Jump to content
FAS Goran
kolega.jankovic

Nea Vrasna, Asprovalta.....

Recommended Posts

Pa jbg reko' da okačim link da ljudi znaju gde i kako da traže... sad treba za Grčku, možda će nekome trebati za neku drugu državu pa da zna gde piše ;) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa šta priznaju novu i traže međunarodnu koja je na starom obrascu ? Kako ovi uzimaju pare za nešto što bi trebalo da bude prepiska postojeće dozvole a nema veze sa originalnim dokumentom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teoretski gledano, naši "prevode" novu dozvolu na staru međunarodnu jer su Grci nju ranije priznali :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Gde to Sikter?

Jankovicu, sve videh samo.ljude ne?

pa u Crnu Goru..

 

 

Pa pare koje spremiš za lekove u MNE malo dodaš i izvadiš pasoše. I ko čovek u Grčku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti si navikao i postao otporan.  :cry:  Pa u Prokuplju non-stop kubure sa vodom za piće. Pa žutice i sl.  :doc:

Sikter je malo osetljiviji. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima li neko u blizini paralije ili jedini reklamiram klub ovde???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima delfina redovno ali i morskih pasa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Još uvek nisam odlučio kada i gde, ali po svemu sudeći, najverovatnije će to da budu Bečići negde posle 21. ovog meseca... 

 

Ako Bog da, ja još sada idem u Crnu Goru i više mi ne pada na pamet, prvom prilikom vadim pasoš i pravac Grčka... 

 

A otporan jesam, ako sam malopre mogao da se okupam na poslu uljem, neće ništa da mi fali ni u Crnogorskom moru :rolleyes: Puče točak od istakalice i sve ulje koje sam istočio iz Astre J se prospe po meni, po faci, po ruci, po odelu, čak su mi i bokserice bile mokre od ulja :wallbash:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa biću preko dana u Bečićima, uveče u Budvi, možda se malo provozam i do zaliva, pošto će svastika da mi bude tamo... Najveći problem mi je lepša polovina, pošto sa njom ne može čovek normalno da se vozi, baca peglu na svaki kilometar... Probala je sve žive metode, narodne i nenarodne lekove i ništa ne pomaže, još ako mi deca sutradan budu na nju, ja ću da skrenem... Više bih voleo ženu što će da mi zvoca dok vozim, nego ovo ovako :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na Ploce je extra po meni, Trsteno isto, Becici... Najbitnije je prenociste da nadjes a posle samo spacirenzi od mesta do mesta :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa biću preko dana u Bečićima, uveče u Budvi, možda se malo provozam i do zaliva, pošto će svastika da mi bude tamo... Najveći problem mi je lepša polovina, pošto sa njom ne može čovek normalno da se vozi, baca peglu na svaki kilometar... Probala je sve žive metode, narodne i nenarodne lekove i ništa ne pomaže, još ako mi deca sutradan budu na nju, ja ću da skrenem... Više bih voleo ženu što će da mi zvoca dok vozim, nego ovo ovako :rolleyes:

 

Samo domaća tu pomaže ... `ladna šljivka prvih par desetina kilometara i posle će da spava kao beba, neće ni da oseti put :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...