Jump to content
FAS Goran
dachisss

Pozdrav s mora

Recommended Posts

Imao, dao sam ga pre dva dana ovde gazdama za auto, kazu da ne mogu nigde da nadju takav, mora da im donese neko iz Pg, i ja ustanem, skinem moj i dam im :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Udarila kinta a? ovamo nema pare nema, a sad prvo prsten, pa more pa poklanja brisace... mile mile, vazda si bio sumnjiv  :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ti je dzabe brate. Dvokrevetna sa svojim kupatilom i ostalim ili si u apartmanu?

To je neka udzerica iz 60 i neke.Sa dusekom iz 75  i ormarima starijim od moje babe. :smoke: Kakav crni apartman.Apartman nema bez 50 evra da lici na nesto.Znam jer zadnjih 10 dana zovem svakodnevno dole Becice i Rafailovice.Ono sto valja i sto je blizu je od 60-100 -120 evra,ali je uglavnom puno.Ono sto je "300 metara" preko magistrale i da valja je oko 50-60.

Soba bez kupatila je kao da  se tusiras u javnm wc.

Sve dok pristajete na tako nesto,derace nas crnogorci za parce govnastog mora.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čuo sam od nekih da postoje različite cene za suncobran u zavisnosti od veličine :lol: Stvarno prevazilaze sami sebe iz godinu u godinu :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mićo i previše. Lepše ti je na Toplici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po meni je glupost ici u CG na more (ides i zajebavaju te za rodjene pare). Imam dole smestaj za dzabe, ali mi vise ne pada napamet da krenem. 120-130 evra nje apartman u Grckoj blizu plaze (prosle godine u Stavrosu aprtman sa doruckom na 10 m od plaze je bio 70 evra)....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prošla godina nije merodavna za Grčku. Za tih 70€ si mogao da ispregovaraš i pušenje 3x dnevno jer su bili u frci sa turistima. Takođe, te cene o kojima pričaš su za jun i septembar. ;) 

 

Ali svakako, višestruko je pametnije ići u Grčku nego u CG. ;) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Video sam na jednom mestu razliku, onaj ogroman od trske je skuplji od obicnog, inace ne znam zasto mislis da nas neko zajebava, isto kao i sto se plasiraju price da je prazno a smestaja nema ni za velike pare. Sad je ovde dvokrevetno od 30-35e i nema je, sve je puno, jedino po neki apartman za 4 osobe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo ne možeš da gledaš kraj jula i početak avgusta jer sada je puno i u Ukrajini :D Mada, ako bi otišao u Sutomore ili Čanj verujem da bi se moglo izabrati štošta... al' jbg nije Budva :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sutomore puno.Otisli neki moje "rodjaci sa sela".Gazdarica im rekla da porane na plazu,nema mesta.Oni muke zapalili u 7 sati :-)) Smoril se ceo dan i vratili se popodne u 4 u sobu.Nisu ni izlazili vise :-))

 

U Canju nisam bio,ali ono sto sam citao je " ne daj boze nikom".

Ja nisam uspeo da nadjem pristojan smestaj,mozda ljudi koji su dole mogu da nam kazu jel stvarno guzva na plazama?Trsteno,ploce,becici,budva.Ima li slobodnih lezalji u 12h?

Posto do pre 10 dana Crnogorci kukase kako je propala sezona.Rat u ukrajini,pukla vodeca ruska agencija koja je dovodila turiste u CG,Srbi odose u GRcku...

Edited by sasha015

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imao, dao sam ga pre dva dana ovde gazdama za auto, kazu da ne mogu nigde da nadju takav, mora da im donese neko iz Pg, i ja ustanem, skinem moj i dam im :D

 

Eto dao brisac, posle kad se vrati kuci ima da prica pricu, kako mu skinuli na moru ... sto nisi dao i tablice :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@dovla

 

To je bil cena za period od 1.8.do 25.8.. Svastika ide 2. opet za Stavros i cena za apartman pored plaze je bila 55 evra sa klimom. Inace smo nasli smestaj preko neta, a ne preko agencije. Tako da je Grcka mnogo povoljnija od Crne Gore.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...