Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Zdravo drugari, evo da vam predstavim svoj autic( doduse bez slika jer ih nemam jos a ovu sa avatara sam pozajmio :laughing: ), Stilo je 2002.godiste, zelena metalik, motor od 1.6 litra sa 103ks, prednji el. podizaci, manuelna klima, airbag za vozaca i suvozaca kao i bocni, el. retrovizori, podesavanje volana, sedista...klasika kod Stila.  Za sada nema alu felne vec obicne Fiatove radkapne sac Barumovim gumama,ali se nadam da ce neke lepe alu felne doci u skorije vreme. Motor odlican, ne trosi puno( ulja ni gram) :smoke: , za sada sam zadovoljan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro dosao Deki i neka te stildzan sluzi sto bolje.

Kada budes imao prilike,slikaj ga i postavi po koju sliku pa da komentarisemo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro dosao. Daj koju sliku.

 

Po onome sto si napisao u opisu, rekao bih da je Activ paket opreme (isti k`o moj, samo sto je ovaj metalik plavi), da te bezbrizno sluzi.

 

I izmesti mu ECU ako to do sada nije ucinjeno, znacice mu, imas posebnu temu o toj problemu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cestitam Deki. Zapazio sam da sam prvi koji se javio a ne vozi Stila :). Vi Stiladzije bre ko sekta :D

 

Edit: Ipak sam drugi, Buca_Tipo je prvi, a ovo za sektu ostaje :p

Edited by Fikret Pašović

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos sve mi sa 5v se javljamo. :thumbsup:  Sekta...
Neka je sa srecom...zelena metalik mu bas lepo stoji cini mi se, i neobicna u moru ovih nasih metalik sivih. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala drugari, bice slika ovih dana kad uhvatim vremena, hvala vam na savetima.

 

P.S. forum je super i ima puno korisnih stvari.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zivim u severnom bloku, ona oronula zgrada preko puta hotela Beograd koja samo sto ne padne :realmad: a ti druze?

Share this post


Link to post
Share on other sites

:(

zasto ne mogu da udjem preko obicnog browsera :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo drugari, evo i slika mog automobila

IMG_20140728_160039.jpg

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav druze...

Daj jos koju sliku,ali ih ubaci ovde. Kao sto ti rece kolega...ovo je tvoja tema za predstavljanje auta. Kaci slike,daj neki opis,kako si zadovoljan ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

U temi u kojoj predstavljaš auto pišeš o autu,model,kakvi su utisci,slike,planovi....eto tako :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lep stilo,u zdravlju da te sluzi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala drugari, jos se slabo snalazim sa postavljanjem slika i tako to pa se izvinjavam.


Eto zaboravio sam, bio sam sa drugarima na letovanje u Crnu Goru(od skora sam razveden pa da se malo izduvamo), nas trojica u kolima, krenuli preko Josanicke banje, Blaca, Brusa i svih ostalih gradova preko Rozaja, Berana i Podgorice do Budve. Prosecna potrosnja po boardu 5,8 litara benzina, ja :smoke: . Utisci super, u voznji stabilan, udoban, jedini peh sam imao sa gumom na 150. kilometru od Leskovca (nasao sam neki sraf na putu), pa sam vozio na idiotu do Budve, buduci da je bila subota na nedelju jos u jedan ujutru. Sve u svemu super autic za sada pu pu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prosecna potrosnja po boardu 5,8 litara benzina, ja :smoke: .

Ako ti je tacan board, potrosnja ti se u deci poklapa sa fabricki deklarisanom na otvorenom putu, za taj motor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa tako pokazuje, valjda je to to, posle sam podelio kilometrazu koju smo presli - 1206km( od tacke polaska, ceo put, setanje po Budvi i Kotoru, Prcnju i nazad...), sa kolicinom goriva koje smo sipali i stvarno je toliko. Ja vise nego zadovoljan, generalno celim autom, doduse klimu nismo koristili jer smo isli po noci a vracali se po danu sa prirodnom klimom( otvoreni prozori)  :laughing: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...