Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Lajsnu na haubi niko da primeti?

 

Čestitke!!!

hahaha.. svaka cast na zapazanju!! to se i meni bas, bas svidja!!! :laughing:

hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slikati novi auto prilikom preuzimanja u salonu --> mnogo lep osećaj! Čestitam!

Lajsna na haubi lepo izgleda....

Dva FIATA 500, mnogo lepo takodje. Jedino sam takve slike vidjao kod američkih ljubitelja FIATA 500!

Želim ti i da sa novim autom budeš zadovoljan kao i sa starim!

Edited by TheCityAndTheStars

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlican 500L da te super sluzi a i 500 je prelep.Kod mene u G.M ima jedan zelenkast pise Dizel na felnama i boku. Prelep gradski auto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da da, tako se pričalo kada sam bio klinac i tako je u duhu srpskog jezika. Doduše, ispred naziva modela definitivno je ispravno "Fiat 500L" jer je to tačan naziv modela a ne kako sam ja napisao. Ispravno bi bilo da sam napisao npr. ja vozim FIAT.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cestitke na kupovini!! Bas je lep zuckan.

ps. U naslovu teme trebalo bi da stoji GIALLA, jer su automobili u italijanskom jeziku zenskog roda. Kao npr,  Nuova Bravo :cheers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ustvari je duologic, ima opciju full automatic ili tiptronic da ga saltas na + - :thumbup:

Cestitke na kupovini!! Bas je lep zuckan.

ps. U naslovu teme trebalo bi da stoji GIALLA, jer su automobili u italijanskom jeziku zenskog roda. Kao npr,  Nuova Bravo :cheers:

e jbg, onda nece biti zucko - nego zucka :laughing: haha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim,sta reci? Vrlo objektivno,tvrdim da si izabrao najlepsu boju i najlepsi model  :clap:

A lajsna..... :respect:  (o njoj sanjamo od kad smo uzeli autic)....Prelep! Welcome to the club 500 Large!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čestitke i sa moje strane!

Predivan vozni par! Ako da Bog i ja bih jednog dana isti posedovao.

Baš si dosta čekao, verujem zbog dodatne opreme. Kako je tekla kupovina, jer su ti u samom startu naglasili da ćeš toliko čekati?

Da li želiš sa nama da podeliš konačnu računicu? 

 

Primećujem da imaš i kamericu pozadi, daj nama željnicima neku fotku kako izgleda na displeju u neka tvoja zapažanja vezano za nju. Imaš li Nav ugrađenu ili ne? Ako nemaš, kontam da se onda i kod nas na displej može implementirati AM kamerica.


Primetio sam da imaš i parking senzore, koja je njihova svrha pored kamere?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dolaze iskljucivo u kompletu za sva trzista. Zvucno upozorenje od njih,ostalo vidis na ekranu (i retrovizorima ;) )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se mene tice ugao je ok,naravno za prepreke koje se nalaze direktno iza vozila. Zato kameru i treba koristiti u kombinaciji sa retrovizorima,tada je pokriveno sve.

Share this post


Link to post
Share on other sites

da, ali sto ce mu parking senzori ako se sve vidi na kameri i retrovizorima?

Meni npr trebaju parking senzori za skroz levo i desno gde mi ni kamera ni retrovizor ne vata, ali se to desava ako je nesto usko kao stubic, pa ga ocenim sa 2-2.5m a na 1m ga ne vidim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako malo brze prilazis prepreci,ne mozes na kameri da ocenis koliko brzo zapravo prilazis,tu recimo pomazu senzori. Sa kamerom mozes da pridjes u milimetar do prepreke (ali bukvalno),samo polako ides,i zvucni signal tada mnogo pomaze. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

kamera zahvata dosta sirok ugao, mada senzori detektuju udaljenost od necega.

naravno za strane se moraju koristiti retrovizori.

 

evo par fotki kako izgleda na displeju;

 

image.jpg  image.jpg  image.jpg

a evo jos par fotki-detalja enterijera;

 

 

image.jpg  image.jpg  image.jpg
 
image.jpg  image.jpg  image.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skini bre foliju sa ekrana. :harhar:

 

Kad vidim da je uređaj isti ko naš tek me sad nervira što ne možemo da nabudžimo kameru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ja kontam da može, samo treba znati kako.

Mickey, nemoj da se ulenjiš vremenom! Podeli sa nama još slika i detalja. Žuća je prelep!

Koja je funkcija eco dugmeta iza menjača??

Share this post


Link to post
Share on other sites

eco je funkcija za gradsku voznju, kao meksi volan i eco voznja,menja brzine na nizim obrtajima....;)

bice fotki cim stignem, pa lepo sa foto aparatom...ovo je sve telefonom bezveze...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Extra!! Koliko para ovo zadovoljstvo ? I ako si ga uzeo na rate ,koliko je rata?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ga uzeo na rate tako da ne znam tačno...

Mada je bila na sajmu dobra ponuda kod banaka, sa malim učešćem, neka povoljna kamatna stopa....mogla je da se iskombinuje rata oko 100 evra.

A svako zadovoljstvo dosta košta :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...