Jump to content
FAS Goran
cikazecca

P: 4 letnje Michelin Energy saver 185/60 R14

Recommended Posts

Ja juce na limundu izlicitirao 4 ,skoro pa nove letnje gume 195/65-15 , za 1300 din...mislio sam kad batica vidi koja je cena odustace od prodaje...medjutim , prodao mi ih je...vise me kostao vulkanizer nego gume

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drage kolege,stavih link zato sto nisam mogao da upload slike na nas flclub..

Inace gume ne bi prodavao vec sa kupio nove abarth felne koje su 15" pa samim tim mi ove gume neodgovaraju na tu felnu posto je 15"

Ako neko hoce moze i zamena za 195 45 15" uz moju doplatu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako tumacis DOT?

Ta slova koja si slikao ne govore datum proizvodnje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo druže, jesu gume i dalje aktuelne?
Malo sam laik, interesuje me da li bi one mogle da se postave na fabričke puntove felne (5.5J čini mi se...) , pošto su mi na njima trenutno 165/60/r14. Koje su godište, pošto mi dot oznaka ništa ne znači... Hvala na odgovoru

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogu naravno da se stve na te 14" felne koje koristis i mnooogo bolje izgleda auto udobniji je i bolje lezanje na putu ima.Gume su u perfektnom stanju dubina sare je oko 6mm,godina proizvodnje za michelin 2008 a za esu+ tesar spirit 2 je 2011

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...