Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

ZaLEDio sam Stila danas :D

Porucio sa drustvom canbus-e sa AliExpress-a, koji se kod nas na KP prodaju po 4, 5e par... 20 ubodnih T10 sa 5 diodica placeno 7$, a 20 onih za tablice 12$. U sustini, najveca stavka je bila postarina u Srbiji (sa PDV-om na carini 360 din po paketu)

 

Moram da napomenem da je jako nezahvalno za slikanje. Probali sa 3 razlicita telefona i na svakom drugacija nijansa boje :D Od bele, preko plave do zelenkaste :D

 

20150916_234241.jpg 20150916_234442.jpg 20150916_234458.jpg

 

20150916_234319.jpg 20150916_234539.jpg 20150916_234559.jpg

 

20150916_234111.jpg 20150916_225838_LLS.jpg

 

Ove dve su slikane istim telefonom samo iz drugog ugla :D

Cekaju se jos xenoni pa da zamenim i pozicije ^^

Ovo je poredjenje za probu :D

 

12030787_10204454453223874_384668077_n.j

 

Odlucio sam se za neki kompromis lepog i korisnog i resio da uzmem 5000K

Videcemo da li sam se zeznuo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sredio Bucin Baksuz pragove :D

 

Morao sam svuda da zamenim, glupo da negde ostavljam zute :D Izbacio sam ih iz upotrebe, i kuci cu u sobu da ugradim canbus :rofl:

Sve su canbus, ne javljaju gresku, ne tinjaju, a maltene su dzabe :D

0.35$ pozicija po komadu, 0.6$ ove za tablicu

Edited by majkicbane

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro je ispalo, zadovoljan sam. Videces 4. oktobra :D

 

Imam samo dve viska za tablicu, ali to sam ostavio za rezervu. Ko zna kol'ko ce kinezi da teraju :D

Porucivacu i drugu turu pa mozes dobiti dve za jedno pivo :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod mene su 5000k xenoni, tako bar Buca kaze :D i cini mi se da jesu jer sam uporedjivao sa 6000k koje vise vuku na plavu.

 

Inace koliko ti je uzeo za pragove ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daj sliku neku xenona da vidim kako izgleda :p I kako izgleda i kako osvetljava :D

 

140e mi uzeo, drugarska cena zbog Buce. :D

Pragovi, rubovi nazad, prednja desna vrata dole pri dnu i prednje levo krilo do one linije, tj. do onog preloma. Imao sam na krilu dve dublje ogrebotine i na par mesta zguljen lak od poliranja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro si pros'o jer nije imao bas malo da radi. A slike xenona sam ti slao jos pre mesec i vise dana :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam zbog vidljivosti hteo 4300k, samo njih i ni jedne druge :D
Onda poceli da mi se svidjaju 6000K, ovako kad gledam kola koja mi idu u susret :D

I onda sam video Dekija (deki87) kako mi ide u susret, bio onako sumrak, 18-18:30, i zasvidjalo mi se kako su izgledali farovi. Pitam ga koje stavio, kaze 5000k. Reko' e te cu i ja! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako ko voli ali 6000k i one boje koje idu ka spektru ljubicaste 8000k i vise kelvinaze po vlaznom kolovozu dosta lose osvetljavaju put.

Edited by Axic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako ko voli ali 6000k i one boje koje idu ka spektru ljubicaste 8000k i vise kelvinaze po vlaznom kolovozu dosta lose osvetljavaju put.

 

U sustini, gledao sam i Bucine 6000k. Ne deluju uopste toliko plavo. I cini mi se da fino osvetljavaju ispred, bar ono sto sam ja mogao da vidim.

 

@rocker87 ciju zenu? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos da namontira xenone i zasluzio je kafanu, posteno :D

Nego sto mi rece Axic, bolje da si mu platio ruke nego sto ga vodis u kafanu :rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...