Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Gledam sada temu od pocetka i kad si izbacio ove slike sa 17" blade felnama - totalno drugi auto.

Poceo sam da trazim polako neke 16" aluminijumske za prolece, ali mislim da sada vrlo dobro znam sta cu da uzmem :D

 

Sta je bilo sa celjustima, jel si farbao? Jel si tamnio stakla?

Daj da vidimo :D

Sa ovim blade neces pogresiti sigurno, mislim da mu od svih najbolje stoje bas one :laughing: , farbao sam celjusti u sivu boju ali ona ispala siva sacuvaj Boze, jedino sto nece da hrdjaju :thumbup: inace boja je katastrofa. Sto se tice folija, hteo sam letos ali nisam stigao finansijski i izgleda da je bolje sto nisam. Elem, onog dana sam bio da ga registrujem a moj drug koji je inace direktor AMSS-a Leskovac me pita: Ima li folije, reko nema, sto? Kaze da ima morao bi da ih skidas jer ne bi prosao tehnicki, reko jel me zezas, pa kako ovi sto ih vec imaju registruju kola, kaze kod nas nece moci nikako a ovi ostali sto vrse tehnicke preglede ako si dobar sa vlasnikom onda moze, mada ce te kaze i onda hebavati policija :thumbdown:

Celjusti u plavo,ali ne teget plavo,vec neka svetlija varijanta.

Zanimljiv predlog, samo jos kad bih nasao neku lepu plavu boju, ovde kod mene nema nista od auto opreme, kad ih pitam za farbu ili sprej za celjusti gledaju me kao vanzemaljca :laughing:

Edited by stevicdejan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mesa boje brate. Znaci od stari put iz pravca nisa tj Pecenjevca kad udjes u Le, pa prodjes raskrsnicu pravo, levo ides za AP a desno za onaj bulevar sto vodi ka Lebane, jos nekih 100-150m sa leve strane je farbara. Sestra mu je uglavnom tamo. Milena se bese zove. A on je Tihomir ali ga ja zovem Tikomir ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mesa boje brate. Znaci od stari put iz pravca nisa tj Pecenjevca kad udjes u Le, pa prodjes raskrsnicu pravo, levo ides za AP a desno za onaj bulevar sto vodi ka Lebane, jos nekih 100-150m sa leve strane je farbara. Sestra mu je uglavnom tamo. Milena se bese zove. A on je Tihomir ali ga ja zovem Tikomir ;)

Ok Buco, hvala za info :cheers:

Spic li je? :D

Jedino ako je promenio delatnost i batalio krokodile :gathering:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ne verujem, Zake mu je prva ljubav :laughing:


Da li bi celjustima stajala boja kao sto je na autu, neka zelenkasta, ionako mi je ova ispala kao osnovna, za ograde :wallbash:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...