Jump to content
FAS Goran
kolega.jankovic

Nea Vrasna, Asprovalta.....

Recommended Posts

Auuuu ljudi! Ajte bre na Tasos lepse je a I povoljnije je.Ko jednom na Tasos zaboravi na sve ostalo.

Sta fali nasim malim Lancicama. Mala zena mali auto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ebi ga! Razlika je medju naama sto sam ja prodao veliki auto I seo u dosta manji tj u Brava.

Zena ga drajva non stop te tako ne mogu da dodjem na red da probam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim na Lancicu. I sve govori kako ce da ga vozi jos dve godine I da zameni za Deltu.;-)

Taj! Al je manji od Stila za dosta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auuuu ljudi! Ajte bre na Tasos lepse je a I povoljnije je.Ko jednom na Tasos zaboravi na sve ostalo.

Sta fali nasim malim Lancicama. Mala zena mali auto.

Ja bio pretprošle godine na Tasosu i nisam nešto bio preterano zadovoljan.  Ima dobrih plaža i ostalo ali na mene Tasos nije ostavio utisak da bih ponovo otišao da letujem tamo. Da mi nije bilo skutera koji se iznajmljuju odmor bi mi prošao monotono. Jedino što mogu da pohvalim je jagnjetina u selu Teologos, riba u Skala Marion i Golden beach.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ukusi su razliciti ali meni ova regija tj plaze sem Tasosa izgledaju ko da sam otisao na adu ciganliju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je bitno da je lepo

5ypymy2y.jpg

Da je nesto novo, da ne idem uvek u isto "selo"....

Tasos me jos uvek odbija daljinom, trajektom i potrebom da uvek ides negde autom. Tamo je jako tesko da nadjes sobu sa pogledom na plazu a da ta plaza valja. Ne kazem da nema. Ako hoces lepu plazu, onda sedi u auto pa par km levo ili desno....

Rekoh juce, bio sam do Stavrosa, Olimpiade, Jerisosa, Nea Rode, pa presao popreko treci prst i zaglavio u zalivu izmedju drugog i treceg prsta. Tu je plaza i voda fantazija. Posle otisli jos i do Ouranopolisa, isto lepo more, guzva, nema mesta za parking...

U jednom pravcu ima samo nekih 60ak km, ali zato vise od sat voznje.

Sve krivina do krivine, sve u lakat i sve sa kontra nagibom!

Share this post


Link to post
Share on other sites

za plavu vodu potvrdjujem, ja sam od uranopolisa otisao trajektom i do amuljanija, ostrvceta u zalivu, tu je zelena voda (ili je mythos bio jak).

Ja bih preporucio odlazak i do Kavale (iako je malo daleko).

 

Mada, ja preferiram Jonsko more sto se Grcke tice, podseca na jadransko :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

za plavu vodu potvrdjujem, ja sam od uranopolisa otisao trajektom i do amuljanija, ostrvceta u zalivu, tu je zelena voda (ili je mythos bio jak).

Ja bih preporucio odlazak i do Kavale (iako je malo daleko).

 

Mada, ja preferiram Jonsko more sto se Grcke tice, podseca na jadransko :)

Ti si Bog sa ovim jakim Mythos-om :D :D :D

Posteno me nasmeja!!! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

To i ja htedoh da pitam... Bio sam zagrejan za Grčku, ali sa obzirom da ni devojka ni ja nemamo pasoše i da mi treba zeleni karton i vazdan papirologije, odlučismo se za ovu crnjugoru varijantu... Jbg, to će da nam ispadne preko 100€, a nismo ni krenuli, a ovamo za 50€ imamo da odemo i da se vratimo..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije losa informacija da nema guzve, mada i to moze da se izmeni...ja 26og odo dole pa sta mi Bog da za smestaj :)

 

Nego, Jankovicu, jel si vadio medjunarodnu dozvolu?

Cuo sam nekoliko prica te treba, te ne treba, te treba al ne traze panduri, bla bla...ne znam da li da placamo to ili ne, ne bi da me tamo strefi neki zandar a da nemam to sto zakon nalaze.... :help:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...