Jump to content
FAS Goran
Ticma

Sasvim ''običan'' GP EVO

Recommended Posts

Beli verovao ili ne kad sam listao licitaciju cak ni slika nije stajala i u nazivu je stajalo samo Punto.

Mislili smo neki obican al aj da vidimo, kad ono iza stoji GP Evo. Eto cista slucajnost a i Holandjani su opravdali reputaciju dobre preme :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čestitke i od mene.

 

Pre dve godine je Kompresor prodavao 4 crvena Evoa od 95ks sa odličnom opremom. I danas mi je žao što nisam uzeo jednog. Zavidim ti na euforiji kupovine auta.

Edited by pavaobg

Share this post


Link to post
Share on other sites

I senzori su tu :p

 

Jesu, al' moji neispravni  :p

 

Nadam se da ti Totti nije poskidao parking senzore. Njegovi su na volšeban način proradili ovih dana.

 

Sad će njemu da reaguju na povetarac i tri kapi kiše  :laughing:

 

A kako mi je tek legla panorama  :smoke:

 

cxcb90102.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imas fore jos sat dok ga nisam opleo po autoputu do PO a Bravo slobodno pricuvaj do ponedeljka :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostavi kljuceve od Brava ispod zadnjeg levog tocka, ja cu da ih pokupim kasnije, nije problem da ga pricuvam do ponedeljka. Ima li goriva ili moram da sipam?  :smoke: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

EVO, stigao je konačno. :D  Stvarno izgleda odlično, u zdravlju da te služi i napiši kad budeš stigao kakav je što se tiče potrošnje, preglednosti, da li je bučan na višim obrtajima i sl.

 

Sasvim je "obican" :whistle:  ;)

 

A sta je ovo:

 

DSCN2304.jpg

 

neko dekorativno osvetljenje?

Vidiš da kulja vatra ispod, čeka da se potera do maximuma. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam bio ubeđen da sam napiaso komentar, ali saga ga nema. Elem, neka te u zdravlju služi Punto,baš lep primerak.

Napiši malo o voznim karakteristikama, snazi, ubrzanju, potrošnji, poređenju sa Bravom, šta si se stis'o :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav detalj,ne mogu da verujem da i to ima :clap:


@Dante Bg to mu dodje led osvetljenje ispod air bag a ka kabini ispred suvozaca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam bio ubeđen da sam napiaso komentar, ali saga ga nema. Elem, neka te u zdravlju služi Punto,baš lep primerak.

Napiši malo o voznim karakteristikama, snazi, ubrzanju, potrošnji, poređenju sa Bravom, šta si se stis'o :)

Jesi Igore napisao komentar ali u temi Saveti pre kupovine fiat vozila / Grande Punto. :D Video sam ali se napravih lud i blesav. :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka cast, sve čestitke na ovoj masini sa skromnom opremom :p

Da te u zdravlju sluzi, i puno bezbrižnih kilometara!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ispeglao je svojih prvih 300km :)

Na autoputu 150-160 ne oseca i izuzetno je stabilan, potrosnja nije merodavna posto sam ga bas gazio (4 do 130-140 malo dpf da procistim) ali drzi prosek 5,9 za sada. Siber i panorama su mama definitivno :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sta je ovo:

 

DSCN2304.jpg

 

neko dekorativno osvetljenje?

Ambijentalno svetlo, aman kolega ;).

 

Ticma, cestitke, neka te u zdravlju sluzi, puno bezbriznih km ti zelim !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prezimenjače neka je sa srećom,GP je vrh!!! moram da editujem Evo je vrh!!! :D

Edited by matdjo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ispeglao je svojih prvih 300km :)

Na autoputu 150-160 ne oseca i izuzetno je stabilan, potrosnja nije merodavna posto sam ga bas gazio (4 do 130-140 malo dpf da procistim) ali drzi prosek 5,9 za sada. Siber i panorama su mama definitivno :D

Lepo ti ja rekoh jutros, 4ta i gas, da se lepo procisti...da vise ne bude garezi sa donje strane branika :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala hvala :D

Gde god da parkiram ljudi zagledaju sa svih strana :)

Nesho mozda stignem do 9, nisam u BG ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auto je vrhunski, svaka čast puno sreće i zadovoljstva s njim. (jedan se takav prodavao u Osijeku, Dino je sijedio u njemu i kaže bolesno).

Još jednom svaka ti dala..... :yes

Edited by Dražen.OS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...