Jump to content
FAS Goran
kolega.jankovic

Nea Vrasna, Asprovalta.....

Recommended Posts

Imam osećaj da je ovaj Punto 2009. godište i da ima 5000km na satu... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

uziva covek za sve pare,lepo mu u ulozi fotografa-paparazza :) ,neki dogovor za slikanje svadbe,krstenja,ispracaja :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze SVE! Aaaaaaaa :)

Ne radim sam, za veselja pomaze Beli :)

Imam ovde jos jednog Fiat Punto Classic iz NI nego mrak a blic ne moze da dobaci. Inace 20% vozila u Vrasni i Asprovalti su Fiat Punto :)

Naravno SRB

Share this post


Link to post
Share on other sites

I jeste nissan :) ima i gtr znak....

Elem, juce probam neko Grcko vino. Ono pitko, miriae na grozdje, kao sok, leppta jedna, sluze po pola litra cisto, bez kisele, kako ja volim..... mislim se sta je ovo voda neka, al posle 2 case jezik se zaveAo a misli odose..... posle trecw sve naopako.....

Mislio sam to je kraj,

Kad veceras me ko,sija makedonac pozvao da posedimo, da mezimo breskve i sopsku salatu ??? I pijemo ouzo.....jevote koliko oni toga piju!!!!

Zao mi kud ne ponesoh moju prepwcenicu!!!! Nisu normalni.

Sutra zakazan revans!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesi ti uopšte jednom bar ušao u vodu za sve ove dane? :)

Sto mislis da nisam :)

Danas neka kisa, odemo do Soluna, kaze zena idemo u Jumbo (neka robna kuca...) da kupimo deci po sitnicu da im ponesemo u Srbiju.....

ebyve7up.jpg

Ok, sitnice...... a gde cemo stvari koje smo vec doneli na odmor?!!! :angry:

Pa se ti sad Mico zeni.....

U povratku pocne neki grk da mi ide na....... auto put lepota, on baja neku corsu b vozi, ali corsa neka skockana, cini mi se 1.4 ##### nesto pise na gepeku, a ide kao zmaj :)

U glavnom, nije bitno kako sta, Stilo stigao na 195kmh, jako lako, jako fino i nezno, nema tresenja, nema preterane buke ni od bocnih vetrobrana ni od Baruma 225-45-17....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kad samo setas sa aparatom u ruci :)

A Grci ko Grci, pogotovo oko Soluna, non stop pun gas..ja kad sam isao prvi put, nisam znao ni put, samo sam se skupio kao mis i drzao desne trake :lol:

Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ala, bio danas do Soluna, jedva sam uspeo punta da uglavim na "parking". Kroz vecinu ulica sam pazio da ne opalim drugi auto retrovizorom, ziv sam se smorio...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolega, imaš moj broj, ako te ne bude mrzilo dođi do Nea Kalikratije. Da sam znao da ideš u Solun, mogli smo se naći pošto si mi prošao pored mesta. :) Jes neka kiša buđava, ništa od kupanja danas... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...