Jump to content
FAS Goran
kolega.jankovic

Nea Vrasna, Asprovalta.....

Recommended Posts

Ja samo Veltins.

Posto sam otisao na more malo prehladjen sad lazem zenu kako pijem (pivo u sredini) sirup za kasalj :p

Ovaj sirup se pije po flasica svakih pola sata sat i mora se cuvati na mracnom i hladnom mestu :)

Salim se malo, pripekla zvezda oko podne pa sam pobegao do Lidl marketa i zaredjao po pivu koje nikad nisam pio-red je da se proba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A na granici covek me pita - forumas?

Clan Stilista sa njegovim belim bravom :)

 

Super :) Ovo mi se dopada .. :)

Lepo se provedi momčino, pazi da ne pregoriš, jako je sunce.

Jel Stilić izdržao put bez ikakvih problema?

Jel ovo NeaVrasna, desni deo?

Edited by Gagad

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste. Ove godine smo prvi put ovde. Nismo hteli Stavros pa smo krenuli od Asprovalte na ovamo i ovde se usidrili. Jako mirno i tiho, nema guzve, a na 200m centar, na 10min hoda Asprovalta/prodavnice/shoping.....

Kad dodjem napravicu neki osvrt da ostane ljudima koji nisu bili ovde a mozda bi hteli.

Stilo kroz Srbiju non stop 135-145kmh, isto i kroz makedoniju sa par ispada do 160, kroz Grcku vec oko 130, ubio skoro 700km, sve fino i lagano ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolega, probaj piva pa obeleži valjana,  a pogotovo daj neku informaciju ili sličicu kad se vratiš, ja ću isto ići bes cilja za emsec dana, planiram sitoniju a mogao bih i taj zaliv da obiđem, čisto da vidim kako je..

Share this post


Link to post
Share on other sites

A usput se upoznao sa STILISTOM na Makedonskoj granici! Odao ga je lep beli Stilo I prepoznatljiva nalepnica na gepek vratima! Lep provod u Asprovalti! Ja cugam FIX a I Mitos nije los.

Gde bre lagano? Preskocio me pred MK granicom;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Stilista-mythos je super, po mom ukusu, samo sto toceno zna da bude lose. Fix nije po mom ukusu.

Ova ostala evropska necu ni komentarisati.

Inace u mkd kad sam te prosao pratio sam onu dvojicu i to jedva, al bili su odlican zaklon od mkd radara ;)

A ono u Srbiji je bilo u niskom letu, kamikaze manevri :p

@"ova druga dvojica"-sta fali autima nasih zena? :)

Edited by kolega.jankovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mani se piva i kola,poslusaj Ticmu,pa postavi neke slike,nece zena na forum...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da se ne mucis previse,ebes kablove i ostale zavrzlame,ne trazimo mi neki kvalitet,moze i sa telefona.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bice ;)

Inace, jbg, priznajem, ovde i nema bas mnogo sta da se vidi takvo..... kao da je onima od 18-28 zabranjen ulaz......

Ok imaju ove "tottijevke" :) :) :)

I sta me provocirate, treba stvarno zena da me...........

:blink::blink::blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bunimo se mi ni za Totijevke,kako si vec rekao...nece zena,nemo se sekiras,samo pametno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...