Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

E, jbg Majkicu, sto ne rece, mogao sam da posaljem po nekome ko je dolazio u Nis na skup, najmanji problem...

Video sam se sa bandom vikend pre velikog skupa na ovom nasem BG lokalnom.

Ja sa sprejevima nisam bio nesto zadovoljan, krakotrajan i slabiji efekat, ovo mleko o kome ti pricam je odlicno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A na obilicev venac pored euro07 bio je nekada turtle wax radnja. Ne znam da li postoji jos?

 

Hm, nisam je primetio.

Sad sam od druga cuo za neku u Branka Miljkovica kod Sinalco terena... Moracu da proverim

 

Ivane, nema veze :)

Ako ne uspem da nadjem nista kvalitetno ovde u Nisu, javicu ti pa kad nekad budes uzimao sebi, uzmi i za mene pa cemo lako oko otkupnine ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta da kazem sem - NAPOKON :D

Dobio je i moj Stilo alu felne

 

CAM00343.jpg CAM00344.jpg

 

Stanje, po meni, 8 od 10

Od vecih ostecenja ovo sto se vidi na slikama

 

CAM00345.jpg CAM00346.jpg CAM00347.jpg

mada je meni skroz ok, s' obzirom na cenu.
Doduse nemaju cepove, ali polako, mozda i nabavim, mada ne ludim bas nesto za njima. :)

 

Nosene su kod vulkanizera na proveru, kaze prave kao strela tako da mu je to to :)

 

Odlozene su u podrum i cekaju neka bolja i lepsa vremena (ne znam ni sam kako cu docekati mart :D )

 

CAM00348.jpg

Edited by majkicbane

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nije to nego ste me vi generalno mnogo iskvarili :D

 

Nisam hteo xenone (u pocetku) pa ih stavio. Nisam hteo folije, pa sam bio jako blizu ovog leta da ih stavim (bolje sto nisam kako stvari stoje) :D

Nisam hteo 17" felne nikako, evo uzeo ih :D

 

Jbg :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisi pogresio za xenone a ni za felne. :D

 

Dobro deluju felne, mislim da te ogrebotine mozes sam da saniras, mada realno imas vremena na pretek jer leto nece skoro. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma necu da ih diram. Nije nista sto bode oci...Bilo bi mi gore da sam uzeo neke sredjene bez trunke ostecenja, pa da zveknem neku rupu ili da je ocesem na ove nase ivicnjake, pa onda ziv da se pojedem :D

Jedino cepovi ako nalete na oglasima i ako budem voljan da izdvojim pare za to...Videcemo

 

Leto nece skoro i to me j**e :D Nemam pojma kako cu docekati prolece :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahhahaha eto lepo kaze joshi, ako ne mozes da cekas lepse vreme odma stavljaj 17-ice. :laughing:

Cepovi i nisu toliko bitni, kod Alexe na petovratnom Stilu bas lepo stoje i bez njih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo, iako su na svakom cosku, sa Blejderkama nema greske.

Ako nije neumesno pitanje, koliko su parica bile, u tom stanju i bez cepova?

Sada ti ide ona dosta "bolnija" stavka u vidu guma, felne su tu najmanja stavka jer su u vecim colazama bagatela. Bez 400 evrica tesko moze da se uzme komplet krstenih 17". Sta si resio za profil?

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahhahaha eto lepo kaze joshi, ako ne mozes da cekas lepse vreme odma stavljaj 17-ice. :laughing:

Cepovi i nisu toliko bitni, kod Alexe na petovratnom Stilu bas lepo stoje i bez njih.

 

Znam da ima neko na forumu petovratni bez cepova ali nisam mogao da nadjem kad sam trazio. Ako mozes posalji mi link da ih gledam :D

 

@Joshi, zimske mi ostaju na celicnim felnama sad kad ih namontiram i to je to. Mogu da ti prodam letnje :D Imam dve dobre Dunlopke i dve malo losije Kumho :D

 

@gorank82 hvala, hvala :D

Ivane, placene su 120e ovde u Nisu. Sve ostale koje sam gledao bile su od 150 pa na gore. Doduse bile jedne za 100 ali dibidus izguljene :D

Kolega Angell je prodavao predobre za 150 i nadao sam se da cu njih da uzmem, ali dok sam ja skupio pare otisle su.

A opet, za sve te koje sam gledao na cenu felni ide i trosak transporta (ja mislim bar 1500-2000), tako da mislim da nisam lose prosao.

 

Sto se tice guma, za sada cu uzeti dve polovne od druga 215/45 a razmisljao sam da dve uzmem 205/50 kao sto si mi predlozio.

Ali suska se nesto i oko dimenzija guma na kolima, kako su krenuli ne bi me ni malo cudilo da i to zabrane nekim zakonom. Da budu samo fabricki preporucene dimenzije. Budalastine, ali jbg.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Extra cena, mozda nekome nelogicno, ali je za vece colaze felni bas pala cena, zato me i interesovalo.

Ma za gume ne treba da brinemo, svi vozimo uglavnom po fabrici.

205/50/17 je za nase puteve tamanica sirina i visina, ali imaju manu sto su malo skuplje od ostalih.

Aj, pa u zdravlju da ih vozas na prolece ;) .

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Videcemo, ima jos vremena. Ako uspem ove 15-ke letnje da prodam, pa da doplatim jos i uzmem dve nove.
Ove dve od druga mislim da necu mnogo da platim, videcemo :D

Pa onda na sledece leto da dokupim jos dve nove i da ne brinem.

 

Ako ne uspem da pronadjem 205/50 onda mozda 215/50.

Videcemo kako ce mojih 80 ljutih konja da gura sa tim 215 :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ivane, placene su 120e ovde u Nisu. Sve ostale koje sam gledao bile su od 150 pa na gore. Doduse bile jedne za 100 ali dibidus izguljene :D

.

4 felne jedna krštena guma.

I smešno i žalosno. Sve je više onih koji teraju 17" dok na gumama ima iole šare pa kad dođe da se kupe gume bacaju ih na oglas za bud-zašto. To što im je auto neispravan nema veze, važno da se točak kotrlja.

Tebi Bane naravno srećno sa toČcima, da se navozaš!

Oštećenja macni četkicom i bojom, daleko manje će se videti.

Edited by Markobgd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to je generalno politika sa 17-kama u Srbiji. Teraj dok ima saru, kad vise ne moze na oglas i cao.

Jos mi je u secanju jedan oglas gde je covek napisao "Uz felne idu i gume koje nisu u nekom stanju. Mogu mozda jos 1000km da se voze" :D Ej, MOZDA....i to 1.000 km :D

 

Hvala puno Marko na cestitkama.

I to sto kazes, mozda ih samo malo zakamufliram, mada nije nista strasno. I ovako su okej.

Ja sam sumnjao da su krive pa je zato ta cena, a i video sam mesta gde su nekad bili tegovi. Mada vulkanizer mi rece da su sve 4 kao strele. I to sam sam isao kod vulkanizera, nije me prodavac vodio kod nekog svog pa da je imao neki dil sa njim i slicno :D Verovatno su tegovi bili zbog guma

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto ga Majkicu :)

:construction:

Drugi auto sad! Svi jure zimske, samo ja montirao letnji set. :laughing:

 

CAM00319.jpg CAM00320.jpg CAM00321.jpg CAM00322.jpg CAM00323.jpg CAM00325.jpg CAM00326.jpg CAM00331.jpg IMG_20141111_133408.jpg IMG_20141111_133424.jpg IMG_20141111_133507.jpg IMG_20141111_133540.jpg IMG_20141111_135121.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

I to sam sam isao kod vulkanizera, nije me prodavac vodio kod nekog svog pa da je imao neki dil sa njim i slicno :D

Pa ne treba tu nikakva mudrost, dovoljno je da se felna zavrti na balanserci. I to sto kazes, tegici su mozda bili tu zbog gume.

A upravo zato su i meni extra kompromis 16'', premium gume imas vec za malo jace od 60 EUR, toliko sam placao Dunlop Sport BluResponse.

215/50 vec ne znam da neko vozi na Stilu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bravo Bane. Napokon i ti da se skrasis

Poterao sam tebe i Dinju i za felne, i xenone, a i stakla...

Lose uticem na vas pored foruma.

Negoooooooo posto si odustao od folija. Zbiraj pare za navigaciju

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

I to sam sam isao kod vulkanizera, nije me prodavac vodio kod nekog svog pa da je imao neki dil sa njim i slicno :D

Pa ne treba tu nikakva mudrost, dovoljno je da se felna zavrti na balanserci. I to sto kazes, tegici su mozda bili tu zbog gume.

A upravo zato su i meni extra kompromis 16'', premium gume imas vec za malo jace od 60 EUR, toliko sam placao Dunlop Sport BluResponse.

215/50 vec ne znam da neko vozi na Stilu.

 

 

Cini mi se da sam video kod nekog ovde na forumu, ali da ne gresim dusu, mozda je negde drugde bilo.

 

Uuuuu Buco, dobro me podseti :D

A navigacija onda povlaci volan sa komandama, pa plafonjeru sa mikrofonom....jao tesko meni :D

Nisam jos odustao od folija, samo pratim za sad sta se desava. AKo ovako ostane, definitivno nista od toga. Previse para.

Kad su glupi i ne znaju da uzmu pare (neku razumnu svotu novca) pa da budu zadovoljni i oni a i mi vozaci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebao bi za originalnu da izaberes 215 45 17 a za zamensku 205 50 17 pa da uporedis...

Inace lepe felnice i u zdravlju da ih vozis i da te voze... :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...