Jump to content
FAS Goran
dachisss

Pozdrav s mora

Recommended Posts

Taj sa kamerom je mene slikao u Srbiji, par fotki sa brzinom i na svakoj sledećoj idem 5km/h sporije, sreća pa nisam rastegao kako umem, išao sam 14 preko ograničenja, a u Podgorici su me snimili običnim radarom iz civilnog kombija, išao sam iza nekog auta sa BG tablicama poslednjih 20km i idem iza njega i on ode, a mene zaustave... Počeše da prete kako je 150€ kazna i kako tek u 13h mogu da platim kod sudije za prekršaje, ja im na prvu počeo nudim mito, prvo jer je preterano skupo, a drugo što je bilo 6 sati ujutru, oni uzeše 20€ i pustiše me.. Posle kad sam došao nazad u Srbiju gledam na SAT Alvirka i patrolu, kaže kazne za prekoračenje od 10km/h su 20€ kroz naseljeno mesto..

Edited by SikterBre

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sto ne biste vozili 90-100 van naseljenog mesta,u gradu oko 60 i niko vas ne dira,ja dosao i vozio tako i sve bilo ok...ne vidim smisao peglanja ibarskom,to ti je kao da glisiras na seoskom potoku...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja tako i vozim, ali ovo je oba puta popustila koncentracija pred kraj puta i kao aj da malo požurim, kad eto ga odnekud  :police:


Ko bude ovih 2-3 dana u Bečićima ili Rafailovićima, neka javi cene smeštaja..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitam sve :-)

Ja prosle godine isao na zabljak, lep put, malo je duze nego preko kanjona ali ko voli da vozi njemu ne smeta ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim na magistralni, na deonicama gde se kod nas vozi 60, tamo je 70, a gde je kod nas 80, tamo je 90... Auto put jedino može da bude tunel Sozina, pošto ima duple trake i mora da se plati :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao kod nas je, 50 - 80 - 100km/h.

Milicije je bilo par patrola usput ali opusteno kao i uvek, sa njima nema problema, mada ja kadno nocu idem pa nit ima radara niti bilo cega.Gde god da predjes nasu granicu, mozes mirno da ides na kraj sveta. Preko dana postujes ogranicenja i nece te zaustaviti sigurno, mada, ovih dva dana ih nisam ni video nigde.

Jel si isao kroz kanjon ili na zabljak?

Ja kroz kanjon jer idem preko noci pa ne bi video nista od Zabljaka. Razmisljam se da se vratim tuda..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja prosle godine ne videh ni jednu tng pumpu od prijepolja do niksica, jedino je to neka zamerka, sto se tice puta sve ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravili su lepu obilaznicu kod PG,tu je 100,ostalo je kao kod nas,to jedino i podseca na auto put.Isao na Kanjon,opusteno skroz,za ovih 5 god koliko me ovde nije bilo bitan napredak putne infrastrukture u smislu kvaliteta,ali i novih puteva,najvise oko PG.Inace,od 15-20h je u CG zabrana saobracaja kamionimo,da znate

Na putu ka Sozini tng skoro na svakoj pumpi,0,70e a na drugoj pumpi na koju naidjete nakon ulaska u CG je 0,66 i nigde vise nije ta cena

Share this post


Link to post
Share on other sites

Generalno, napredak se vidi na svim poljima. Ja samo prosle godine nisam bio pa sada ne mogu da se iscudim cega sve novog ima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da imam gde da parkiram i uboo sam kako valja... Sad sam prekontrolisao auto, proverio gume, samo da krenem prekosutra..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...