Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Prelepa vozilica i mnooooooooooogo lep FIAT sve je lepo na njoj samo imam par zamerki pa cu ti napomenuti,a izbor je tvoj oces-neces ;)

 

1. Felne samo neke lepse ove mu ne stoje uopste (moje misljenje)

2. Auspuh (izduve) otidji kod majstora i nek ti to namesti da bude ravno

3. Skini ono 1.8 pozadi odvratno je a i nije to audi ;)

4. Taj nosac si metnuo naopako,ta pregrada obicno stoji nazad,bas iz razloga i kad nosis nesto iako se odveze neodleti odmah na drugi auto u soferku

 

Sve ostalo ima prodju i uzivaj u autu,sve sto sam naveo je moje misljenje da bi auto bio jos lepsi,a izbor je tvoj pa kako zelis...

Srecno i puno kilometara sa njim :scooter:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo izgleda,što kaže Beli da se malo isprave izduvi i poskidaj lepak od slova sa gepeka,inače lep lep!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slažem se sa svim što ste naveli ;) Izduve će biti teže ispraviti jer je levi fabrički suviše levo i nema mesta. Mora sve da se skine i da se krivi cev. Krov je pravljen u Kraljevu i nije originalan. Svakako sam planirao da ga promenim. Felne takodje ali ovo leto neću imati para za sve to. Nosač za gepek sam tako stavio jer je tako bio podešen na prethodnom autu na kom je stajao :D

 

cxcb80257.jpg

 

Slažem se da treba da se okrene. Tu gde je bio lepak je pisalo TURBO :) nerviralo me je pa sam skinuo. Skinuću i to 1.8 jer me i to nervira.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ćeš je farbati u perla belu, idi na bordo varijantu krova, tačnije boju kao na Lanciama Ipsilonkama  :thumbup:

 
cxcb80258.jpg
 
Evo i Barchette, samo srebrne
 
cxcb80259.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Totti, lepo ovo izgleda, a mogu samo da zamislim koliko kosta :)

Verujem da bez 200e nece ni da saslusa majstor sta ti je na umu :)

Edited by beli_Punto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Crveni krov, bela perla spolja i unutra crvena koža. Meni se ta kombinacija nenormalno svidja. P.S. Navijam za partizan ;) ali ozbiljno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema veze za koga navijas, daj mi crveni auto vozicu ga bez problema, nego nisam mogao da zamislim u glavi to sto si ti napisao na pocetku ... ovo sa Tottijevih slika mi izgleda pristojno :)


Jel su ovo njene fabricke felne ? nasao sam 2 u oglasima sa istim felnama ... nisam nesto odusevljen izgledom 

 

image.jpg image.jpg
 
ove bi joj felne lepo stajale :D
 
image.jpg

 

Kakva im je ovo grba od treceg svetla na gepeku, vidim to ima samo na ovim 2003 godiste 

 

image.jpg

Edited by beli_Punto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uuuuu...to vec moze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grba na gepeku je štop svetlo. To imaju samo "noviji" modeli. Ovaj moj sirotan je iz prve generacije tako da ga nema :) lepe su felne, gume su mi nove 195/55-15, tako da će i felne morati biti 15".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lep auto, samo felne su uzasne....ali ima pacijenata koji ce ti dati 80-100e za te felne, potrebno je da dodas jos 50e i mozes da biras kakve hoces. Moj savet je da prvo zamenis njih, promenice auto potpuno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Predlog za felne:

 

Fiat_Barchetta_black_l.jpg

 

;)


ps.

 

Sad videh da joj i ove lepo stoje.Prodavale su se skoro po odlicnoj ceni nove...

fc20cc7d059d_800x600.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Licitacija nije prošla ok :D Tek sam posle video da tip ne radi isporuku nego je moguće samo lično preuzimanje. Njegovo mesto je skroz gore kod Hamburga, kod Severnog mora, blizu Danske. Ne isplati se da palim auto da odem po to :) Krov je prodat za 150 eura :D Kod nas takav košta minimum 500 :)

Ima jedan crni krov za 250 eura...pored Minhena. Taj će biti moj ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...