Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Volim da imam nešto što niko nema. Fiat Barchetta je odlična auto za zezanje sa relativno malo para :)

Pored njega imam još 2 automobila. Imam Chrysler Grand Voyager i Renault Twingo za po gradu u zimskom periodu. Sa Voyagerom idem sa porodicom na odmor i vučem robu. Imam troje dece i neku malu privatnu firmu. Twinga koristim po kiši i snegu jer mi Voyager u zimskim uslovima baš dosta troši po gradu. Auto ima 2 tone i 2500 kubika :) Virove pravi zimi. Plus što je jako velik i imam problem sa parkiranjem u užem centru grada, kada idem u banku recimo ili poštu.

Ljudi daju za motor po 15.000 - 20.000 eura (BMW recimo)...a ja stanem pored njih sa ovim malim čudom i svi gledaju u mene...ni ne vide njihov motor :D

E upravo je u tome i poenta. Lako je biti faca kada imaš para...budi ti frajer bez kinte ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupio sam juče srebrni tvrdi krov :) licitirao preko E-bay. Ima da mu legne ko budali šamar :D

Matdjo, slažem se za felne. Još malo ću voziti ove što su na njemu jer imam nekih prečih stvari prvo da uradim. Gume su mi nove 15", ako kupim felne 16" onda moram i gume ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupio sam u Nemačkoj srebrni tvrdi krov :) Danas sam ga stavio i evo kako izgleda...

sesumyte.jpg7u3ezuze.jpg

Auto je sada spreman i za kišu i za sneg :D Mada teško da ću ga po takvom vremenu voziti. Imam Twinga da ga maltretiram po snegu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlicno mu je legao ovaj krov, a i kombinacija boja je odlicna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno ekstra, jel se lako montira obzirom da nije fabricki i da li mozes da menjas topove sad?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super je lego krov! Sada ove felne izgledaju zanimljvo!

Autić je bombona! Uživaj u ovim letnjim danima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovde mi prodavali čvrsti krov za 450-500 eura...a ja lepo na E-bay i kupim za 180 eura :D Srpska posla...

Inače, krov je kao nov, nebo predivno, celo, čisto...ja sam se oduševio kada sam ga video. Slaže se sa felnama koje su za menjanje ali sada stvarno ne mogu finansijski :D Ovaj tvrdi krov mi je bio nekako preči od felni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo garaže mojih drugara koji mi pomažu oko sredjivanja auta. Pozdrav za ekipu! Moj najomiljeniji rodjak Vladimir Subić i doktor Smrda su "Scuderia sportiva" :) samo DESMORGASMO i nikako drugačije :D

vatuhaga.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fantastican je! Ako ti sto znaci,stric i njegov kum su imali ovakvu istu,samo nije bila cista sa papirima. Pa ako sto treba,mogu se raspitati :)

Ako je ta gore Cagiva Mito kojim slucajem iz Leskovca ili ima neke veze sa istim,lako moze biti da je moja bivsa :). kako sam volio tu italijanku drndavu,tacno mi dodje opet da je kupim!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta cagiva mito iz Leskovca je bila kod mog drugara u Nis ;) lepo smo se vozili dok nije otisla dalje.. al ne secam se gde je zavrsila :(

A za garazu RESPECT!!!! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...