Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Prošlo je tačno 2 godine i 1 dan od poslednjeg posta na ovu temu.

Vidim da je u oglasima ova Barchetta.

Poslao sam dale023 pm, ali vidim da ni on nije posećivao forum odavno.

Ako neko slučajno ima njegov mobilni, mejl ili neki drugi kontakt bio bih zahvalan da mi pošalje.

Voleo bi da ga pitam dokle je Barchetta bila kod njega i u kakvom stanju je otišla od njega.

Vidim da je platneni krov sada iscepan i vraćene trokrake felne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@neshaoct

 

Poslao sam mu privatnu poruku u utorak, ali vidi se da nije bio na ovom forumu već pune dve godine.

Zvao sam prodavca i on kaže da je Barchetta kod njega zadnjih 6 meseci i stekao sam utisak da je Dale023 njegov drugar.

Sad još da odlučim da li da se upuštam u sve ovo i nađem vremena da odem do Kragujevca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poslednji put se logovao pre 2 godine, ali je možda bio na Forumu jer ne treba logovanje za čitanje Foruma.

Tvoj PP koji si mu poslao, i ova sada notifikacija su dva Email-a koja mu stižu na fon, fon pišti, sadržaj može da pročita i bez logovanja, pa ko zna... :) 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Grafit

 

Pozdrav drugari. Tu sam. Tu Barchettu sam prodao jednom momku u Nišu. Ja sam sebi doterao drugu iz švajcarske. Staru sam vozio svugde i radila je bez problema. Bukvalno sam je vozio kao da sam je ukrao Tako vozim i ovu novu sivu. Krov je bio takav i kada sam ga ja kupio. Definitivno je zreo za zamenu. Meni je to bio treći auto, imao sam i garažu tako da meni taj poceoani krov nije toliko ni smetao. Tvrdi krov za njega je kupio taj momak iz Niša. Ja sam mu ga doneo iz Nemačke. Ostavio sam sebi OZ felne i prodao sam ga sa starim trokrakim. Ima malo ulaganja u njega. 95-to je godište. Nije devojka. Šaljem vam sliku moje nove sive Barchette. Felne su čelične jer su zimske gume na njemu. Inače, imao je originalnih 75.000km na satu. Auto je bukvalno nov.

IMG_8801.JPG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dale023,

hvala.

Zvao sam dvojicu majstora što rade popravke, šivenje krovova i traže 320, 350 evra za novi krov. To mi nije mnogo para za to.

A tvrdi krov mi deluje kao velika prednost, jer ga mogu držati na ulici preko cele godine.

Znači, Dale023, bacaš me u trošak... :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...