Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

A bre dr. vidis da se covek sali.Mnogo si mi bre ozbiljan. :D

 

B) B)  B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bar da su putevi kako treba da budu ...

Danas sam stigao na Ohrid, preko Odese ... znaci imam osecaj da sam ceo auto rastresao ... uzas zivi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos malo slika sa povratka kuci :)

cxcb106052.jpg  cxcb106053.jpg

 
cxcb106054.jpg  cxcb106055.jpg
 

I slika nakon puta, verovali ili ne, slikana ispred ulaza :) 1600.0km
Potrosnja kao po katalogu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bravo...sta kazes slabo vuce u 3-u...oce to kod v6...salim se naravno,uzivaj i pisi utiske,ja meracim takodje jedan 3.2 v6 ali mi se koncepcija jts ne dopada pa gledam busso,da li ce biti 156 gta ili 166 sve zavisi od stanja i sta naleti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam prezadovoljan, ugradio sam motor sa 6000km predjenih, auto je na satu imao 82000km kada sam je uzeo, uzeo sam je od svoje firme. Presao sam vec 4500km sa ovim novim motorom. Ulje je jos zuto na meracu, gram nije potrosio ( to mi je malo cudno, svaka trosi ) :) To sto stignu kod nas sa booogom predjenih kilometara, sa ko zna kakvim odrzavanjem, to je jedna prica. Videcemo sta ce biti dalje sa :p to ce biti, dace bog, druga prica :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisi me dobro razumeo,smatram da je 3.2 busso puno bolji motor,po pitanju konstrukcije i nacinu pruzanja performansi.Reci cu ti ovako prostije,drug me je provozao u 166-ci 3.0v6 (model pre redizajna,prvi vlasnika,kupljena u srb) a potom sam se provozao u identicnoj 159 -ki kao tvojoj.Daleko vise mi se dopala busso koncepcija.Ne kazem da je jts los,nemam iskustva,ali ono sto sam procitao spojeno sa voznjom istog mi se uopste nije dopalo.Jedva cekam da sednem u 166 fl 3.2 v6 koju ima takodje kolega sa foruma.Tada cu biti u prilici da piredim cak tri V6,2.5,3.0 i 3.2...uzivaj u kolima,vrh je

Share this post


Link to post
Share on other sites

Video sam je jutros parkiranu na standardnom mestu, prosto zraci  :unworthy:

Pre nekih mesec dana mi preko telefona objasnjava lik koji drzi kopirnicu onde (vozi Clia) gde mu se nalazi kopirnica, rekoh pa to je onde gde je parkirana ona Alfa 159, a on kaze "E jeste, ona lepa crvena"  :guitar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Druze super ti je auto Jel se to lik guzi na drugoj slici? hahahah :lol:

Guzi, guzi :) Kaze "evo da ti ulepsam sliku malo" :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Covek krenuo na more a gepek poluprazan :unworthy:  .... 

Za auto sta da kazem... :guitar:

Edited by bglion

Share this post


Link to post
Share on other sites

Covek krenuo na more a gepek poluprazan :unworthy: ....

Za auto sta da kazem... :guitar:

Vracanje, vracanje ... put ka Ohridu :)

Covek krenuo na more a gepek poluprazan :unworthy: ....

Za auto sta da kazem... :guitar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo seoskog puta :)

Zalutasmo malo, ali 20km traktorskog puta je icinilo svoje :D P.S. ... sus pleh je bio glavna muzika za usi :(

u5ahu6e4.jpg

u7utahup.jpg

jyqyzede.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krenuo "navigacijom" :) U zivotu se nisam zeznuo tako :D 20km. traktorskog puta. 50min voznje ...

Edited by StefanBeli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako sam ja jednom iz Ugrinovaca poslusao navigaciju, do Zemuna.. Ispade najkraci put, bio najduzi...jebala me navigacija :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kakvi, nece uvek ...

Sve razmisljam, jos malo, jos malo ... posle nisam imao gde da se okrenem, pa sume neke, ograde, polja ...blatista ... molio sam boga samo da nema neka prepreka da ne mogu da prodjem, ko da vozi, i da upravlja van rupa nekoliko kolimetara... ma idi ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma mene je preko google mapsa vodio, i jeste delimicno asfaltiran, ali su krateri..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Januar mesec,sneg do kolena,ja na putu za Sjenicu,navigacija i teraj...udjoh skoro 30 km u neko selo kroz Goliju,dosao do kraja puta. Pitam neke mestane,kaze moze ovuda do Sjenice,ali helikopterom,a leti eventualno traktorom. Tako da od tada nesto ne verujem navigaciji,mada me je par puta stvarno oterala tamo gde treba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...