Jump to content
FAS Goran
kolega.jankovic

Nea Vrasna, Asprovalta.....

Recommended Posts

Ozbiljno vidi jel ima neka prodavnica sa džidža bidžama tipa maske bez znaka....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad tek citam, pa ovaj covek je neunistiv :thumbsup: .

Janakis, prijatan odmor i srecan put nazad !

Ko bre? :)

Sikter-razumem!

Za auto delove i te munje, stvarno nemam nameru da se cimamna odmoru oko toga :p

Smestaja ima koliko hoces i najbolje licno i na licu mesta. A pivo.....bice piva ali i popice se......

E da, prehlada polako prosla, nije bas skroz, al ladna voda, ladno pivo.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nekad sam im zavideo na felnama..... sad oni zavide meni ;)

Nema nista felne gume cuda, posao i slicno. I ovo cackam moju temu kad nemam pametnija posla, umesto da visim na FB-bolje je drustvo :)

Jedino da skocim do Soluna da potrazim akumulator jer ovaj moj BH jos jednu zimu izdrzati nece :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvini što ti uzurpiram temu ... ovo je mesto sa najlepšim suncobranima ...

Kada zauzmeš ovakvu pozu, znaćemo da si uživao kako treba :)

 

IMG_6996.jpg

 

Uzgred, u NeaVrasni zna da bude i vetrovito, kao i da donese divne talase ... makar ja volim da se bacakam po njima .. :)

I da, nema tamo vojne baze. Kažu da je nekada na mestu Neavrasne bila vojna baza, ali da je to "otišlo" i da se izgradio gradić. Kao što vidiš, sve je uglavnom novo :)

Imaš uveče kafić koji radi malo duže gde se daju videti par besnih automobila, pa ... pripremi aparat na noćno snimanje i prošetaj kada klinci zaspu :)

IMG_6952.jpg

 

Od piva ja sam se bazirao na Amstel i Henninger ... odlična su

IMG_6943.jpg

 

Neću više ... izvini i za ovoliko smetanja. Da sam znao gde ideš, imao bih još par simpatičnih stvari da ti kažem, ali ... nešto treba i sam da otkriješ ... :)

 

Prijatan odmor. Uživkaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je to Gagad :)

Sto se hrane/pica tice, uvek gledam da probam nesto novo i nisam ni malo probirljiv, pa i ako nesto nije bas po mom ukusu.....

P.s. kad se vratim prebacicu sve ovo u jednu novu temu :)

be3e4u5y.jpg

Weisbier-belo pivo tj mutno. Ko voli mutno pivo, nije uopste lose. Ko ne voli bolje da ne pokusava...

u3emyvaq.jpg

Pils k'o pils, super boja, fino gazirano, ukus i ne bas tako fin...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aaaaaaaaa pazi kad ne verujem :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing::unworthy: :unworthy: :unworthy: :unworthy:


Hocu giros i pivo,

ajde brate toci,

ajde brate toci,

i u vodu skociiii

 

:hrhr:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ni ja mogao da verujem. Situacija sledeca - zena i ja volimo gde god da odemo da kupimo magnet. Odemo danas na obilazak okoline i kupali se u Ierissos-u. Krenemo dalje i setim se da nismo kupili magnetic, a necemo se vracati i tako vidim neku prodavnicu sa suvenirima, prikocim po sred ulice (manje prometne) i stanem ispred lokala koji je pored suvenirnice. Al tacno na vrata. Izlazi lik i kaze na cistom srpskom "Izvoli bato". Rekoh-samo da uzmem neki magnet....ne gasim auto, ostavim zenu i klinca i utrcim po magnetic. dok kupujem razmisljam se kako nisam ni video gde sam stao i zasto taj lik bas zna srpski....... izlazim, pogledam....  :w00t:  :w00t:  :w00t:  :w00t:  :w00t:  :w00t:    OPANAK


Vratim se u rikverc malo da bih mogao da uslikam i bež dalje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav je Jerisos sad?

Ja planiram da odem ove god da vidim kako je, znam iz prica od ranije da je extra seoce, vrhunske plaze i more...jel se malo modernizovalo ili je i dalje raj na zemlji?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otprilike prazno seoce. Strpi se još par dana i imaću slike i utiske. Ko zna možda u avg zaletim Stila tamo. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Urbanizovalo se u smislu da ima bas lepih kafanica i barova, ali je prilicno prazno. Da me ne shvatis pogresno, nije da nigde nikoga nema, ima dosta ljudi ali se stice utisak da fali ljudi. Plaza je ok, voda je bistra jedino sto je danas bilo nekog trunja slicnog uglju tj kao npr paljevina neka.... inace cuo sam da je to cesta pojava u Jerisosu. I ima Srba. Video sam kesu od Smokija kako pliva po vodi :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Urbanizovalo se u smislu da ima bas lepih kafanica i barova, ali je prilicno prazno. Da me ne shvatis pogresno, nije da nigde nikoga nema, ima dosta ljudi ali se stice utisak da fali ljudi. Plaza je ok, voda je bistra jedino sto je danas bilo nekog trunja slicnog uglju tj kao npr paljevina neka.... inace cuo sam da je to cesta pojava u Jerisosu. I ima Srba. Video sam kesu od Smokija kako pliva po vodi :angry:

Pa fino je i to, da ima gde da se sedne i rashladi nekom znojavom kriglom :D

Ja znam utiske od pre 7-8 godina, tada je bilo "malo selo sa predobrom plazom" pa me nekako kopka da odem na jedan dan tamo da vidim i to...i tada nije bilo tog pepela...a verovatno ni kesa od smokija  :thumbdown:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...