije valjda da mozes i pod vodom da slikas? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

MS, u Grckoj ne sede jedni drugima preko glave, ne idu u 8h da bi nasli mesto, ne sede ceo dan tu da ga ne bi izgubili. Ides na plazu kad ti je volja i uvek ces naci slobodno mesto i parce hladovine. A ostane mesta i za tenis/fudbal/odbojku na plazi ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se vratih malopre sa letovanja, dosta je bilo :rolleyes:

 

Pošto su mi rođeni i brat od tetke u Sutomoru, rekoh aj da nastavim tamo do vikenda, otišao sam, prenoćio jedan dan i odlučio da se vratim kući, jer bi mi to stajanje do vikenda tamo pokvarilo celokupni doživljaj letovanja.. Oni već 3-4 godine unazad letuju tamo, ja sam sada prvi put bio i ne bih otišao više u Sutomore ni džabe... 

Što se Crne Gore tiče, puno krivina, nema uslova za bržu vožnju, loši putevi.. Mada su jako dobro obeleženi, postoji znak bukvalno za svaku neravninu na putu, bukvalno za svaku krivinu, dok recimo od kako sam ušao kod nas, drastično bolji put, ali jako loše što se tiče znakova.. Stigao sam nazad iz Sutomora za okruglo 7 sati, sa dva stajanja na pumpama i čekanjima na graničnim prelazima.. 

 

evo još malo sličica

 

IMG_9436.jpg IMG_9457.jpg IMG_9458.jpg IMG_9480.jpg IMG_9484.jpg IMG_9531.jpg SAM_1240.jpg SAM_1414.jpg 

 

 

 

Što se puta tiče, Puntić je to podneo bez problema.. Natankao plin do vrha, dolio u N.Pazaru 900 kinti, pa kada sam krenuo nazad 6,5€, još jednom 7,5€, pa na istoj pumpi u N.Pazaru 1.400 dinara i stigoh kući, još uvek stoje sve 4 crtice... 

Edited by SikterBre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrodosao :D

Ma meni je put u Cg odlican, u smislu da je zdrav, nema rupa, obelezen i to, a krivine i brda..jbg, takva im zemlja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ima neko od kolega sa foruma da je trenutno u Sutomoru? Zanima me kako je tamo,jel ima mesta na plazi ili mora da se ustaje u 6 da bi se zauzelo dva mesta :/? Bio sam tamo poslednje 3-4 god.ali brate nikad nije bilo kao prosle god. Morao sam u 6 da ustanem da bih zauzeo mesto na plazi. Inace 15 bi trebalo i ja da krenem na more, pa me zanima kako je stanje :D!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa koji vrag ideš tamo da praviš budalu od sebe, da te deru za parking, za svako malo, i odnose se prema tebi kao prema stoci. E niste mi jasni majke mi mile. Sve to imaš u Grčkoj za iste pare, samo je more mnogo čistije, ne jebu te za parking, mesta na plažama dovoljno, zato što je crkna gora smešna država sa njihovim morem....

PS

Ko želi može i u lijepu našu, taman je Tompson održao gala koncert :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

E moj druze ja u Grcku tesko vise da im odem. Jednom sam bio i jedva se izvuko da nee odem u zatvor. Em nas napalo njih 30 tak (nas cetvoricu) na sred ulice em oce nas da hapse. Samo da napomenem i ako smo bili povredjeni i napadnuti oni su hteli da nas uhapse kao da smo mi krivi. U CG. jos to nisam doziveo inace ako dozivim ni tamo im vise necu otici ;)! Inace parking ne placam. Smestaj striktno uz plazu ili do nekih 150m od plaze al samo sa parkingom. Ima u Sutomoru za 25e bas lep smestaj,bio sam tu pre 2 god.140-150m od plaze,svidja mi se sto je parking pokriven video nadzorom :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ne. Bio sa drugarima. Nas cetvorica bilo. Posle smo kao nesto culi valjda je neko pre nas prosao sa srpskom zastavom pa oni mislili da smo to mi,ne znam ni sam. Ma cuti,haos bio. Niko da ti pridje il da im kaze nesto,sve dok nije prisla jedna gospodja,posle nam ona isprica da je Srpkinja i sklonila nas sa ulice kod nje. Prave se da ne vide,kuliraju. To se inace desilo u Paraliji. Bio sam i na Krfu e tu moram priznati da je lepo bilo al daleko brate. Policiju ni ja nisam video do tad al tad sam ih video kao za godinu dana xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...