Jump to content
FAS Goran
dachisss

Pozdrav s mora

Recommended Posts

A ko je rugoba sa slike?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za 7mb interneta, što sam ovvde postavio sliku i odgovorio MS PK-u, račun 5.880 din + pretplata :wallbash:

 

Videsmo se preksinoć, proćaskamo, bilo je fino druženje :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbt ko da si otisao u Australiju a ne u Cg,ubise sa racunom za tel.J... ih roming

Share this post


Link to post
Share on other sites

Au, pa to bre skuplje nego Svajcarska.... Pamet u glavu parkiraj nasu karticu i uzmi neku njihovu....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuku Sikter...ja prosle godine iz Spanije morao da pratim na blicu desavanja - utakmica Vojvodina - Bursa tada bila...1200 dindzi...ovo tvoje je bezobrazluk totalni...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo bio ja u petak u HN. 

 

APSOLUTNO PRAZNO!!! 

 

Znači smena dve najveće grupe (31. jul na 01. avgust) ja na granici ostanem svega 20min, doduše čujem da je kasnije bilo malo gore... Znači smeštaj možeš naći tako što prošetaš šetalištem i izabereš neki na šetalištu jer čak ni oni nisu popunjeni svi pa je glupo i da ideš dalje odatle. 

 

Crnogorci klasično bezobrazni pa sam jednog što "ne može postić jadan sve odjednom" malo osvestio da zbog toga i nema gostiju... 

 

Što se interneta tiče pošto sam bio jedan dan uplatio sam kod Telenora 100Mb za 200rsd, a ima i za nedelju dana 1Gb 1000rsd. Koliko sam čuo i Telekom daje neke slične opcije... u suštini samo pročitajte one smarajuće poruke što stignu kad uđete u CG  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazite, ukusi su razliciti i apsolutno ne mora da znaci da se nekome uopste mora svideti Grcka.

Inace su ostrva uvek skuplja.

Sve ovo ostalo je "moj je veci-ne moj je veci..."

Svako od nas sedne pred odmor i sabere se, vidi koliko para moze da "baci" i za te novce bira najbolje sto mu se pruza. Moze se i u CG i u GR letovati za 1500-2000€ po osobi, pa opet da nekome nesto smeta.

Kad bih mogao da "bacim" 3-4000€ svake godine na odmor, ne bi me ni CG ni GR videle u zivotu :)) :)) :))

Da imam 3 puta više novca nego što imam, mislim da bih odmor provodio na sličan, ako ne i na isti način kao i do sada, u Grčkoj. Da, imam još više novca, kupio bih kuću na jednoj od lokacija koje volim.

U CG verujem da nikada neću više otići. Otišao bih na Durmitor, ili nešto slično, ali na klasično letovanje ne.

Dodatno, u Egipat npr ne bih išao ni da mi plate..

Jednostavno samo Grčka. Tih 15tak dana godišnje provodim tamo gde mi je najlepše.

Da sam toliko bogat da ništa ne radim i da samo putujem, išao bih na mnogo mesta, ali opet sigurno ne na crnogorsko primorje ili u Egipat.

Edited by TheCityAndTheStars

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj čovek, kod crnogorčina ni da mi plate. Poslednji put sam bio 1998, neka fala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne, pa ni da mi plate. Koji će k.. ac tamo gde me popreko gledaju kada čuju da tražim hleb ili pavlaku. Neki prelaze preko toga, ali meni to smeta, idem bre na odmor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za Hrvatsku sam zaboravio i da imaju primorje, toliko imam želju tamo da odem....

Grčku volim zato što se iz mnogo razloga tamo osećam kao kod kuće.

Jedina mana Grčke za mene je što moram da prodjem kroz Makedoniju ili Bugarsku da bih tamo stigao.

Znam, neko će reći idi avionom. Imao sam sreće kada sam bio klinac, pa su me roditelji slali avionom na more, u hotele i slično. Letovao sam nekoliko godina za redom, sam sa bratom, u hotelu Avala u Budvi. Avion, potpuna usluga, čeka te prevoz na aerodromu, nose ti kofere...

Ne kažem da nije lepo, ali sam sada više u fazonu kampa i prirode. Apartmani pored mora su takodje skroz ok... Uzivam u spremanju hrane sebi i svojima...odabiru namirnica, kupovini ribe... Grčka je za to idealna....

Edited by TheCityAndTheStars

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja da zelim da se osecam kao kod kuce ,ja bih ostao kuci :D

Hrvatsko primorje se ne zaboravlja,mozda i najlepse u Evropi,"dojam" kvare druge stvari :thumbdown:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste, najlepše je. Jedino tamo se lepo oseti miris mora i borove šume. Kada sam bio klinac uvek smo išli na Hrvatsko primorje, jednom smo ze zeznuli i otišli u Herceg Novi, ali samo jednom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miris mora, borove šume i ustaški poklici. Dzaba im ga bilo. Kada se kultivišu malo možda me i vide kako trošim pare kod njih, mada teško....

Edited by TheCityAndTheStars

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoguće je da se kultivišu, da se oslobode nekih kompleksa, kao što je nemoguće da se Srbi dozovu pameti...

Sve i da se kultivišu, ne idem tamo.

Elem, bio sam jednom u Egiptu, više zbog Kairo, Gize i Luxora, nego zbog mora. Bila je super ekipa i provod je bio biiip. Za mene dosta.

Obećavam, javljam se uskoro iz Grčke sa porodicom :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...