Jump to content
FAS Goran
kolega.jankovic

Nea Vrasna, Asprovalta.....

Recommended Posts

Kolega, imaš moj broj, ako te ne bude mrzilo dođi do Nea Kalikratije. Da sam znao da ideš u Solun, mogli smo se naći pošto si mi prošao pored mesta. :) Jes neka kiša buđava, ništa od kupanja danas... 

 

kupaj se, kupaj...ja dolazim sa sve loncem ogromnim, dai mi Marko juce da ponesem... a ostavi i sifre od neta iz tih kafica...negde na papiricu zapisano... :guitar: :guitar: :guitar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolje prevoz ... daleko je da se nagazi kolima, autobusom se klackaš danima, treba to mala deca da izdrže, avion je skup.

Za porodičnu zajebanciju, meni deluje preskupo.

Za dvoje nije loše da vide nešto novo, mada bih se ja prvo raspitao za cene po restoranima, kafićima, prodavnicama ... talijane ne bije baš neki dobar glas da su povoljni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio pre tri godine...nista posebno. .plaza lepa, cista, ali more nikakvo...kao malo cistiji Dunav, ekipa kao najveci gerantoloski centar na svetu... a sve skupo i to poprilicno.

S druge strane, centar grada jako lep, bili u Veneciji dva dana, San Marino...aqua park odlican, svasta jos nesto ali sve to kao turisticki...more - slabo

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Kolega, imaš moj broj, ako te ne bude mrzilo dođi do Nea Kalikratije. Da sam znao da ideš u Solun, mogli smo se naći pošto si mi prošao pored mesta. :) Jes neka kiša buđava, ništa od kupanja danas... 

 

kupaj se, kupaj...ja dolazim sa sve loncem ogromnim, dai mi Marko juce da ponesem... a ostavi i sifre od neta iz tih kafica...negde na papiricu zapisano... :guitar: :guitar: :guitar:

 

Ma dočekujem vas ja u apartmanu, pa ćemo sve da dogovorimo.  :cheers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Kolega, imaš moj broj, ako te ne bude mrzilo dođi do Nea Kalikratije. Da sam znao da ideš u Solun, mogli smo se naći pošto si mi prošao pored mesta. :) Jes neka kiša buđava, ništa od kupanja danas... 

 

kupaj se, kupaj...ja dolazim sa sve loncem ogromnim, dai mi Marko juce da ponesem... a ostavi i sifre od neta iz tih kafica...negde na papiricu zapisano... :guitar: :guitar: :guitar:

 

Ma dočekujem vas ja u apartmanu, pa ćemo sve da dogovorimo.  :cheers:

 

sto se mene tice 700km ide brzo...samo da granice prodjem lepo...a onda cemo lako :laughing: :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Covek sa kojim radin pre neki dan dosao iz grcke kaze da su granice prolazili bez problema i da mu je zao sto nije kupio jos cigara u fri sopu u povratku ... jos je primetio da vise kontrolisu ove sa evropljanskim tablicama

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne da ih kontrolisu nego bruka...cesto idem za madjarsku, nas slabo, ali eu tablice otkidaju...

a ja moram da ponesem cigare odavde, mnogo duvanim, a ne volim da menjam cigarete to jest aromu...

 

i da dodam: ako se neko nalazi na mom putu do nea kallikratia, a nesto mu treba, nedaj boze deo za auto i slicno..lekovi..itd...

neka mi javi, krecem na put izmedju ponedeljka i utorka noc...

Edited by cika_kole

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ides sa decom jos lakse prolazis ... tako da sto se cigara tice, mozes sa poneses koliko ti treba, samo ne mora da budu bas na vidnom mestu :)

Edited by beli_Punto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grci nemaju pametnija posla nego da rovare po paradajzu i konzervama.

Na dole ti roknu pečat a u povratku nemoj da ih budiš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niko te nista ne pita. Samo pruzis pasos i z.karton i cao....

 

Ako ides sa decom jos lakse prolazis ... tako da sto se cigara tice, mozes sa poneses koliko ti treba, samo ne mora da budu bas na vidnom mestu :)

 

idem sa decom, ali problem nastaje kada prizim pasos... kada vide sarenilo od sake do ramena, onda im postanem zanimljiv... :laughing: :laughing: :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tatoo:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma da...gledaju me kao da sam upravo iskocio iz zmajevog gNJezda... :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas videh jednog takvog na pumpi grmalj od dva metra i sav istetoviran, kaze broj 4 ... gde je motor, ja mislim mora da je neka masina, kad ono covek vozi apenca :D

I ja planiram da uradim celu levu ruku, samo da uklopim sve sto bi trebalo da se nadje tu ... a kako ljudi reaguju, bas me briga :D

Edited by beli_Punto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas videh jednog takvog na pumpi grmalj od dva metra i sav istetoviran, kaze broj 4 ... gde je motor, ja mislim mora da je neka masina, kad ono covek vozi apenca :D

I ja planiram da uradim celu levu ruku, samo da uklopim sve sto bi trebalo da se nadje tu ... a kako ljudi reaguju, bas me briga :D

ma vidi i mene bas nesto cese kako ljudi reaguju na mene...sta da ti kazem, zena i ja od glave do pete sareni... :D

a kada mi kaze izadjite iz vozila, sledi sok kad vidi i desnu ruku...jos ako mi i womanica izadje iz auta ostanu u cudu...hahhaahahahahaha

ali mene nerviraju te njihove predrasude...

Share this post


Link to post
Share on other sites

aaaaaaaahahahahaahah vidi kada sam ispisao gornji post, setih se toga...i ti izbacis...

da znas, original... :unworthy::laughing: :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ga Jankovicu, i to bas

dobro poznajem coveka :)u2ehy3u2.jpg

Cale njegov bio dole sa puntom, nemogah da nadjem sliku da mu pokazem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Došlo je do smene kod mene u apartmanu. :) Evo me nazad u Beogradu, a čika_koletu želim lep odmor :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja odmaram u freedom-u uveliko...kafa odlicna, plaza dobra milina...

Da dodam...sve je super samo plocice u kupatilu nisu bele boje... :)

Cene su vise nego ok...

Da dodam...sve je super samo plocice u kupatilu nisu bele boje... :)

Cene su vise nego ok...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...