Jump to content
FAS Goran
Spooky

Back to roots, Punto number 3 :)

Recommended Posts

uzeo sam novi prevoz, pa cisto da se pohvalim :)

 

cxcb90110.jpg  cxcb90111.jpg  cxcb90112.jpg
 
cxcb90113.jpg  cxcb90114.jpg  cxcb90115.jpg
 
cxcb90116.jpg  cxcb90117.jpg  cxcb90118.jpg

 

 

Mk2b Sporting 1.4 16v  

Decembar 2003 god

TA Technix Gewinde

ATS DTC 15x7j 

195/45 15

K&N na usisu

Sparco Abarth enterijer

Momo volan i rucica

crni farovi + xenoni

abarth pragovi

 

Auto sam uzeo od dobrog drugara Luke,TJET na forumu :)  Ovim putem cestitke i pozdravi za njega :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

aaaaaaaaaaaaaaa sedištaaaaaaaaaaaaa  :unworthy:  :unworthy:  :unworthy:  :unworthy:  :unworthy:  :unworthy:

 

Mislim da je otišao u prave ruke  :clap:  :clap:  :clap:


Samo maglenke, normalan volan i ručica i samo da zuji :thumbup:

Edited by SikterBre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa obzirom da znam kako sređuješ svoje automobile, mislim da će ovo da bude Puntić #1 kod nas :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Menjaj volan i ručicu i skloni filter sa izduvne grane, mislim da je tu najvreliji vazduh koji moze da uvuce! Inace prelepo, tako bi voleo da moj izgleda na kraju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auuu predivan auto :o

Boja, felge, sve, a enterijer je tek bolesno dobar :D

Jedino ta rucica malo bode u oci kao sto kolege kazu :)

Puno sretnih kilometara zelim :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nek je sa srecom da predjes mnogo kilometara,a sedista

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlican . Nema nista bolje nego li kupiti auto od nekog kog poznajes ,

Jos jedan lajk za sedista .Jesu li  fabricka sedista ili su ubacena sa nekog drugog modela ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

E jeste odlican. Samo bih mu vratio fabricki volan i rucicu menjaca, plastike oko maglenki, vozio bih ga, odrzavao i uzivao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Beli, to je sve stvar ukusa, meni (a i nekim kolegama jos sa foruma) se svidja iskljucivo fabricki izgled auta.

 

Samo sam predlog izneo sta bi mogao (ili mozda bolje receno sa bih ja uradio da je to moj auto) da uradi sa kolima kako bi im vratio fabricki izgled enterijera, naravno treba uzeti u obzir i da je bezbenost prilikom ne daj Boze sutuacija veca sa fabrickim volanom i AIR BAG-om.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja takođe glasam za fabrički volan i ručicu menjača, sve ostalo je vrh a pogotovo kadice :D

Edited by Mihajlo F

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala svima na lepim zeljama :) Generalno planiram da zamenim volan za sparco trokraki i sparco rucicu,da ukompletiram sa Sparco Abarth sedistima,inace sedista nisu fabricki isla na mk2b,trebalo bi da su isla na mk2a Abarth ,sto se tice mrezica,drugar od koga sam kupio auto,me je zvao da me obraduje danas,nasao mi je mrezice,tako da ih danas montiram :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, sedišta su sa mk2a Abartha i limitirana serija je u pitanju, najverovatnije su jedina u Srbiji...

Najinteresantnije bi bilo kada bi našao i Abarth volan i HGT ručicu menjača sa Abarth logom..

Share this post


Link to post
Share on other sites

imaš volan ovde na oglasima...neko je davao Abarth za običan volan od Punta

Edited by matdjo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, sedišta su sa mk2a Abartha i limitirana serija je u pitanju, najverovatnije su jedina u Srbiji...

Najinteresantnije bi bilo kada bi našao i Abarth volan i HGT ručicu menjača sa Abarth logom..

+1

 

odlican autic, ja sam isto za fabricki volan, pa cak kada bi mogao da nadjes i onaj sa komandama, onda bi imao vise retkih stvari u autu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...