Jump to content
FAS Goran
dachisss

Pozdrav s mora

Recommended Posts

Yup...ali interesantno je,a i valja malo predahnuti unutra uz

8e6eqa9a.jpg

Edited by dachisss

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i od mene jedan pozdrav, trenutno Rafailovici i Becici danas. :)

a2aryzap.jpg

Sikter, dolazi slobodno, nije vrucina a i kisa je prsnula juce popodne samo malo. Od petka su velike vrucine, a i verujes li da je u Becicima skuplje nego u Budvi. Evo bas sad pijem pice u Rafailovicima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam za Becice konkretno. Sta ti treba?

Budva, dvokrevetni apartmani sa klimom, tv, wifi, frizider, sporet, neki parking, ide oko 20-30e po danu i nema mesta skoro uopste.

Mozda ti je ovako lepse za oko, ne znam sta te interesuje Woodoo

3y4u5ave.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sikter što ne vidiš na jazu, ja sam tamo 2-3 godine zaredom letovao i uvek mi je bilo extra. Najčistija, najšira i jedna od boljih plaža u tom potezu od Rafailovića ka Tivtu. Imaš čak u blizini i Plave horizonte i plažu Ploče koja je isto odlična.  Smeštaj je bio na nekih 2 km od plaže ali kad već ideš autom to ti je najmanji problem a smeštaj je bio negde oko 7-8 eura po osobi za noć, sa upotrebom kuhinje.

 

Evo ti broj ako se odlučiš. Dragana  +38269420730

Edited by Axic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Top smestaj u Susnju kod Bara 30e,klima,novo zdanje,bazen,pogled vrhunski...preporuka

usaheta7.jpg

gebe4yhu.jpg

Gradska plaza blizu,ali parking je besplatan pa ja palim kola jer je uzbrdica pa me mrzi da tabanam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bih auto najradije ostavio tamo negde da ga ne diram uopšte, nekih 15min od mora pešaka mi je skroz okej.. U Bečićima sam bio pre 3 godine i plaćao sam 10€ krevet, sad bih opet tamo za slične pare, odgovaraju mi i Rafailovići..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trazi parking obavezno jer ti je 4e dnevna karta a pauka ima milon, samo zvrndaju. 125e ti je ako ga pokupe..

Da si mi rekao juce npr. Mogao sam danas da ti nadjem smestaj, ceo dan sam bio tamo, sad dodjo u Bd, jbg..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma opušteno, ja ću da tempiram vreme da stignem oko 6-7 tamo, da malo predahnem, pa da počnem da tražim smeštaj... Reci mi jel ima pandura do tamo? Prošli put sam u dva radara uleteo usput, isteraše mi smeštaj još za 5 dana iz džepa..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazite se kod nas su sad nabavili neke radare sa kamerom koje su direktno povezane na bazu i automatski salju snimak njima u centralu(nema oprastanja)+ ima helikopteri koji kruze i snimaju+ sto imaju civilni presretaci tako da nema oprastanja ni u kom slucaju pa se pazite...

Edited by bojankov

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...